PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Novinky - Ženy B

kolodatumdomácíhosté  
4. ne 27. 9. 2020 Třebestovice Dukla Praha3:0(2:0)

Realizační týmy mládeže chlapců, dívek a žen podpořili Dům P.Pittra

pondělí 10. 5. 2021 | Redakce

logo

 
 
 

Nechme děti sportovat! Dukla se připojuje k iniciativě sportovních klubů

úterý 20. 4. 2021 | Redakce

logoDukla Praha podporuje výzvy ostatních sportovních klubů i Ligové fotbalové asociace k možnosti znovu obnovení sportování dětí a mládeže. „Dětem byl silně narušen jejich svět her, pohybu a kamarádů. To je velice závažné zjištění,“ říká Günter Bittengel, manažer mládeže na Dukle.

 
 
 

Čas tu letí, za měsíc mě máte doma, píše duklák Lukáš z Anglie

pondělí 23. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Zveřejňujeme zde už podruhé dopis našich dukláků (dukláka) z Velké Británie Lukáše Ungermana.

 
 
 

Trenérský koncept na Dukle je unikátní, říká kouč U15 Martin Babača

středa 18. 11. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logoTrenér našeho týmu do patnácti letech, učitel a příležitostný překladatel Martin Babača je mužem mnoha rolí. V rozhovoru jsme rozebrali spoustu zajímavých témat – od slibně rozjeté sezony naší „patnáctky“ až po koncept Dukly a výhody, které mu v trénování přináší zkušenosti učitele. Rozhovor vyšel v zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky a přinášíme ho i zde v plném znění.

 
 
 

See you soon! Dukláčtí studenti zdraví ze světa

úterý 3. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Přinášíme vám zprávy ze světa našich současných dvou krajánků, Františka Pavlovského a Lukáše Ungermana z týmu U17, jinak studentů Gymnázia Nad štolou, kteří se v září vydali na půlroční studijní pobyty do USA a Velké Británie.

 
 
 

B-tým vyzve doma Liberec, ženy čeká zápas na Spartě

pátek 9. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoJeště před tím, než se (nejen) fotbalové soutěže minimálně na dva týdny zastaví, odehrají týmy Dukly na nějakou dobu své poslední soutěžní zápasy. Hraje se bez diváku, tak našim klukům a holkám držte palce alespoň na dálku!

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu