PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
10.03.2020, 16:01      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Jak to dopadne, musí někdo kompetentn...
Ještě záleží na tom, jak to "uchopí" LFA. Ale jinak, informace o FAČR-u tu je už hodinu a půl.
Takhle akorát zbytečně rozmělňuješ plodnou diskuzi, zejména pánů Dukeláka s Praduklakem. A to se k nim ještě nepřidal Duklák.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
10.03.2020, 15:55      Reagovat  
 
 
Sorry, už to tu někdo napsal...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
10.03.2020, 15:47      Reagovat  
 
 
Jak to dopadne, musí někdo kompetentní rozhodnout...Co pernamentky?
FAČR zápasy neruší
Fotbalové soutěže, které pořádá Fotbalová asociace České republiky (FAČR), se neruší, kluby ale mají zajistit, aby se zápasů nezúčastnilo víc než 100. „Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS nebo OFS se neruší; pořadatel utkání (domácí klub) je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob,“ uvedl na twitteru po jednání Jan Pauly, generální sekretář Výkonného výboru FAČR.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.03.2020, 14:57      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Ale já si to fakt užívám, nepotřebu...
Jestliže stavíme nový tým tak nedávejme silacka prohlášení že chceme postoupit. Dnes je jiná doba a podle mě je zcela nereálné tímhle způsobem budovat mužstvo. To ale není chyba pana Skuhraveho ale vedení a pana majitele. Pardubice mají podobně mladý tým a soutěží prochází naprosto suverénně. Ale mají narozdil od Dukly staršího charismatickeho trenéra podobného Kotalovi. Dukla jde cestou nizkonnakladoveho trenéra a tady jsou výsledky. A jestli tě uspokojuje 20 minutová pěkná kombinační hra jako proti Žižkovu a pak naprostá holomajzna s tragickým a osudným výsledkem tak mě opravdu Teda ani náhodou
To je dobré akorát na vyhaneni lidí z hlediště


 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.03.2020, 14:41      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: V sobotu je potřeba přijít na zápas. ...
Nemám rád když se poukazuje na druhé. Kozel je minulost a jeho úspěchy či neúspěchy jdou jako fanouškovi Dukly zcela mimo mě. Tím se utesovat nemá opravdu cenu
 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.03.2020, 14:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Z tribuny vás neznám a ani po tom n...
Tenhle pan je znám svými vyhruzkami. Co mu nadělil pan na síle to mu chybí na intelektu 😮
 
 
Praduklak
 
Praduklak
10.03.2020, 14:35      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Tak tebe fotbal pod Skuhravým baví ta...
Ale já si to fakt užívám, nepotřebuju za každou cenu vyhrát a je mi i celkem jedno jestli letos postoupíme nebo ne. Stavíme nový tým a obrovsky pozitivní změnou je, že po dlouhé době alespoň pár zkušenějších hráčů prodloužilo smlouvy. Kluci jsou hrozně mladí, ještě nevyrovnaní, tak jim nesmíme pořád jen nadávat, ale taky je musíme občas pochválit.
Hynek zboural Kozlovu kombinanční hru. Za něj záloha a hra po zemi v podstatě neexistovala, jen se odkopávalo a nakopávalo a hrálo na náhodu. A ta jeho záchrana vypadala tak, že jsme skončili dva body nad sestupem, poslední tři zápasy jsme neuhráli ani bod, ale ti pod námi naštěstí byli ještě nešikovnější.
BTW Skuhravého kombinační hra se fandům tak líbí, že v sobotu bude po dlouhých letech asi vyprodáno. ;-)
 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.03.2020, 14:33      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Vyjádření FAČR k zasedání Bezpečnostní r...
Tak na Duklu jich stejně víc nechodí takže žádný problém. Otázkou ale je jestli se do toho počítají i hráči rozhodčí a trenéři. Pak to muut být i pro Duklu problém 😮
 
 
Praduklak
 
Praduklak
10.03.2020, 14:32      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Nebudu se tady pouštět do žádných ...
Z tribuny vás neznám a ani po tom netoužím, nesmíte si myslet, že jste pupkem světa, pane nechápavej. ;-)
Pamatuju si vás jen z místní diskuze, protože ty vaše hulvátské výblitky směrem k většině našich hráčů vyčnívají i z místní úrovně kritiky. Něco podobného zaslechnu kolem sebe na tribuně při každém zápase a z toho mi vychází prototyp takového hulvátského rádobyfanouška, který je stejný napříč většinou klubů.
 
 
wrip
 
wrip
10.03.2020, 14:04      Reagovat  
 
 
Vyjádření FAČR k zasedání Bezpečnostní rady státu
Na základě úterního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu (10. 3. 2020) vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí:
Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
10.03.2020, 09:19      Reagovat  
 
 
V sobotu je potřeba přijít na zápas. Možná už bude náš poslední, všude kolem se fotbal zakazuje.....
Jinak Kozel dostal od Sparty 5 kousků a teď prohrál i doma. Takový je někdy fotbal...
 
 
Já.
 
Já.
09.03.2020, 20:03      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Nebudu se tady pouštět do žádných ...
Tak to ma byt. Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
09.03.2020, 19:18      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Obávám se, že to není jediná věc, k...
Nebudu se tady pouštět do žádných anonymních soubojů.Evidentně mě znáte.Tak jestli máte pane chytrej nějaký problém,v sobotu budu na Julisce.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.03.2020, 18:24      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Viděl jsem většinu domácích i pár v...
Tak tebe fotbal pod Skuhravým baví tak to ti preju dobrou zábavu. Mě pod Skuhravým bavil jedině když byl na hřišti Pablo ale to nebyla zásluha Skuhraveho ale Pabla. Ano za Hynka se nehrál žádné extra fotbal ale bojovalo se dokázalo se celkem v pohodě se zachránit. Pod současným trenérem postup do ligx žádné nebude. Ten chlap nemá žádné charisma pod lidské stránce a já se ani nedivím že ho hráči mají na háku 😊
 
 
GMvW
 
GMvW
09.03.2020, 18:02      Reagovat  
 
 
Já jsem již názor na trenéra a další směřování Dukly pod jeho vedení prezentoval několikrát. Možná jeho nejhorší vlastnost je, že nemá ani špetku sebereflexe a není schopen přemýšlet nad jinými názory než jsou jeho. Za více než rok a půl stejné výmluvy na mladý tým, budování něčeho nového (už to připomíná Čekání na Godota), nešťastné okolnosti atp. - proč ale tohle všechno nevidí management a pan majitel a nejednají podle toho?
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:54      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Tým by měl strhnout především kapi...
Obávám se, že to není jediná věc, kterou nechápete ... ;-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:52      Reagovat  
 
 
No vida, jak se nám to tu zase rozjelo! Konečně je na co nadávat, tak se dobří hudrající holubi vracejí. Až ty naše kluky podezřívám, že si nechali nařezat jen proto, aby vám udělali radost!
Obrana byla fakt tragická, ale po bleskovém vyrovnání jsme je pěkně rozebírali a kdyby Fábry proměnil tutovku, tak to možná skončilo i obráceně. Holík, Tetour, Doumbia, většinou i Preisler a zatím nově i Fábry mě prostě baví.
Na Viktorce jsem ale měl pocit, že Žižkov hrál ve dvanácti. Nebo si snad vzpomenete na nějakou standardku kolem vápna, kterou bysme kopali? Ale Žižkov jich měl celkem dost. Dostali jsme podivných pět karet a Žižkov jen tři za neoddiskutovatelné fauly na půlce. Faul na Tetyho u vápna dostal od podvodníka Lercha kupodivu amnestii, stejně jako stažení Holase ve vápně. Ale ještě se na to asi mrknu v televizi, abych sudímu vyjímečně nekřivdil.
Stavíme v podstatě nový tým s průměrným věkem nějakých 22-23 let. Hodil by se někdo zkušený do obrany, ale ne další Ďurica za půl mega měsíčně. Na podzim jsme taky poprvé prohráli a pak se kluci rozjeli, tak se možná drží přísloví, že první vyhrání z kapsy vyhání.
Každopádně jsem nenapravitelný optimista a budu fandit a věřit. DUKLA DO TOHO! :-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:38      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Pradukláku,ty ten svůj příspěvek ...
Viděl jsem většinu domácích i pár venkovních zápasů a myslím to smrtelně vážně. Proti tomu co jsme předváděli pod Drskem a hlavně Hynkem, je to teď úplný koncert.
Chodím na fotbal pobavit a ocením spíš pěkný kombinační fotbal s prohrou než ubetonované vítězství.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.03.2020, 17:36      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: No jaaaasněěě! 1. Jílek dostal odc...
No jasněéééééé!
1) Nesmíte věřit všemu, co napíše Křetínského Blesk. To je PR, aby sparťanští hooligans neukamenovali vedení za dalšího léta placeného trenéra.
2) To asi právě Jílek neví. Ale pro aktivního člověka není problém vyběhnout 500 metrů od tramvaje z Podbaby na Julisku. To ale línej zasloužilej kotelní bařtipán asi nikdy nepochopí.
3) Některé Pablovy akce byly úžasné. Ale jen slepej nevidí, že zbytečně sóloval a spoustu akcí zadrbal. Kdyby se za získané 4 mega koupil mladý technický týmový hráč ochotný přihrát líp postavenému spoluhráči, tak by byl větším přínosem než samotný Pablo.
4) Jás jás juch juch juch! Dukla do toho! ;-)
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.03.2020, 15:57      Reagovat  
 
 
Terén byl podmáčený a proto bylo divné, že jsme krátké přihrávky dávali i brankáři. Ten pak byl napadán a neměl komu nahrát. Také to někdy vypadalo, že hráči v obraně v "krajní nouzi"
mají zakázáno odkopnout míč někam daleko (nejraději do autu). Snažili se stále konstruktivně rozehrávat a tím jsme byli pod tlakem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad