PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

-:-

Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní nábor

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo Ve středu 13.2. a čtvrtek 14.2. proběhla na ZŠ Dědina sportovní akce pořádaná klubem FK Dukla Praha, která se týkala fotbalu pro dívky.

Milovické zlato vyhrály baletky pražské Dukly

čtvrtek 17. 1. 2019 | Redakce

logo První turnaj roku 2019 zvládla naše děvčata nad očekávání. Po skvělé páteční tréninkové sněhové koulovačce nám osmička z nich v sobotu od samého rána předváděla nápaditou hru s výborným napadáním a to vše znovu při hře bez brankářky.

Ve středu proběhl nábor v ZŠ Na Dlouhém Lánu

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logo Ve středu 9. ledna se trenéři Dukly poprvé v novém roce sjeli k ZŠ Na Dlouhém Lánu, kam si přichystali ukázkový trénink a závěrečný turnaj mezi děvčaty. Prostředí této školy velmi dobře znali, protože zde probíhají tréninky starší přípravky WU11.

Dívčí turnaj škol v DDM Modřany

pondělí 17. 12. 2018 | Redakce

logo Ve čtvrtek 13. prosince se v areálu DDM Modřany v místní hale uspořádal další dívčí turnaj škol, tentokrát první mimo Prahu 6. Ženský úsek FK Dukla Praha ve spolupráci se sportovním úsekem DDM Modřany udělal nultý ročník v této oblasti a byl velmi úspěšný. Až 70 dívek se účastnilo turnaje a společně prožily fotbalové dopoledne.

Podzim s WU9 aneb fotbal nás baví

středa 5. 12. 2018 | Redakce

logo Podzimní část začala povedeným srpnovým soustředěním „s Brumbálem“ v Chotýšanech. Od něj až po poslední turnaj týmu WU11 v sobotu na Julisce jsme odehráli spoustu pěkných zápasů s kvalitními týmy, dali spoustu pěkných gólů a taky dostali spoustu zbytečných. Nu což, je to jenom hra a my jsme v téhle krásné hře udělali zase další nepřehlédnutelný pokrok. Především se nám zvýšilo tempo hry. Zápasy jsou vždy odrazem tréninku a právě na tempu nám hodně záleží. Různá cvičení zaměřujeme na tento tzv. drajf.

První letošní nábor proběhl na základní škole T.G. Masaryka na Ruzyni

úterý 20. 11. 2018 | Redakce

logo Ve středu 14.11. proběhla na ZŠ TGM na Ruzyni první letošní náborová akce, která byla pro 1.-3. třídu. Sportovního dne se účastnilo téměř 30 děvčátek, která tak okusila fotbalové hry.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Aktuálně z kategorie

Z09: pokus první