Ženský tým

kolodatumdomácíhosté
4. ne 18. 9. 2022 Dukla Praha Slovan Liberec0:2(0:1)
6. so 1. 10. 2022 Dukla Praha Viktoria Plzeň10:30

"Chybí nám klid před brankou." Ženy podlehly Liberci o dvě branky

úterý 20. 9. 2022 | Redakce

logo V neděli na Julisce odehrály naše ženy první domácí utkání ve svém prostředí. Na body to bohužel nestačilo, i přes dobrý první poločas chyběla branka a Liberci jsme podlehli 0:2.

Druhé kolo, druhé pražské S, druhá prohra

středa 31. 8. 2022 | Redakce

logo Ve druhém kole čekal na fotbalistky z Julisky druhý pražský soupeř. Po zlepšeném výkonu přesto prohrály vyšším rozdílem - 7:0.

Ženy podlehly Slavii vysoko 12:0!

pondělí 22. 8. 2022 | Redakce

logo První ligové kolo začalo tuto neděli na Julisce na umělé trávě, vzhledem k počasí byly nuceny ženy přeložit zápas z přírodní trávy. Ani tento fakt nepomohl a Dukla prohrála na úvod vysoko 12:0.

Soustředění, dva zápasy, příprava ženám pokračuje!

úterý 2. 8. 2022 | Redakce

logo Minulý týden trávily oba ženské týmy soustředění v Podbořanech, kde v krásném prostředí strávily několik dnů. Na závěr se utkaly proti Viktorii Plzeň, které podlehly 1:3. V úterý sehrají A a B mix. proti Američankám z Miami Marlins!

Johana Jusková přichází ze Sparty

středa 27. 7. 2022 | Redakce

logo Johana Jusková poslední sezonu působila v rezervě pražské Sparty, odkud přichází k nám do klubu. Vytáhlá útočnice byla od začátku přípravy na testech a nyní se stává oficiálně hráčkou Dukly Praha.

Ženy na úvod přípravy porazily juniorku Sparty

pondělí 25. 7. 2022 | Redakce

logo Ženy v prvním testu odehrály utkání proti mladším hráčkám Sparty, které nakonec dokázaly porazit 5:0. Dvakrát se prosadily Kavalová a Hrobská, jednu branku přidala Beránková.

Další stránky
123456>>

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B