PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 09:55   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Pamatuješ si co jsem tady o tobě psal př...
no rozdíl je v tom, ze mnozi tady prorokuji apoalypsu kazdou sezonu. ja az letos, kdy je to opravdu nahnuty Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
04.03.2018, 09:55   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Děti a dětinové fňukají......
No jestli si myslíš...že se zastávám našich hráčů a pokládám na špalek jen hlavu Hynka...tak to se velmi mýlíš...na "veřejnou popravu" bych měl těch jmen v rukávu daleko víc...ale to prostě technicky není možné provést...tedy je...ale dejme tomu v horizontu několika měsíců...ale my potřebujeme udělat ten řez okamžitě...čili hned...
 
 
Já.
 
Já.
04.03.2018, 07:39   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: A ty nefňukej...nemáš důvod...budeš si u...
Děti a dětinové fňukají...
 
 
kouk
 
kouk
03.03.2018, 22:16   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Mladší dorostenci každoročně hrají v - na...
A ty nefňukej...nemáš důvod...budeš si užívat B týmy...a uvidíš že ta provázanost zajíců a starších hráčů...byť na nižší soutěžní úrovni bude ku prospěchu věci mnohem víc...než nějaká uměle vytvořená soutěž...ze které nebylo možno úniku ani směrem nahoru...ani směrem dolů...což byl podle mě zásadní kámen úrazu...jak se hraje "o nic"...tak to nikoho moc nezajímá...ani na hřišti...ani v hledišti...
 
 
kouk
 
kouk
03.03.2018, 21:23   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak me to v danem okamziku prislo j...
Pamatuješ si co jsem tady o tobě psal před pár měsíci???...jak si se (naštěstí) změnil z totálního snílka na lehkého pesimistu...čili díky tomu aspoň nyní jasně a nezkresleně vidíš...že ani Hynek...ani Juniorská liga nemá svou váhu a budoucnost...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 20:44   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Jasně že výměna trenéra může zafungovat ...
tak me to v danem okamziku prislo jako vyborny reseni, silhavka nic extra, odesel za slusnej peniz a nepamatuju si presne, ale v trhu nic zajimavyho nebylo - tak dostal sanci hynek. osudove ji ale promrhal, mentalne zustal nekde na urovni asistenta jako dvojka by mozna nebyl spatny, ale to je zoufale malo - zejmena pro tym, kteremu se dari tak malo jako Dukle. A zejmena pote, co je od leta jasne, ze neni schopen sebe a tym jakkoli posunout.vysledek je nasnade, ale ukazuje se, ze vedle trenerskeho umu chybi i sebereflexe a ochota polozit to sam.
 
 
kouk
 
kouk
03.03.2018, 20:24   |    Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Ale taky je pravda,že nový trenér...
Jasně že výměna trenéra může zafungovat a nebo taky ne...o tom žádná...nicméně já bych do té výměny určitě šel...protože jak zde již bylo jinými řečeno...horší to už být nemůže...a já k tomu dodávám...že Hynek se mi nezdál už dávno předtím než převzal A tým...prostě takovej...neslanej...nemastnej...bohužel/bohudík byl NÁŠ...a tak vedení Dukly do tohoto projektu šlo...a myslelo si...že udělá díru do světa za málo peněz...jenže ono se dostavilo i málo muziky...toť můj názor...lajkovat ho nemusíš Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
03.03.2018, 17:45   |    Reagovat  
 
 
Mladší dorostenci každoročně hrají v - na mužstva početném a časově dlouhodobém - Memoriálu V. Marečka. Tady a ani nikde jinde na očích toho o tom moc není...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 17:30   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Ale je lepší zareagovat dřív než později...
a hlavne dost nepochopitelne. mrknete na tabulku zapasu venku, kde jsme suverene posledni. pricinu nebyl schopny nikdo dodnes pojmenovat, nerkuli s tim neco udelat. btw jsme JEDINY tym, co nevyhral venku ani jeden zapas..
pote, co zmizelo kouzlo julisky a nebodujeme doma, se problem vyvalil v plne nahote.klidne hynek muze chystat projekt becka pro dalsi sezonu, eventuelne jit pomahat nekam domu na moravu, cokoli, ale tu zmenu je treba udelat. veril jsem (spis doufal) ze prijde v zimni pauze. nic se nestalo. ted jsme o dalsi tri kola dal a ctyri body od sestupu. pristi kolo s iglau o byti ci nebyti. o pohode v obou tymech je bytecny psat. proste sileny....
 
 
wrip
 
wrip
03.03.2018, 17:17   |    Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Ale taky je pravda,že nový trenér...
Ale je lepší zareagovat dřív než později a nebo taky až bude pozdě. Petržela má ještě čas tím cosi udělat. U nás už čas není, už je po čase.
 
