Juniorka

Juniorka přejela 5:0 Slavii

pondělí 27. 5. 2019 | Redakce

logo V pondělí v 11 hodin dopoledne startoval dukelské juniorce poslední zápas sezony, ve kterém se utkala se Slavií na jejím hřišti. Velmi dobrý vstup do zápasu a skvělý první poločas vedl k vysoké výhře Dukly 5:0.


Juniorka zahájila týden domácí výhrou nad Karvinou

pondělí 20. 5. 2019 | Redakce

logo Zápas předposledního kola nadstavby Juniorské ligy se původně měl hrát na hlavním hřišti na Julisce, kvůli vytrvalému silnému dešti a podmáčenému hřišti byl ale přesunut na vedlejší umělou trávu. Dukla byla před zápasem na třetím místě skupiny o umístění, Karviná na devátém.


Juniorka v Českých Budějovicích zvítězila 3:1

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logo Šestá Dukla Praha se v Juniorské lize ve skupině o umístění utkala s Dynamem České Budějovice, které bylo před pondělním zápasem na čtvrtém místě. Na hřišti Dynama navázala na vítězství nad Příbramí z posledního kola a získala tři body za výhru 3:1, v tabulce se tak posunula před svého soupeře.


Juniorka porazila 4:2 Příbram

pondělí 6. 5. 2019 | Redakce

logo Šesté kolo nadstavbové části Juniorské ligy svedlo dohromady Duklu a Příbram. Na hřišti v Kazíně se hrálo v pondělí od 14 hodin a Dukla zápas ovládla zejména díky výbornému prvnímu poločasu. Po vítězství 4:2 přeskočila v tabulce Příbram a Jihlavu a nyní je na 5. místě.


Juniorka prohrála se Zlínem

neděle 28. 4. 2019 | Redakce

logo V 5. kole nadstavby juniorské ligy skupiny o udržení se Dukla utkala se Zlínem. Nepovedený první poločas se dukelští pokusili dotáhnout, přes zlínského brankáře Dostála ale prošla pouze jedna střela.


Juniorka na Velký pátek porazila Teplice

pátek 19. 4. 2019 | Redakce

logo Juniorka Dukly se na Velký pátek odpoledne utkala s Teplicemi a po dvou zápasech bez bodu konečně získala vítězství. I přes neproměněnou penaltu dokázala díky dobrému výkonu porazit svého soupeře 2:1.Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu