PORTRÉTY Z JULISKYIvan Schranz

Ptejte se: Redakce webu

Máte připomínku, námět k vylepšení či jiný dotaz týkající se webových stránek? Tato sekce je právě pro vás.

Redakce si vyhrazuje právo smazat opakující se, vulgární nebo jinak nevhodné dotazy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Otázky | Odpovědi

Zobrazuji otázky 1 - 6 z 6 otázek v této kategorii celkem.

rej
21. 5. 2018, 11:06

jak bude na na stadionu bezpečno hrajeme Plzní a nato utkání se chystají fanoušci že Slavie a že Sparty
21. 4. 2018, 14:34

Duklu má prý koupit Daniel Křetínský?
Co je na tom pravdy?
Jaroslav Grünvald (jaroslav.grunvald@seznam.cz)
5. 4. 2018, 20:29

Kde bych prosím našel ligové výsledky Dukly od jejího vzniku?
Jiří Novák (maratonec.jirka@email.cz)
6. 3. 2018, 19:44

Zdravím, dotaz se týká Hlasatele z Julisky. Kdysi bylo tištěné vydání s odstupem času možno si přečíst zde na webu. Ne všichni se mohou dostat na zápasy, zvláště pro nás z větší dálky. U važuje redakce, o znovu zavedení této služby pro příznivce Dukly ? Děkuji za odpověď.
Roman Pešek (ro.pe@seznam.cz)
13. 12. 2017, 19:00

Dobry den, rad bych vice chodil na domaci zapasy acka Dukly v jarni sezone 2018. Uz vite terminy domacich zapasu? Na webu je nemohu najit. Roman Pešek
Karel Váňa (k_vana@bellsouth.net)
18. 8. 2017, 20:01

Dobrý den,od dětství milovaná pražská Duklo
jmenuji se Karel Váňa ...a teď nevím jak dál pokračovat.... :-) Píši Dukle poprvé,tak se omlouvám za ostych...S tátou jsme dukláci odjakživa,když zalistujete ve starých Odborech přátel,tak jméno Karel Váňa tam určitě najdete.Proč vlastně píši a myslím,že mi v tom jako Odbor přátel Dukly můžete pomoct.Táta už od doby,kdy na tom zápase byl shání jakýkoliv záznam zápasu na Julisce Dukla - VFB Stuttgart.Když se podíváte do knížky ”Jak to viděl Vejvoda”,tak táta je ta mánička,co objímá Oldu Rotta.Prý ten zápas byl tehdy také vysílán v televizi,takže někde musí existovat nějaký záznam.Myslíte,že byste mi v tomto mohli jakýmkoliv způsobem pomoci?Chtěl bych tátovi udělat k Vánocům radost a koneckonců se na ten údajně nejlepší fotbal taky konečně podíval(slyšel jsem o tom mraky řečí).Děkuji moc pěkně předem a ať žije Dukla.Karel Váňa.