 
Jean1
 
Jean1
03.03.2018, 17:07   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: muze to byt horsi? myslim, ze tohle...
Trenér Petržela si ve Zlíně určitě udělá svou práci dobře.To bylo pouze první utkání.Navíc p.Petržela své práci rozumí.My můžeme opravdu jen získat,když přijde trenér.Protože p.Hynek ať se na mne zlobí nebo ne je všechno jen ne trenér pro HET-LIGU.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 16:48   |    Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Ale taky je pravda,že nový trenér...
muze to byt horsi? myslim, ze tohle je jeden z pripadu, kdy jde jen ziskat
 
 
Smějícíseklokan
 
Smějícíseklokan
03.03.2018, 16:48   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Díky za Tvoji reakci. 1. Naprostej souhl...
Debata se dostala do zajímavé roviny. Zřejmě se timhle způsobem zjistilo, že majitele cateringové firmy tak trošku ojebávají zaměstnanci. To už si bude muset vyřešit sám. Na druhou stranu, Vy si s ním můžete své připomínky vyříkat přímo na Julisce. Nám je totiž úplně jedno, kolik se v sektoru hostí ušpiní kelímků, máme jich na utkání připraveno 384 (dvě přepravky) a další tři bedny v rezervě ( kdyby byla velká žízeň 😋 ). Na mytí vezeme jen špinavé, výjde to necelou kačku za kus. Peníze na provoz máme z odnesených nebo poškozených kelímků a následně propadlých záloh. Protože už máme v oběhu deset řad kelímků s různými motivy, tak jde o žádaný suvenýr.
Jinak dík za uznání kvalit DFB, snažíme se být dobrým akcionářem klubu. BOFOR!🇳🇬

P.S.: šéf cateringové firmy mi před chvílí upřesnil počet vypitých piv v sektoru hostů. Bylo to 8 lahváčů (slovy osm). Protože z bedny čistých kelímků chybí pouze 6 ks (slovy šest), tak je velmi pravděpodobné, že někomu musel lahváč "vyklopit" do již použitého kelímku. Tvrdil mi, že to občas dělají na výslovnou žádost:"nalej mi to sem" 🙄.
Tolik k pivům a kelímkům, co mi řekl šéf cateringu. Za klobásy, chleba a hořčici mu musíte vynadat sami na Julisce.

 
 
českobroďák
 
českobroďák
03.03.2018, 16:45   |    Reagovat  
 
 
Ale taky je pravda,že nový trenér Petržela u ševců moc nezafungoval.Bylo by to v Dukle lepší po výměně Hynka???
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 16:24   |    Reagovat  
 
 
jabka vedou ve zline 4:0 a rada tam rve jak kdyby prohravali... Smajlík
osvojenej mechanismus by se mohl alespon divat, jak se to dela...
 
