PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.07.2020, 09:59      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: K Tvému názoru ........ Skuhravého na 2....
Nebudeš tomu věřit ale mě to též napadlo Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
09.07.2020, 21:24      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Zdendo máš recht že tu něco nehraje. ...
K Tvému názoru ........ Skuhravého na 2. místo v anketě nanominovali ti, kterým je Dukla trnem v oku a nepřejí si aby byla v 2. lize lídrem a do 1. ligy postoupila.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 18:09      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Zajímavé zde je, že po sérii porážek ...
Jo neřeš evropské poháry ani nejakej koeficient. K čemu ti to je nechápu....
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 18:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Zajímavé zde je, že po sérii porážek ...
Zdendo máš recht že tu něco nehraje. Ty a mnozí další hru Dukly opevuji když se vyhrává i když se prohrává. No a já žádám odvolání trenéra Skuhraveho a nehodlám na tom nic měnit po upachtene výhře v Prostějově. Trenér Skuhravý nesplnil úkol postoupit do 1 ligy a měl by se odporoucet jinam. Jsem rád že pan Kolbaba má na druhá místa Skuhraveho a Tetoura podobný názor jaký mám já.... aspoň někdo. Zdendo nutit Karvinou dohrát ligu mi přijde malinko na hlavičku. Navíc o tom nerozhoduje ona ani nejakej Starka ale někdo úplně jinej... 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.07.2020, 17:11      Reagovat  
 
 
Občas se mi zdá, že se mlaďoši bojí, že to zkazí a ti starší, kteří nedostanou přihrávku do několikátého náběhu, jsou pak "mírně" naštvaní (Máme ale hráče, který jim to umí poslat !!).
S tímto souhlasím, přidal bych i více centrů do vápna, hlavně z křídel a z přímých kopů.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.07.2020, 16:55      Reagovat  
 
 
Zajímavé zde je, že po sérii porážek byla velká kritika a po sérii vítězství úplně ta stejná. Něco tady nehraje..... Smajlík Smajlík
Ale teď vážně. Počkejte až jak vše dopadne. Trenér zřejmě dostal úkol zlepšit hru a postoupit. Nejen v anglických mužstvech trenéři dostávají i peníze, aby si mohli koupit „chybějící hráče“. To u nás nebylo. Proto vše bylo těžší. Přesto někteří „získaní“ hráči ukazují, že by to mohlo časem jít. Jsem v některých otázkách také kritik. Co se mi nelíbí, jsem už tady psal. Pokud se týká hry v letošním roce, tak se nepovedla utkání se Žižkovem, Vlašimí a Ústím. S výtečnými Pardubicemi se nám celkem dařilo (nedařilo), ale nevyšlo to. To se stává. Nutno vidět i pozitiva - podařilo se otočit zápasy venku i když se prohrávalo. Všeobecně se bojovnost zlepšila a bylo vidět, že hráči většinou chtějí. Že to všem nejde na jedničku, je také pochopitelné. Kdyby se nám podařilo postoupit a sehnat tak 3 - 4 zkušené hráče, mohlo by to fungovat. Myslím si, že by Karviná měla zápasy dohrát, i když bude mít nějakého nakaženého, který by nemohl nastoupit. Třeba to bude na podzim stejné znovu v lize... Když by se nehrálo, jak by to pak dopadlo v evropských pohárech...co koeficient?
 
 
wrip
 
wrip
09.07.2020, 16:29      Reagovat  
 
 
Tak v Karviné dnes další nový nakažený.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 14:42      Reagovat  
 
 
Třeba ta defenziva Dukly je doslova tragická a on přesto zatvrzele trvá na hře se 3 obránci. Proč třeba něco podobného nepraktikuji Plzeň, Sparta, Slavia a jiná špičková mužstva? Tohle zřejmě vrtá hlavou pouze mě.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 14:32      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Musím přiznat, že mám k Hynkovi sko...
Já Hynka hajim pouze a jenom když srovnávám jeho a Skuhraveho. A souhlasím že ta hra nebyla moc ke koukání. Ale Duklu v lize zachránil protože dokázal ty kluky vyhecovat a oni to doslova vydrželi. Jinak si ale nejsem vědom že bych tady nějak často trenéra Hynka opevoval a vyzdvihoval. Rozhodně ne tak jako vy opevujete tak vehementně trenéra Skuhraveho Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 14:18      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Fajn, hodnoťte 1., 2. nebo 3. místo v 2....
V kolika zápasech ta snaha, vůle, zarputilost a ježdění po pr.. li bylo k vidění? Natož aby hořela tráva? Já viděl povětšinou jen nechuť a alibismus
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.07.2020, 14:15      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Chtěl bych upozornit na malou nepřesn...
Musím přiznat, že mám k Hynkovi skoro stejnou averzi, jako máte vy ke Skuhravému.
Podle mě zabil Kozlovu kombinační hru, zalil Duklu prešovským betonem a jeho taktika spočívala především v automatizmech odkopu a nákopu.
Takto zdecimovaný tým přebral chudák Drsek a pro mě mají na výsledku 007 s Hynkem srovnatelný podíl, stejně jako tehdejší bafuňáři. Ale nejde mi ani tak o ten výsledek 007, jako o tu nekoukatelnou hru.
Samozřejmě, že Skuhravého vysvědčení 1-4-11 za loňské druhé pololetí je taky tragické. Letos mě ta hra ale po letech konečně občas baví, možná i proto že jsem dolňák :-) (kombinace po zemi) a že jsem ty venkovní psí kusy naštěstí neviděl.
Souhlasím ale i s Wripem zmiňovaným alibismem. Občas se mi zdá, že se mlaďoši bojí, že to zkazí a ti starší, kteří nedostanou přihrávku do několikátého náběhu, jsou pak "mírně" naštvaní.

