PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
11. čt 4. 10. 2018 Dukla Praha Sparta Praha1:4(0:2)
12. po 22. 10. 2018 Hradec Králové Dukla Praha15:00

Juniorku přestřílela Sparta

čtvrtek 4. 10. 2018 | Redakce

logo Výjimečně ve čtvrtek odpoledne odehrál juniorský tým Dukly domácí utkání v Kazíně se Spartou Praha. Herní kvality, které Sparta předváděla, byly bohužel i přes snahu Dukly nad naše síly.

Juniorka otočila se Slavií a poskočila v tabulce vzhůru

pondělí 1. 10. 2018 | Redakce

logo Napínavý zápas se Slavií odehrála v pondělí v Horních Počernicích naše juniorka. Dukla si v prvním poločase vstřelila vlastní gól, ten ale odčinila následnými třemi přesnými střelami do branky soupeře a posunula se v tabulce Juniorské ligy na 7. místo.

Z Českých Budějovic jede juniorka s remízou

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo Velmi větrných devadesát minut zápasu 9. kola Juniorské ligy mezi Dynamem České Budějovice a Duklou Praha nepřineslo góly přes to, že oba poločasy byly na šance velmi bohaté. Týmy se rozešly s bodem za bezbrankovou remízu.

Junioři uhráli remízu s Libercem

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logo Při pondělním brzkém odpoledni se odehrálo na hřišti v Kazíně utkání juniorské ligy mezi Duklou a Libercem, v němž si týmy rozdělily po bodu za remízu.

Junioři Dukly prohráli 2:3 s Příbramí

pondělí 3. 9. 2018 | Redakce

logo V pondělí odehrála naše juniorka náročné utkání na půdě Příbrami. Přesto, že zůstávala během celého zápasu soupeři na dostřel, k bodovému zisku se jí utkání dotáhnout nepodařilo a prohrála 2:3.

Juniorka prohrála 1:4 s Plzní

neděle 26. 8. 2018 | Redakce

logo Proti Viktorii Plzeň nastoupili junioři Dukly do 6. kola Juniorské ligy v Kazíně. Plzeň postavila do základní sestavy i dva hráče áčka Lukáše Hejdu a Tomáše Hájka. Na hřišti náš soupeř dominoval po celou dobu utkání a odvezl si zaslouženou výhru.

Další stránky
123456>>