Mládež

ŽI(V)JE, Z.S.

Vysoké vítězství U13 na Braníku

pátek 20. 5. 2022 | Patrik Zeidler

logo Naši mladší žáci U13 dosáhli dalšího vysokého vítězství, když zcela jasně přehráli ABC Braník.

Výrazné vítězství U16

středa 18. 5. 2022 | Martin Babača

logo Přesvědčivého vítězství dosáhl náš mladší B-dorost v utkání s Karlovými Vary. Střelecky se blýskl Kulhavý, autor čtyř branek.

Po slabším herním projevu přesto vítězství U14 na Hájích

úterý 17. 5. 2022 | Pavel Papež

logo Za velkého tepla jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na Hájích. Zápas se nám tolik herně nepodařil, ale nakonec jsme ho zvládli a zvítězili.

Varům jsme podzimní porážku oplatili

úterý 17. 5. 2022 | Adam Lukáš

logo Po celé utkání měla naše U18 více ze hry a jen obětavý výkon hostů a nepříliš kvalitní terén zabránily vyššímu vítězství.

Slavii Hradec Králové jsme porazili na jejím hřišti 5 : 1

pondělí 16. 5. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Po týdnu jsme zavítali opět do Hradce Králové, tentokrát na hřiště Slavie. Na skvěle připraveném trávníku v areálu Olympie HK jsme zápas zvládli vítězně, když už v poločase jsme vedli tříbrankovým rozdílem.

Na hřišti Slavie Hradec Králové jsme s přehledem zvítězili

pondělí 16. 5. 2022 | Pavel Sedláček

logo Po drtivé převaze v průběhu celého utkání naše sedmnáctka zvítězila na půdě hradecké Slávie. Zápas, který se hrál ve velkém vedru, skončil v poměru 4:0.

Další stránky
123456>>

WU13: Mladší žákyně porazily holky z TJ Sokol Třebeš 6:1

úterý 3. 5. 2022 | Tomáš Zábojník

logo Mladší žákyně přivítaly na domácí půdě ve Statenicích soupeřky z TJ Sokol Třebeš a díky kvalitní předvedené hře vyhrály vysoko 6:1. Gajzlerová se blýskla hattrickem.

Ukázkové tréninky na ZŠ Dědina

čtvrtek 21. 4. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V týdnu hned po jarních prázdninách, od 21.3. do 25.3., proběhly ukázkové tréninky v rámci vyučovacích hodin tělesné výchovy na Základní škole Dědina. Náš trenérský tým navštívil během celého týdne celkem 11 vyučovacích hodin.

WU13: Shrnutí dosavadního průběhu jarní části sezóny

čtvrtek 14. 4. 2022 | Tomáš Zábojník

logo Po velmi dobré přípravě a drobné změně v realizačním týmu zahájily mladší žákyně jarní část sezóny.

WU18: Shrnutí zimní přípravy dorostenek

úterý 5. 4. 2022 | Lukáš Smrčka

logo Dorostenky v neděli zahajují jarní část sezóny v Českých Budějovicích. V článku se dozvíte, jak probíhala jejich příprava.

Ohlédnutí za podzimní částí sezóny WU9 a WU11

pondělí 3. 1. 2022 | Lukáš Smrčka

logo Před koncem roku jsme vyzpovídali trenéra dívčích přípravek Honzu Zimu.

Jak se přípravky vydaly na Slovácko

úterý 14. 12. 2021 | Karolína Myslíková

Další stránky