FANSHOP

Ptejte se: Jakub Mareš

Ptejte se záložníka Dukly Jakuba Mareše.

Dotazy posílejte do půlnoci 30. září. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.

No name
2. 10. 2013, 23:11
 
Dobřej,
Máte rád srandu? Jaké největší vtípky jste kdy v kabině zažil? A kdo se staral o zábavu v kabinách kde jste dřív působil a kdo na Dukle? A šel by jste někdy do něčeho takového jako hráči AC Milán? http://www.youtube.com/watch?v=FIKZg3IOvLk
Děkuji

Odpověď:Mám, bez toho si žádnou kabinu nedokážu ani představit. Jaké nejlepší jsem zažil? Těch je dost, ale jsou nepublikovatelné. :-) Každý ví, že třeba Eda Poustka, kterého jsem zažil v Teplicích, je vyhlášený srandista, jeho zásoba vtipů je nevyčerpatelná. Jednoznačně bych do podobné akce jako v AC šel, ale v Čechách se tohle asi moc nenosí.
Jackie
2. 10. 2013, 23:08
 
Zdravím, sledujete evrop. poháry? A speciálně české kluby. Co říkáte na jejich vystoupení? Prosím vyhrajte proti Spartě. Ona si titul za to co předvedla v EL vůbec nezaslouží. Kdyby něco uhrála tak máme obrovskou šanci na 15. místo v koeficientu.
Děkuji, hodně štěstí

Odpověď:Vaše přání je mým rozkazem:-) Jinak evropské poháry samozřejmě sleduju, ale ještě raději bych si je zahrál. Všem českým klubům, které bojují v Evropě, držím palce, to je jasné.
30. 9. 2013, 23:36
 
Zdarec,
co se ti stalo při zápase s Jabloncem? Vypadalo to docela nepříjemně a nikdo ze spoluhráčů a lékařů ti nepřišli napomoc až po chvíli. Snad budeš v pořádku! Držím palce v dalších kolech Marek

Odpověď:Dostal jsem loktem, víc si ale nepamatuju. Až z médií a po shlédnutí zápasu v televizi jsem zjistil, že jsem byl opravdu několik vteřin mimo. Děkuju!
FotbalTřinec (Roosevelt22@seznam.cz)
26. 9. 2013, 23:13
 
Zdravím,
Jak hodnotíte zápas v Třinci. A jak jste si užil penaltové drama? Překvapil Vás něčím soupeř? A jak hodnotíte atmosféru na stadionu? Čím to je, že trenér nasadil do základní sestavy jen tři hráče jako proti Plzni? Znamená to, že pohár je pro vás méně důležitý než liga? A jestli ano, proč? V poháru je větší šance dostat se do pohárové Evropy než z ligy a navíc vyhrát trofej. Nebo máte jiný názor?

Odpověď:Typický pohárový zápas – atmosféra na stadionu nic moc, hřiště také nebylo optimální, naší kombinační hře to moc nesvědčilo. Soupeř nás ničím nepřekvapil, hrál tak, jak odhadovali naši trenéři během přípravy. Sestava je vždycky rozhodnutím trenérů. Samozřejmě chceme bojovat na obou frontách!
Standa
26. 9. 2013, 16:51
 
A ještě dotaz na Spartu: čím to bylo, že jste se tam moc neprosadil? Nebyly tehdy potíže v kabině? Díky!

Odpověď:K této otázce se nechci moc vyjadřovat. Se situací v kabině to ale vůbec nesouviselo, tam vůbec žádné problémy nebyly.
Standa
26. 9. 2013, 16:49
 
Dobrý den, čím si vysvětlujete, že snad až na Marka Suchého a Tomáše Pekharta se nikdo z hráčů stříbrné dvacítky neprosadil na top úrovni? Byl ten tým opravdu tak dobrý, jak výsledek turnaje napovídá? Nebo hrálo velkou roli štěstí a skutečná kvalita hráčů se ukázala až později? Díky za odpověď a ať se daří!

Odpověď:To je těžká otázka. Někteří kluci se prostě rozhodli využít nabídku do zahraničí hned po mistrovství, i když možná bylo ještě brzy. To ale nikdy nelze předem odhadnout. Je to o kombinaci mnoha faktorů. To, že jsme skončili těsně pod vrcholem, podle mě ukazuje sílu mančaftu i jednotlivých hráčů. Děkuju!
22. 9. 2013, 06:10
 
Dobrý den chcete přestoupit po sezoně do Dukly nebo budete na lavičce v Mladé Boleslavi ?


Přeji mnoho úspěchu do budoucna.

Odpověď:Nad tím teď opravdu nepřemýšlím. Soustředím se na současné výkony v Dukle. Žlutej balet olé! :-) Děkuju!
Fantom Fotbalu
21. 9. 2013, 23:56
 
Vidím, že jste v tabulce šestí. Zase šestí. Oni chtějí být šestí.

Odpověď:Nechtěj.
Vojtis
20. 9. 2013, 19:53
 
Ahoj,jak se ti libi zpusob vedeni fotbalu na Dukle? :)

Odpověď:Velmi. Dukla je unikátní v celkovém přístupu k práci s hráči, jasné herní koncepci a atmosféře v klubu
HONZA
20. 9. 2013, 15:28
 
Zdravím Jakube, zajímalo by mě, jak ti sedí Juliska z pohledu hráče. Bolka má rozlohou oproti Julisce malý stadion. Nemá hráč, než si zvykne, problém např. s periferním viděním během zápasu, přesností dlohých centrů, střelou na branku atd. Hodně zdaru na Julisce!Odpověď:Řekl bych, že si člověk určitě musí zvyknout na velikost hřiště. Ve srovnání Bolky a Dukly máš určitě pravdu, ale po tolika letech a zápasech si člověk zvyká rychle.

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu