PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUčt 16. 8. 2018 Dukla Praha Sparta Praha WU183:1(1:1)
1. čt 23. 8. 2018 Slavia Praha Dukla Praha18:30

Ženy A: Zápas dvou rozdílných poločasů v Pardubicích

neděle 12. 8. 2018 | Redakce

logo K dalšímu přípravnému utkání vyrazil A tým žen do Pardubic. Úvodní hvizd zazněl na Letním stadionu v neděli 12. 8. 2018 v 17 hodin.

Ženy A: Čáslav rozebraná do šroubku

neděle 5. 8. 2018 | Redakce

logo Další utkání sehrály ženy ve Vodrantech v Čáslavi.

Ženy A: Vyrovnaný zápas s dorostem Vlašimi

úterý 31. 7. 2018 | Redakce

logo Na úvod soustředění v Chotýšanech sehrály ženy přípravné utkání s kategorií U16 Vlašimi.

Ženy si zastřílely proti dorostenkám Slavie

středa 25. 7. 2018 | Redakce

logo První přípravné utkání sehrály ženy na perfektně připravené trávě v Kolodějích. Soupeřem byla již tradičně slávistická juniorka.

Kompletní změny na postech trenérů u ženských kategorií

neděle 15. 7. 2018 | Redakce

logo Před sezónou 2018/2019 došlo na úseku ženského fotbalu k největšímu počtu změn v realizačních týmech. Pojďme si shrnout jednotlivé kategorie.

Jakub Kowolowski vyhrál výběrové řízení na post šéftrenéra mládeže dívek

pátek 6. 7. 2018 | Redakce

logo FK Dukla Praha ve spolupráci s FAČRem vypsal výběrové řízení na pozici hlavního trenéra WU18 a zároveň šéftrenéra mládeže dívek. Po finálních pohovorech byl vybrán Jakub Kowolowski, současný trenér B-týmu žen a mladších žákyň WU13.

Další stránky
123456>>

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat