PORTRÉTY Z JULISKYUroš Djuranovič

Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
18. po 18. 2. 2019 Slovan Liberec Dukla Praha5:1(2:1)
19. ne 24. 2. 2019 Dukla Praha Č. Budějovice10:15

Generálku sehrála juniorka proti třetiligovému Litoměřicku

pondělí 11. 2. 2019 | Redakce

logo V ofenzivně laděném utkání vstřelila juniorka soupeři šest branek po krásných akcích a jedné standardní situaci. Zimnní příprava se tímto uzavírá, o víkendu čeká naše kluky první ostré utkání jara.

V Satalicích zvítězila juniorka nad divizním Českým Brodem

pondělí 4. 2. 2019 | Redakce

logo Další přípravné utkání odehrála naše juniorka v sobotu v tréninkovém areálu v Satalicích na umělé trávě. S divizním týmem si dokázala poradit a zvítězila 2:1.

V sobotu sehrála juniorka přípravné utkání s Pardubicemi

středa 30. 1. 2019 | Redakce

logo Zajímavou konfrontaci si vyzkoušeli hráči dukelské juniorky, kteří si zahráli s dospělým druholigovým týmem Pardubic. Zápas výrazně ovlivnilo husté sněžení, i přesto to byla pro kluky skvělá zkušenost.

V úvodním utkání zimní přípravy přestřílela juniorka třetiligové Brozany

pondělí 21. 1. 2019 | Redakce

logo Dukelská juniorka odehrála v sobotu první přípravné utkání zimy. Nad týmem mužů třetiligového Sokola Brozany zvítězila 4:3.

Juniorka v gólovém utkání porazila Příbram

pondělí 3. 12. 2018 | Redakce

logo Vyrovnané a gólově bohaté utkání odehrála v pondělí odpoledne dukelská juniorka s Příbramí. Do zápasu šla Dukla ve výborné formě – z posledních čtyř kol 3x vyhrála a 1x remizovala. Další tříbodový zisk si svěřenci trenéra Tomáše Kulvajta připsali právě dnes.

Juniorka zvítězila v Plzni

sobota 24. 11. 2018 | Redakce

logo Při sobotní dopoledni se na plzeňském stadionu v Luční ulici odehrálo 16. kolo Juniorské ligy, ve kterém se Dukla prosadila hned třikrát a zvítězila 3:1.

Další stránky
123456>>