PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

FK DUKLA

A-tým i nejstarší dorost doma, „béčko“ jede do Chlumce nad Cidlinou

pátek 18. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logo Dukláci jdou do boje. Podívejte se, kde všude hraje (nejen) o víkendu Dukla. A pokud máte čas, přijďte nám fandit. Vaši podporu potřebujeme!

U14: Vysoké vítězství, ale herně se nám povedl jen poločas

středa 16. 9. 2020 | Redakce

logo Naše čtrnáctka si v sobotu připsala další vysoké vítězství, tentokrát na domácím hřišti porazila Roudnici nad Labem. Výkon ale především ve druhém poločase nebyl ideální.

U15: Proti Roudnici jsme zapsali druhou domácí výhru

středa 16. 9. 2020 | Redakce

logo Druhá domácí a celkově pak čtvrtá výhra ze čtyř odehraných zápasů. Takovou bilancí se může chlubit náš tým do patnácti let. O víkendu nastříleli kluci houževnaté Roudnici nad Labem sedm gólů.

U17: Z Jablonce vezeme tři body

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Dukláci do sedmnácti let vezou z Jablonce plný počet bodů. Soupeři nastříleli hlavně díky hattricku Mullera čtyři branky a zapsali první venkovní vítězství v letošní sezoně.

U19: Tři body z Jablonce díky zlepšenému výkonu ve druhé půli

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Čtvrtý zápas, čtvrté vítězství. Naše devatenáctka ještě v letošní sezoně neztratila ani bod. V Jablonci v neděli na skvěle připraveném trávníku vyhrála 5:3.

A-tým znovu v akci, „béčko“ hraje doma a ženy proti Slavii

pátek 11. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logo Po reprezentační přestávce jde náš první tým znovu do boje, a to již v pátek. O víkendu jsou pak v plánu další zápasy mládežnických týmů i našeho ženského družstva. Více informací najdete v tomto tradičním souhrnném článku.

Další stránky
123456>>

WU18: Nízká efektivita držela otevřené utkání!

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Dorostenky zajížděly ke druhému utkání do Mělníka a po vydřeném výkonu si odváží důležité 3 body za výhru 5:2.

WU15: Starší žákyně doma podlehly Pardubicím

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Starší žákyně přivítaly v neděli na domácí půdě ve Statenicích soupeřky z Pardubic, po brzy inkasovaných gólech a neproměněných šancích ve druhém poločase jen korigovaly stav na konečných 2:5 i přesto, že fotbalově byly po většinu zápasu lepším týmem.

Dívčí týmy mládeže v nové sezoně!

úterý 8. 9. 2020 | Redakce

logo Po dlouhé pauze se nám vrátil zpět školní i fotbalový svět, tak jak jsme ho znali. Ačkoliv nevíme nikdo, na jak dlouho to bude, přinášíme vám informace k dívčím týmům na Dukle. Jak se změnili trenéři a jaké soutěže budou hrát?

WU18: Skvělý vstup do soutěže!

úterý 8. 9. 2020 | Redakce

logo V sobotu 5.9. začala liga také dorostenkám, které otvíraly prvním utkáním soutěže proti Třebši sezona 2020/2021. Po aktivním a kvalitním výkonu vyhrály hráčky Dukly 13:0.

WU15: Po další vysoké výhře body z Trutnova

pondělí 7. 9. 2020 | Redakce

logo Po zápase v Teplicích, který holky zvládly vyhrát vysoko 8:1, vezou starší žákyně Dukly vysokou výhru také z Trutnova, kde dokázaly vyhrát 8:0. Hattrickem se blýskla střídající Nováková.

WU18: Ženy Pardubic nad naše síly

středa 2. 9. 2020 | Redakce

logo V sobotu 29.8. zavítala juniorka Dukly Praha k poslednímu přípravnému utkání proti ženám z Pardubic, po nepovedeném utkání prohrála děvčata výsledkem 1:4

Další stránky