FANSHOP

Ptejte se: Tomislav Božič

Ptejte se obránce Dukly Tomislava Božiče.

Dotazy posílejte do půlnoci 31.ledna.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří Tomaštík (tomastik.jiri@seznam.cz)
21. 1. 2014, 12:05
 
Ahoj Tomi chtěl bych se prosímtě zeptat, kdy se na tebe konečně přijede podívat Niko Kovač? :-) A pořát ti hodně zdraví,mnoho úspěchů v dresu Dukly!! Božič = Dukla

Odpověď:Dobrý den, Jiří Tomaštíku (kámo). To nevím :-). Ale sen každého hráče je reprezentovat svou zemi, to samé platí i pro mě. Ale nezatěžuji svou hlavu takovými myšlenkami. Ale budu dělat vše pro to, abych jednou mohl obléknout dres Chorvatska.
honza
20. 1. 2014, 15:22
 
Ahoj Tomislave, je v GL hráč, který ti absolutně nesedí a stejně tak mužstvo s nejnepříjemnějším herním stylem. Hodně zdaru v nové sezóně!

Odpověď: Neoblíbené hráče nemám, ale můžu říct, že proti Spartě a Plzni se hraje vážně špatně. Hrají dynamický, rychlý a divácky atraktivní fotbal a všichni hráči v těchto mužstvech jsou opravdu kvalitní.
Standa
18. 1. 2014, 16:29
 
Ahoj Tomo, už umí Romera, Néstor a Ismael trochu česky? A jak jsi na tom s češtinou ty? Bavíš se v kabině s ostatními česky nebo anglicky? Díky!

Odpověď:Ahoj Stando. Mohu říci, že všichni tři docela rozumí. Naučil jsem se češtinu, protože je to velice podobný jazyk chorvatštině. V šatně mluvíme všichni česky a spoluhráči mi docela rozumí :-).
15. 1. 2014, 21:16
 
tomo kralju!! pa ti si zvijezda ovdje!!!


Odpověď: Beriću prijatelju hvala ti puno.
Petr
15. 1. 2014, 19:06
 
Ahoj Tmku:) Máš nějaký rituál před zápasem? Jak regeneruješ a co děláš ve volném čase?)

Odpověď:Dobrý den, Petře. Nemám rituál. Jediné co dělám, je to, že trávím čas s rodinou.
Jan
15. 1. 2014, 19:04
 
Zdravím Tomi:) Chtěl bych se tě zeptat, jak regeneruješ před a po tréninku, jestli chodíš posilovat, a na co se zaměřuješ?) Máš nějaký speciální jídelníček a co nejčastěji piješ?)Máš nějakou strategii jako stoper?)A nakonec, děláš nějaké individuální cvičení na tréninku,nebo po? Děkuji a hodně štěstí

Odpověď:V podstatě před tréninkem si vždy udělám důkladný strečink částí těla, u který cítím, že by se jim měla věnovat větší pozornost. Pokud jde o jídlo, tak tam má moje žena poslední slovo, protože ona je ta, která se stará o mou stravu. Před zápasem je důležité jíst hodně zeleniny s kuřecím masem a dodržovat pitný režim. Před zápasem mluvím se svou ženou, je to perfektní odreagování a navíc ona je můj největší fanoušek. To je moje strategie :).
kouk
11. 1. 2014, 18:19
 
Zdravím. Nevím to sice úplně přesně, ale na první pohled to vypadá tak, že máš na svém facebookovém profilu přiřazeno nejvíc přátel z řad fanoušků Dukly zrovna Ty. Myšleno ze všech Tvých současných spoluhráčů v Dukle. Proč si myslíš, že tomu tak je?

Odpověď:Tak také nevím. Ale je pravda, že se snažím být s fanoušky v kontaktu, protože mě tu přijali opravdu báječně, tak se jim snažím tímto odvděčit. Fotbal přeci hrajeme kvůli fanouškům!
pápa
9. 1. 2014, 15:20
 
Zdravím Tomislave, zajímá mě, jestli je v Chorvatsku nějaké povědomí o Dukle Praha. Předpokládám, že pokud ano, tak asi u starší generace fandů fotbalu. Hodně úspěšný rok 2014!

Odpověď:Upřímně řečeno jsem o Dukle nevěděl nic. Přeci jen Dukla nebyla dlouhou dobu v první lize, takže z mých přátel ji neznal nikdo. Ale ta starší generace Duklu zná, zejména její slavné hráče.
2. 1. 2014, 12:43
 
Ahoj Tomislave jak se ti libi u nas v Dukle a jak se ti libi v Praze jakeho mas nejvetsiho kamarada v tymu jak se ti libi hrat s Duklou o pohary s pozdravem fanousek Roman Volf ahoj Tomislave

Odpověď:Dobrý den, Romane. Dukla je velký klub, který má historii a tradici. Hrála tady spousta světově proslulých hráčů a já jsem rád, že jsem součástí tohoto klubu. Praha je skvělé místo pro mě a mou rodinu. Cítíme se zde jako doma. Většinou jsem v kontaktu s José Romerou a Lubošem Kaloudou, protože oba mají ženy, s nimiž má žena tráví volný čas, takže jsme spolu často, ale s každým z týmu si mám co říct. Říká se, že Dukla předvádí jeden z nej fotbalů v české lize, máme osobitý styl a já jsem rád, že mohu být součástí tohoto klubu.
HONZA
2. 1. 2014, 10:48
 
Dobrý den, jaký je v Dukle váš spoluhráč, s kterým si nejvíce rozumíte na hřišti a jaký post v sestavě máte vy sám nejraději. Hodně úspěchů a hlavně zdraví v r. 2014.

Odpověď:Zdravím Honzo. Musím říct, že si rozumím s celým mužstvem. To je prostě filozofie Dukly, jsme jeden tým. Má nejoblíbenější pozice je střední obránce.

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu