PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Janíček
 
Janíček
03.09.2012, 17:34      Reagovat  
 
 
Juniorka hraje v Plzni 1:1
 
 
Janíček
 
Janíček
03.09.2012, 17:29      Reagovat  
 
 
Juniorka vede v Plzni 1:0. Branku vstřelil Pařík.
 
 
Já.
 
Já.
27.08.2012, 22:03      Reagovat  
 
 
Kolik bylo na juniorce s Libercem diváků?
 
 
tyci
 
tyci
27.08.2012, 20:10      Reagovat  
 
 
Tak Liberec jsme porazili.Takova mala odveta za nase A muzstvo.A uz tesim az budou mladici hrat v Liberci...
 
 
Já.
 
Já.
27.08.2012, 06:20      Reagovat  
 
 
Sice tady webátoři čile píší strohé výsledky, ale jinak informační okénka na webu stále ještě jsou. Třeba včerejší prohra U-19 s Doubravkou 4:5 není ještě pořád předeslána ani sestavami a komentářem trenérů k zápasu předchozímu s Motorletem. Navíc je tam můstek, který vás přepošle na tabulku 1. dorostenecké ligy, kde Dukla zatím ještě není.
 
 
DC4
 
DC4
20.08.2012, 22:51      Reagovat  
 
 
Pak to taky chce vylepšovat celkovou image Dukly a ne jí naopak degradovat například nedávnou akcí s Vondrou.
 
 
DC4
 
DC4
20.08.2012, 21:43      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Takže naše Juniorka zase prohrála... já ...
Jsme tak slabí a nějaké roky ještě budeme, dokud se mezi veřejnost nedostane do podvědomí jak to na Dukle umí s mládeží, jak se jim věnují, není na ně vyvíjen nepřiměřený tlak, neučí je, že výsledek je na prvním místě, nebo i takové věci, jako je štípat a jinak provokovat protihráče, jako tomu je třeba např. v Motorletu (což jsem zažil) a pak třeba budou někteří taťkové a mamky odvádět své synky nejdříve na Julisku a pak až v případě neúspěchu do pražských S a ne naopak jak je tomu teď. Samozřejmě to rozhodnutí rodičů kam dát své dítě, podpoří taky dobře napsané články ve sportovních médiích o promyšlené a koncepční práci s mládeží na Dukle a v neposlední řadě také přední příčky A mužstva v tabulce, neřkuli účast v pohárech.
 
 
kouk
 
kouk
20.08.2012, 18:42      Reagovat  
 
 
Takže naše Juniorka zase prohrála... já vím, že se z této soutěže nikam nesestupuje, ale přesto se ptám... to jsme tak slabí a nebo všichni ostatní tak silní???
 
 
Já.
 
Já.
15.08.2012, 17:00      Reagovat  
 
 
Nejezděte do Horních Počernic - Xaverova na mladší žáky s Viktorií Žižkov dnes, 15.8. od 16.45 hodin. Tonda tramvaják tam je a nic se tam nekoná. Na webu Dukly zápasovým avízem matou! Na webu Viktorky píší, že areál na Xaverově viktoriáni letos opustili a konkrétně jejich mladší žáci mají hrát na travnatém hřišti v Dolních Počernicích?
 
 
wrip
 
wrip
14.08.2012, 23:36      Reagovat  
 
 
Naprosto souhlasím s divákem. A TOMovi skutečně díky.
 
 
DC4
 
DC4
14.08.2012, 20:55      Reagovat  
 
 
Reakce na TOM: To Já: K zápasu s Brnem nutno dodat, že j...
Děkuji Tomovi za report z utkání naší juniorky. Musím říci, že je to příspěvek hodný sportovního novináře. Dozvěděl jsem se vše podstatné z utkání a navíc jsou tam i témata k zamyšlení. Opravdu super!
 
 
TOM
 
TOM
14.08.2012, 11:10      Reagovat  
 
 
To Já: K zápasu s Brnem nutno dodat, že jeho oba góly padly v rozmezí cca jedné minuty a to po chybných přihrávkách našich hráčů ( Ismael a snad se nemýlím tím druhým byl Farkaš ).Na tomto zápase bylo vidět rozdílný přístup obou klubů k této soutěži. Brno postavilo mužstvo tak, aby hrálo o čelo tabulky t.z. v základní sestavě byli hráči ročníku 1x86, 1x 88,2x 90,1x 91,3x 92, 3x 93.v našem mužstvu nastoupili v základní sestavě 2x 91, 3x 92, 5x 93 a 1x 94( Patrik Svoboda). V této věkové kategorii každý rok navíc je ve hře znát. V juniorské lize se nepostupuje ani nesestupuje a otázkou je zda být v popředí ligy s hráči, kteří by měli být s ohledem na svůj věk již v jiné soutěži nebo i přes prohry dát šanci mladším klukům se vykopat a nabrat zkušenosti . Je otázkou klubu jakou filozofii klub preferuje. Asi by u nás nebylo problémem sáhnout na lavičku áčka a pár kluky juniorku doplnit, ale mělo by to cenu? Dle mého snad jen lepší umístění v tabulce jinak nic. Co mi na juniorce Dukly překvapilo bylo častá ztráta míče špatnou přihrávkou a hra v přehuštěném prostoru, kde zákonitě muselo dojít ke ztrátě míče, skoro vůbec se tyto situace neřešily přenesením hry do volných prostorů s využitím celého hřiště. Ale toto je můj názor a nemusí korespondovat s názorem dalších přihlížejících. Mám-li tento zápas srovnávat s výkonem proti Haifě tak mužstvu chyběla postava dirigenta, který by rozehrával míče a usměrňoval hru tak jak to v Satalicích hrál Pedro. Tímto neříkám, že by Pedro měl posilovat juniorku. Do toho mluvit nemám právo, jen bych byl rád kdyby se v juniorce vyprofiloval hráč na tuto pozici. A typ by tam byl. A jinak by mě od Já zajímalo čím by měl být zápas v Převýšově významný, pookřáli jsme přece na zápase s Teplicemi.
 
 
Já.
 
Já.
14.08.2012, 07:19      Reagovat  
 
 
Kdybych to byl věděl, že Brno nás tolik přehraje, tak jsem nezůstával v Praze, ale odejel bych dřív k HK na utknání Převýšova s Kunicemi, alias muži Hradce a juniory Dukly (2:1). Brno hrálo dospělý fyzický fotbal a Dukla kombinační juniorský. Věk a postavy hráčů hrály pro hosty. Brno bylo jednoznačně fotbalovějším, důraznějším a - řekl bych - i takticky vyspělejším týmem. Naši kluci skoro nikdy tělem neustáli kontakt s moravsko slovensky mluvícími chlapáky. Težko některého hráče Dukly za předvedenou hru individuálně vyzvednou. Snaživě hráli ale to, co jim soupeř dovolil. Po vstřelení dvou gólů mužstva 5x prostřídala a soupeř výsledek podržel. Juniorka Dukly zápas neodevzdala, ale hrála druhé housle. Prohra je čestná.
 
 
yksnaj
 
yksnaj
12.08.2012, 20:27      Reagovat  
 
 
Přijdete někdo zítra navečer podpořit, či asi lépe řečeno podívat se na naši juniorku proti rozjetému Brnu? Budu mít u sebe ještě zbytek zlevněných permanentek a také pár nových ligových odznaků 2012 -2013 pro případné zájemce.
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2012, 23:52      Reagovat  
 
 
Tak jsem si myslel...zřejmě naivně...že se tento náš nový web bude mnohem více a intenzivněji věnovat i našemu Béčku čili Juniorce alias Jednadvacítce...nebýt "Hlasatele z Julisky " tak pomalu ani nevím jak vypadá současná tabulka soutěže kterou naše Juniorka momentálně hraje...
 
 
Ježek
 
Ježek
07.08.2012, 18:27      Reagovat  
 
 
Dukla v Jihlavě pukla 2:0.
 
 
aa
 
aa
06.08.2012, 16:14      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, velmi spolehlivé informace
info zde:

odkaz
 
 
nym
 
nym
02.08.2012, 09:04      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Dával, to jen autor reportu nenapsal ješt...
Myslím si, že ještě chvíli potrvá než v kalendáři dole budou správně vyplněná všechna políčka. Pak asi bude možné hner zjistit co se kde hraje. Pokud to pochopitelně někdo bude aktualizovat. Nevím ale co to s kalendářem udělá když tam nakonec budou všechna U-čka co jich Dukla má.
 
 
TondaKoutný
 
TondaKoutný
02.08.2012, 08:27      Reagovat  
 
 
Reakce na divák č. 4: Dnes jsem byl na juniorce. 100 pla...
Napiš to do soutěže o nejlepšího hráče!
 
 
TondaKoutný
 
TondaKoutný
02.08.2012, 08:27      Reagovat  
 
 
Reakce na divák č. 4: Dnes jsem byl na juniorce. 100 pla...
Napiš to do soutěže o nejlepšího hráče!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu