PORTRÉTY Z JULISKYJán Ďurica

Novinky Mladší přípravka WU9

Podzim s WU9 aneb fotbal nás baví

středa 5. 12. 2018 | Redakce

logo Podzimní část začala povedeným srpnovým soustředěním „s Brumbálem“ v Chotýšanech. Od něj až po poslední turnaj týmu WU11 v sobotu na Julisce jsme odehráli spoustu pěkných zápasů s kvalitními týmy, dali spoustu pěkných gólů a taky dostali spoustu zbytečných. Nu což, je to jenom hra a my jsme v téhle krásné hře udělali zase další nepřehlédnutelný pokrok. Především se nám zvýšilo tempo hry. Zápasy jsou vždy odrazem tréninku a právě na tempu nám hodně záleží. Různá cvičení zaměřujeme na tento tzv. drajf.

První letošní nábor proběhl na základní škole T.G. Masaryka na Ruzyni

úterý 20. 11. 2018 | Redakce

logo Ve středu 14.11. proběhla na ZŠ TGM na Ruzyni první letošní náborová akce, která byla pro 1.-3. třídu. Sportovního dne se účastnilo téměř 30 děvčátek, která tak okusila fotbalové hry.

Další úspěšný dívčí turnaj škol za námi

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V sobotu 22. září 2018 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si pospíšili a připravili fotbalový turnaj hned třetí zářijovou sobotu. Dívky se skutečně bavily!

V sobotu jsme na Julisce pořádali akci pod názvem Dívčí fotbalový den

středa 14. 3. 2018 | Redakce

logo Akce se zúčastnilo téměř 50 nejmladších fotbalistek z Dukly, Liberce a Sparty.

Lednový turnaj škol v dívčím fotbale

středa 24. 1. 2018 | Redakce

logo Stalo se již tradicí, že Dukla Praha ženy pořádá několikrát ročně fotbalový turnaj pro žačky základních škol, zejména pak pro dívky z prvních a druhých tříd. Cílem je přivést co nejvíce dětí ke sportu, ukázat děvčatům, že i ony mohou hrát fotbal a být v něm dobré.

WU9: Přípravka se zúčastnila halového turnaje

středa 29. 11. 2017 | Redakce

logo .

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte