PORTRÉTY Z JULISKYJan Holenda

Novinky Mladší přípravka WU9

kolodatumdomácíhosté
8. ne 28. 10. 2018 Přední Kopanina Dukla Praha14:30

Další úspěšný dívčí turnaj škol za námi

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V sobotu 22. září 2018 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si pospíšili a připravili fotbalový turnaj hned třetí zářijovou sobotu. Dívky se skutečně bavily!

V sobotu jsme na Julisce pořádali akci pod názvem Dívčí fotbalový den

středa 14. 3. 2018 | Redakce

logo Akce se zúčastnilo téměř 50 nejmladších fotbalistek z Dukly, Liberce a Sparty.

Lednový turnaj škol v dívčím fotbale

středa 24. 1. 2018 | Redakce

logo Stalo se již tradicí, že Dukla Praha ženy pořádá několikrát ročně fotbalový turnaj pro žačky základních škol, zejména pak pro dívky z prvních a druhých tříd. Cílem je přivést co nejvíce dětí ke sportu, ukázat děvčatům, že i ony mohou hrát fotbal a být v něm dobré.

WU9: Přípravka se zúčastnila halového turnaje

středa 29. 11. 2017 | Redakce

logo .

WU9: Nejmenší fotbalistky Dukly hned ve dvou finále

pondělí 12. 6. 2017 | Redakce

logo 11. červen byl pro malé fotbalistky z Dukly svátkem fotbalu. Hned ráno si tým rozdělil dresy a vyrazil do bojů. Žluté dresy si mladší výběr oblékl na finálový turnaj minicupu. Vínové dresy dnes na sobě měly ty nejzkušenější hráčky mladší přípravky, které v Hlinsku spolu se svými staršími kamarádkami nastoupily do finálového turnaje starších přípravek.

WU9: Zápas a trénink v jednom

středa 7. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli 4. 6. pro naše Baletky pokračovala liga dalším utkáním na Julisce, tentokrát proti klukům z Hájí. Opět jsme předvedli velmi pěkné fotbalové akce a naše hra zaslouží velkou pochvalu. Do utkání se zapojily hráčky, které tak často nenastupují a obstály na výbornou.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Aktuálně z kategorie

Z09: pokus první