clanek-1

15.10.2017,

FC Hradec Králové

3:4

(1:1)

11. kolo, Juniorská liga 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Vízek – Vlkanova (63. Brokeš), Miker (80. Čech), Chocholatý, Trávníček, Krátký (60. Vukčevič), Janoušek, Kundrt, Střelec, Martinec (C), Jukl.

Sestava hosté: Czehowsky – Douděra (C), Šimek, Dancák, Lauko - Vyleta (68. Král), Dancák, Bilovský - Vlček (90+1. Kaník), Brabenec (75. Greš), Kovaľ.

  • Branky: 21. Miker, 47. Krátký (pen.), 55. Vlkanova – 10. Vlček, 49. Vlček, 79. Král, 89. Kovaľ.
    ŽK: 17. Šimek - 47. Brejc
    Rozhodčí: Machálek – Antoníček, Hock
  • Diváci: 70

V utkání hraném za naprosto ideálních podmínek pro fotbal se jako první zapsal mezi střelce ADAM VLČEK, který se dokázal prosadit po centru od rohového praporku. Hradec dokázal odpovědět v 21. minutě. Díky přesné trefě Jiřího Mikera byl stav utkání opět vyrovnaný. Domácí se mohli ujmout vedení o čtvrt hodiny později, ale proti byl dukelská brankář Czehowsky, který dobrým zákrokem podržel svůj tým.

Druhý poločas začal zostra. Hned v jeho první minutě byl nařízen pokutový kop ve prospěch Hradce Králové. Na značku penaltového puntíku si postavil míč Marek Krátký a překonal gólmana Dukly. Vedení však Votrokům nevydrželo příliš dlouho. Přesně řečeno 2 minuty. Po autovém vhazování šli Pražané do rychlého brejku, který dokázal zakončit ADAM VLČEK a zaznamenat tak svou druhou trefu v utkání. Do prvních 10 minut druhé půle se vešly tři branky. Hradecký Adam Vlkanova strhl vedení opět na stranu domácích. Divoké a na branky bohaté utkání pokračovalo i nadále. V 79. minutě zakončil povedenou akci Dukly ROBERT KRÁL a bylo opět srovnáno. Divácky atraktivní zápas se chýlil ke svému konci. V 89. minutě se mezi střelce zapsal RÓBERT KOVAĽ a přisoudil všechny 3 body týmu z Julisky.