PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
4. so 12. 9. 2020 Slavia Praha Dukla Praha7:0(3:0)
5. ne 27. 9. 2020 Dukla Praha Viktoria Plzeň16:30

Slávistky potvrdily roli favoritek

neděle 13. 9. 2020 | Redakce

logo Ve čtvrtém kole jsme zavítali na hřiště Slavie v Horních Měcholupech.

Ženy A: Z Liberce s plným počtem bodů

neděle 6. 9. 2020 | Redakce

logo Ve třetím kole nejvyšší soutěže žen jsme měli na programu zápas na severu Čech v Liberci.

Ženy neuspěly na Slovácku a odjíždí bez bodu

neděle 23. 8. 2020 | Redakce

logo První podzimní kolo nás čekal moravský výlet na Slovácko. Domácí hračky byly jasné favoritky utkání, ale dlouho se nemohly prosadit. Nakonec Slovácko bere výhru 2:0 za góly z posledních deseti minut.

Ženy výsledkově nezvládly generálku na 1. ligu

sobota 15. 8. 2020 | Redakce

logo Poslední přípravný zápas před startem sezóny byl v plánu na Moravě, konkrétně v Hrušovanech u Brna, kde bude hrát své domácí zápasy Lokomotiva Brno Horní Heršpice.

Ženy prohrály v přípravě se Slováckem

neděle 9. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy sehrály svůj první moravský zápas v přípravě. Děkujeme Slovácku za zařízení a možnost sehrát utkání "na půl cesty" v Brně. Utkání bylo v režii Slovácka, ve druhém poločase rozhodly moravačky ve svůj prospěch pěti brankami.

Ženy si poradily s dorostenkami Slavie

pátek 7. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy vstoupily do druhé fáze letní přípravy, kdy je čekají už náročná utkání. První takové bylo s kategorií WU18 SK Slavia Praha.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6