PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

FK DUKLA

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logo Podzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

U17: V posledním MU jsme zvítězili na Admiře

úterý 19. 11. 2019 | Redakce

logo Naše sedmnáctka už má za sebou poslední podzimní utkání. Kluci v zápase proti Admiře ukázali, co umí, a s přehledem zvítězili.

U16: Těsné vítězství nad Louny

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logo Naše šestnáctka se v posledním podzimním utkání střetla s Louny. Kluci zabojovali a soupeře porazili tím nejtěsnějším rozdílem.

U19: Výhra na Admiře uzavřela podzimní část soutěže

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logo O víkendu jsme odehráli poslední utkání podzimní části soutěže. V pražském derby jsme v Kobylisích zaslouženě zvítězili nad Admirou po celozápasové převaze.

U19: V přípravném utkání jsme na Vysočině přehráli Jihlavu

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logo Tréninkový týden jsme si proložili přípravným utkáním v Jihlavě. Ta, stejně jako my, po minulém ročníku celostátní dorostenecké ligy sestoupila do druhé ligy a pokouší se o návrat. Zápas proti prvnímu celku MSDL jsme zvládli velmi dobře a brankou v závěru rozhodli o našem vítězství.

U17: Zasloužené vítězství v domácím utkání s Béčkem Meteoru

úterý 12. 11. 2019 | Redakce

logo Naše sedmnáctka se o víkendu utkala s B týmem pražského Meteoru. Kluci v utkání proměnili své šance a soupeře porazili.

Další stránky
123456>>

WU11: Jak holky z Dukly vyrazily za klukama z ValMezu

úterý 19. 11. 2019 | Redakce

logo Sešli jsme se v báječné náladě v pátek, v brzkých ranních hodinách, konkrétně v 6:45, na pražském Hlavním nádraží, v plném počtu 16ti hráček a naše moravské dobrodružství mohlo začít.

WU18: Vítězně v posledním utkání s Trutnovem

pondělí 18. 11. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.11. odehrály dorostenky své poslední podzimní utkání na Julisce. K vidění bylo 14 branek a dorostenky potvrdily podzimní formu.

ZŠ Lysolaje vítězem turnaje základních škol!

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logo V neděli 20. října 2019 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si připravili fotbalový turnaj pro 1.-3. ročník základních škol. Dívky se skutečně bavily!

WU18: Přizpůsobivé vítězství v Ústí

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logo V sobotu odpoledne zajížděly dorostenky k dalšímu utkání do Ústí nad Labem, kde zvítězily 10:0 a do tabulky připsaly další 3 body.

WU13: Sparta nad naše síly

pondělí 21. 10. 2019 | Redakce

logo Druhé derby v řadě, tentokrát na Spartě v Satalicích

WU13: Remíza se Slavíí, až na penalty jsme padly

neděle 13. 10. 2019 | Redakce

logo První derby ve Statenicích.

Další stránky
123456>>