 
wrip
 
wrip
03.03.2018, 16:23   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Smějícíseklokan: Vážený wripe! To je dobře, že...
Díky za Tvoji reakci.
1. Naprostej souhlas. A nezbývá mi nic jiného jak klokanům poblahopřát. Byli skutečně lepší. Snad proto, že naši byli neskutečně mizerní. Ale to není nic nového, to je v posledním ročníku pravidlo.
2. Ano, 20. Naprosto přesně spočítáno. A může se stát, že nás ani nikde jinde víc nebude. Dost možná, že ani příští kolo doma při utkání s Jihlavou. To ale my dva řešit nebudeme, že?
3. Tak těch piv bylo podstatně víc. Věř mi. Při pohledu na ty z nás, co tam včera byli, je údaj o dvou pivech směšný. A jestli ta firma skutečně uvádí jenom dvě piva, potom je to na zamyšlení. Neplatí vám náhodou nějakou drobnou za skutečně vytočená piva? Potom vás tedy šidí.
4. Víc kelímků jsme skutečně asi nezašpinili, protože se s nimi zacházelo, jak jsem popsal. Tomu věř - mnou odpozorované. Jestli vás berou na hůl, víc kelímků vám k mytí stejně nedají.
5. Nevím nic o vaší praxi s kelímky a musím před DFB smeknou. A nejenom za toto. Uznávám, jste frajeři za to, co pro klub děláte.
Jinak jsi ale, snad nechtěně, potvrdil všechny ty moje „žvásty“. Hořčice nebyla, kečup a chleba taky ne. A jestli ten pán přinesl studenou hořčici, tak moje slova taky potvrdil. Pouze si plete význam slov studená a zmrzlá.
Jinak se s klidem obrať na pana Jackla, dá Ti na mě číslo a můžeš mi klidně poslat SMS-ku s dalšími připomínkami. Určitě odpovím. Přišel za mnou až k nám do té ohrady, tu zmrzlou hořčici kydnutou na ten tácek viděl na vlastní oči a s hnusem se raději odvrátil.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 16:19   |    Reagovat  
 
 
tak zatim jihlava-teplice 3:1 , libe - karvina 1:2

TAKTO SE BOJUJE O ZACHRANU
 
 
Já.
 
Já.
03.03.2018, 15:56   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Smějícíseklokan: Vážený wripe! To je dobře, že...
Aby si ostatní fanoušci mohli udělat obrázek o úrovni občerstvení v Ďolíčku u sektoru hostů, dovolím si uvést, že i kvůli ní vloni, jsem tam letos nešel.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.03.2018, 15:55   |    Reagovat  
 
 
no, podyho vyjadreni (pres tu penaltu nas nejlepsi hrac - pokolikate uz...) myslim jasne popisuje ten chaos v obrane...

pody rika, ze kadr nemame nejhorsi v lize, snad se tomu da verit.
-prisnejsi ligove meritko podle me snesou 3 hraci Dukly
-v kadru mame nekolik kluku ze zkusenostmi ze svk, kde je liga objektivne horsi
-no a prestoze mam balkansky fotbal rad, tak po odchodu Zizua nam tu zbyla 3-4 garnitura


jenze ostatni maji chut bojovat za svuj tym do roztrhani tela a hlavne trenera, ktery tomu vsemu sefuje a dava smer. a to my nemame ani nahodou.
 
 
Smějícíseklokan
 
Smějícíseklokan
03.03.2018, 14:33   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Teď trochu z jiného soudku … Podívejme s...
Vážený wripe!
To je dobře, že se dokážeš ozvat a vyjádřit svou nespokojenost se službou cateringové firmy. Celkem barvitě si popsal hrůzu, kterou si musel v Ďolíčku podstoupit.
Před minutkou jsem mluvil s majitelem cateringové firmy, osobně Vám tam přinesl studenou hořčici (byla fakt zima). Světe div se, je to ten samý pán, který se stará o Vaše bříška na Julisce. Můžeš mu tedy své příšerné poznatky tlumočit hned v příštím domácím utkání.
Teď jenom na pravou míru uvedu Tvoje žvásty, aby si mohli ostatní fanoušci Dukly udělat obrázek, jak to vypadalo v Ďolíčku.
1. Tady se asi shodneme - byla zima, blbej čas a fotbal odpovídal klimatu a klokani potvrdili roli favorita
2. Fanoušků Dukly bylo 20 ( slovy dvacet )
3. Vypili jste 8 piv ( slovy osm piv, zdroj cateringová firma) a nějakou limču, čaj...
4. Zašpinili jste celkem 6 kelímků ( zdroj DFB )
5. Teď k tomu mytí kelímků. Družstvo Fanoušků Bohemians (DFB) má na starost vratné kelímky, které hygienicky čisté zapůjčujeme cateringové firmě. Po utkání je posíláme do myčky firmy NickNack. V tuhle chvíli jsou kelímky už v myčce a vrátí se nám čisté, suché a hygienicky zabalené v plastových přepravkách.
Jen pro zajímavost, těch kelímků jsme včera odvezli na mytí 1536 ks a domů si klokani odnesli 363 ks, jako suvenýr.
Doufám, že si to zvládnul dočíst až sem. Přeji Ti heký víkend 🇳🇬 Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu