clanek-1
  • Ženy

  • 19.07.2022

"Těšíme se na první test." Ženy v sobotu vyzvou juniorku Sparty.

Příprava žen je v plném proudu, ve Statenicích se již připravují na start sezony, první test je čeká o víkendu proti juniorce pražské Sparty.

Spojené týmy se doposud připravují ve Statenicích, nový model si trenér zatím chválí. "Těší mě, že trénujeme dohromady. Nemáme žádný početní limit a připravujeme se dle našich představ. Na hráčkách cítím chuť, jedinou kaňkou je, že nejsme ještě kompletní," prozradil Kowolowski. 

K prvnímu přípravnému utkání nastupují hráčky A týmu proti juniorce Sparty, která v loňské sezoně získala titul, v poháru podlehla Slavii na penalty. Tým Ivy Mocové se již připravuje na novou sezonu do 1. ligy dorostenek, kde se potkají i s naším stejně starým výběrem. Poslední měření sil našich žen a právě juniorky Sparty proběhlo před 4 lety v přípravném období, kdy náš A tým v závěru utkání dokázal odskočit na 3:1. ZDE OKDAZ NA UTKÁNÍ

Utkání proti juniorce Sparty se bude hrát v sobotu 23.7.2022 od 10:30 na hřišti Spartaku Kbely.

"Na první testovací utkání rozdělujeme tým do dvou skupin, jedna odehraje utkání proti Spartě, druhý tým vyzve naše dorostenky. Příprava se nyní rozjíždí, po prvním utkání začne gradovat. Poznáváme se navzájem s oběma týmy, těšíme se na první test v obou kategoriích. Z tréninku si chceme herní principy přenést," řekl Jakub Kowolowski.

Ženský B tým nastoupí ve Statenicích v sobotu od 15:00 proti týmu dorostenek Dukly.

Přijďte naše týmy podpořit!