Diskuzní fórum

11. 6. 2024, 14:31

Reakce na :


Že odchází Jiří Vágner je škoda, ale chápu to. Pan trenér Rada si jistě vyberete někoho,kdo s ním bude od července prohánět ostatní prvoligisty . Dukla do toho.!!!!!

6. 6. 2024, 19:23

Reakce na :


Presne. Prestavka je - proti te zimni - proklate kratka. Tym je treba rychle a zejmena vhodne doplnit. Zlin muze byt mementem - rozpocet cca 100 mil, sbiral jen volne hrace nebo co kde bylo... Snad se v lize usidlime pevneji. To vse za predpokladu, ze pokracuje trener - snad uz jsou domluveni. Neumim si predstavit, ze by jeste mel prijit novy kormidelnik. Uvidime, kdazdopadne se nemuzu ligove premiery dockat!

3. 6. 2024, 17:07

Reakce na :


Tak si to pojďme shrnout : Krátce po. zahájení právě končící sezóny se objevila zpráva : Duklu trestá etická komise za ovlivňování zápasů. Důkazy žádné. Na konci roku se snad na všech webech objevila zpráva : Podvod na Dukle. Ukázalo se, že podvod byl na Duklu. O bezprecedentním útoku na pana trenéra Radu snad ani nemá cenu psát. Zkrátka, psi štěkali ale karavana došla do svého cíle. Teď jen posílit, zacelit díru za Kozla, udržet stěžejní hráče a v červenci na Julisce. Dukla do toho !!!!!!

28. 5. 2024, 22:53

Reakce na :


Tak dobojováno Smajlík 5ti letá snaha o postup stála ve finále za to a za to vám dík Smajlík Se Spartou volím hráčem utkání Holiše, za jeho neskutečnou bojovnost Smajlík

26. 5. 2024, 07:51

Reakce na :


Letosek - splneno!!! vsechny cile se podarilo naplnit, paradni vysledek zavrsil uspesnou sezonu!! Ted nas ceka hoooora prace a pristi sezonu hura na chnce ligu!! DUKLA FOREVER!!

20. 5. 2024, 15:03

Reakce na :


Tak ještě chybí jen ta třešnička na dortu a tím jest ten dlouho očekávaný titul mistra F:NL a pevně věřím že jej vybojujeme a potvrdíme se spartou B po výsledku 5:1 Smajlík jo a hráčem utkání v táboře volím Filipa Radu a tečka.

13. 5. 2024, 08:54

Reakce na :


Tak jsme zase prvoligoví Smajlík Smajlík Smajlík a už nikdy mín Smajlík Smajlík Smajlík díky za včerejší skvělou atmosféru, která na Julisce panovala. Hráčem utkání volím jednoznačně Vondráška, co ten chlapec odbojoval, ale hlavně ty jeho centry jsou ligový Smajlík

10. 5. 2024, 17:53

Reakce na :


v nedeli vsichni na Julisku!!

8. 5. 2024, 19:48

Reakce na :


Tak k postupu chybí krůček. Rada na brankovišti bravo! Ta ofenzíva musí být po získání míče rychlejší, přesnější a důraznější. Zbytečně to neroztahovat a nezpomalovat do stran. V 1. lize by to nestačilo!

6. 5. 2024, 08:35

Reakce na :


Co dodat, takovou první půli bych si přál Forever DUKLA Smajlík Oceňuji rozhodnutí trenérů, kteří hrábli do základní sestavy, dobrej tah Smajlík Hráčem utkání volím Matějku Smajlík A teď hurá pro ligu do Chrudimi a v neděli už potvrdit s OP Prostějov Smajlík Smajlík Smajlík

4. 5. 2024, 18:34

Reakce na :


prvni pule - to byl koncert! je videt, ze to jde, kdyz se chce a bojuje. jen tak dal, mame to ve svych rukach!! DUKLA FOREVER!! Smajlík

4. 5. 2024, 16:59

Reakce na :


Tak ten první poločas byl docela slušný, tak nějak by to mělo vypadat. Je smutné, že jeden z nejstarších hráčů (Vondráček) musí ukázat mladým, jak se má kopat centr (včas a hlavně přesně). Obdržený gól raději nebudu komentovat. Ovšem druhý poločas se zase utápěl ve starých chybách (nepřesné přihrávky a centry, špatné zpracování míče, špatné ofenzivní myšlení), přitom se nabízely velice nadějné brejkové situace, ale vodící hráč musí být rozhodnější, buď včas přihraje spoluhráči do výhodné pozice nebo to vezme na sebe a musí se hbitě uvolnit od soupeře (vlevo nebo vpravo a pohotově vystřelit, ne nerozhodně váhat, až ho nakonec obsadí a šance je v čudu). Ta záloha je pořád málo konstruktivní. Záložník by měl přebírat míč od obránce pod určitým úhlem, aby mohl rychle postupovat dopředu a rozvíjet akci a ne nabíhat pro míč zády k brance a okamžitě ho ustrašeně vracet přihrávajícímu. To je jen ztráta času.