PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

FK DUKLA

U17: Naše sedmnáctka se představila na turnaji Jugend Euro Cup

pondělí 20. 1. 2020 | Redakce

logo Naše U17 se druhý lednový víkend (11.1. a 12.1.) zúčastnila výborně organizovaného halového turnaje v Gaildorfu. Naši kluci se v obrovské konkurenci domácích i zahraničních týmů vůbec neztratili a po postupu ze skupiny obsadili konečné 8. místo.

U19: Z Olomouce jsme zamířili do Čáslavi

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logo Po náročném utkání s Olomoucí odehrála naše devatenáctka další těžké utkání. Tentokráte vyzvala A tým mužů z Čáslavi, kteří hrají Divizi. Kluci opět předvedli skvělý výkon.

U19: V pátek jsme odehráli skvělé utkání s Olomoucí

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logo Naše devatenáctka má za sebou náročný víkend. V pátek zavítala na hřiště extraligové Sigmy Olomouc. Kluci odehráli výborné utkání a zaslouženě zvítězili.

U19: Bundesligovému Furthu jsme podlehli gólem z první minuty nastavení

úterý 14. 1. 2020 | Redakce

logo K prvnímu přípravnému utkání nového roku jsme vyjeli za hranice do Německa. V zápase hraném ve vysokém tempu jsme podlehli gólem v samém závěru.

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logo Podzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

U17: V posledním MU jsme zvítězili na Admiře

úterý 19. 11. 2019 | Redakce

logo Naše sedmnáctka už má za sebou poslední podzimní utkání. Kluci v zápase proti Admiře ukázali, co umí, a s přehledem zvítězili.

Další stránky
123456>>

WU13: Prohra s Brnem i FA Praha

čtvrtek 23. 1. 2020 | Redakce

logo O víkendu opět odehrála kategorie mladších žákyň dvojutkání. Tentokrát přijely holky z Brna Horní Heršpice a kluci z Fotbalové akademie Praha.

WU9: V Benešově se představily baletky na prvním turnaji

středa 15. 1. 2020 | Redakce

logo ​V sobotu 11.1. si děvčata z kategorie WU9 zahrála první letošní turnaj v Benešově pro chlapce ročníku 2012 a děvčata ročníku 2011 a mladší. Turnaje se účastnilo 7 děvčat, které doplnili 2 chlapci ročníku 2012 z kategorie U8.

WU13: Mladší žákyně rozjely přípravu naplno

úterý 14. 1. 2020 | Redakce

logo Na první víkend v přípravě si tým mladších žákyň pozval na dvojzápas mladší žákyně Krásné Studánky a kluky z týmu Sparta Košíře.

WU18: Dorostenky zahájily přípravu na jarní část sezony

pondělí 6. 1. 2020 | Redakce

logo V pondělí 6. ledna se v tréninkovém centru na Ruzyni sešel tým dorostenek, který zahájil přípravu na jarní sezony. Jak budou dorostenky trénovat, jaké zápasy je čekají a rozhovory z týmu najdete níže v našem článku.

WU9: Nejmladší fotbalistky poznávají první fotbalové kroky

pondělí 6. 1. 2020 | Redakce

logo Další rok je za námi a i malé fotbalistky otáčejí další listy fotbalové knihy. Jaký byl tento půlrok podle realizačního týmu, který vychovává naše nejmenší hráčky?

WU11: Starší přípravka a její podzim

pátek 3. 1. 2020 | Redakce

logo Starší přípravka a její trenérský tým hodnotí podzim.

Další stránky
123456>>