Nedávno jste se mě ptal, jestli nejsem Skuhravý ......... tak se taky musím zeptat, nejste Hynek? :-)
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 14:00      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Je třeba pochopit, že pan Skuhrav...
Nemohu souhlasit s tím že by Dukla byla pro trenéry málo atraktivní. Podle vyjádření pana Pauknera má prvoligové ambice a ten kádr zas tak špatný není. Navíc volných trenérů je v Česku i na Slovensku vela
.

Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 13:53      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Fajn, hodnoťte 1., 2. nebo 3. místo v 2....
Dukla má v kádru 16 hráčů s prvoligovymi zkušenosti navíc v optimálnímu věku takže v takovém případě mohu třetí místo hodnotit jako úspěch velice těžko. Ono nejde jen o to. Alarmující je i ten vysoký bodový odstup od 1 i 2 místa. Naopak mužstva za Duklou jsou bodově těsně za ní..... Smajlík
 
 
českobroďák
 
českobroďák
09.07.2020, 13:50      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Jinak i já jsem si všiml že trenér Sk...
Je třeba pochopit, že pan Skuhravý je všeuměl, neboť svým odchodem zachránil Opavu v 1. lize a svým příchodem pomohl fest Dukle do 2. ligy. Ale myslím si, že když konečně se bude držet aktivní sestavy a neměnit ji stále podle oblačnosti, bude včas střídat a pozvedne bojovnost u některých hráčů...Nebo by do současné Dukly někdo šel trénovat? Českobroďák starší.
 
 
wrip
 
wrip
09.07.2020, 13:10      Reagovat  
 
 
Fajn, hodnoťte 1., 2. nebo 3. místo v 2. lize jako úspěch, jiná místa jako neúspěch. Někomu to stačí. Tomu, kdo si vystačí s pohledem do tabulky skutečně víc netřeba.
Já ale chodím na fotbal proto, abych něco viděl. Něco pozitivního. Prohrajeme-li, a prohrajeme-li s hlavou nahoře, bude-li vidět snaha, zarputilost, vůle po tom se i s kvalitnějším soupeřem poměřit, odhodlání se mu vyrovnat, potom i po porážce klukům za vše předvedené poděkuju.
Teď, s odstupem času, jsem schopný pochopit prohru v Pardubicích (3:1). Co ale dodnes nevstřebávám je hanebný výkon ve druhém poločase v Chrudimi (3:2) po poločase 1:2. Ten kdo nebyl ve Varnsdorfu si možná i řekne „dobrá“ remíza (1:1). Ovšem ten, kdo tam byl, tak dodnes nepochopí to, co tam naši v prvním poločase předváděli. Vlastně co všechno byli schopni udělat, aby se náhodou neunavili.
A nebudu se vracet k zápasu ve Vlašimi, doma s Pardubicemi a doma s Ústím. Ještě teď mi z předvedeného pění krev v těle.
Takže ať už to skončí, jak to skončí, chci, když si zaplatím, tak aby ti hráči „jezdili po pr…li“, aby za nimi tzv. hořela tráva a ne aby to byl fotbal plný alibismu, nahrávek dozadu, zahrávání rohů na polovině soupeře tak, že druhý z našich hráčů u míče bude brankář apod. psí kusy.
Ano, řada hráčů po sestupu odešla. A nemluvím teď o zahraničních hráčích, ty pomíjím. I našinci ale odcházeli i v půlce minulého ročníku. To ještě na sestup nemuselo vypadat. Ale oni už tehdy viděli co se děje a věděli své. Mnozí odcházeli se slovy, že tohle se hrát nedá, tohle není fotbal a na tom se oni nechtějí podílet. Teď odejdou další. Někteří už jenom dohrávají.
Takže znovu, nejde mi v první řadě o umístění. Chci chodit na fotbal a ne na báčko. To ať si trenér hraje v Satalicích. Ne však na Julisce nebo na hřištích soupeře.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 12:29      Reagovat  
 
 
Jinak i já jsem si všiml že trenér Skuhravý je vnímán a hodnocen poměrně pozitivně. No pokud panuje i v Dukle spokojenost že ji dovedl do 2 ligy a v ní se mu daří ji tam zakonzervovat tak jsem pro mu nabídnout dlouhodobou smlouvu.....
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 12:18      Reagovat  
 
 
Aspiranty ne adpiranty.... Sory
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 12:16      Reagovat  
 
 
O anketách si myslím své. Nominaci kapitána Dukly se musím upřímně zasmát Smajlík Pokud jde o mně tak já určitě nepatřil k těm kdo by pasoval Duklu na adpiranty sestupu do 3 ligy. Ja ji od počátku pasoval za favorita a proto je 3 místo zklamáním a případný nepostup fiaskem
 
 
Dukelak
 
Dukelak
09.07.2020, 12:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Pro mě bude bronz úspěch, obzvlášť ...
Chtěl bych upozornit na malou nepřesnosti. O jaké Hynkovsko - Drskovskem sérii píšete? Pan Hynek loni už jako trenér v Dukle nepůsobil. Jinak srovnávat sérii v 1 a 2 lize je dost nefér. Fér by bylo zmínit sérii pana Skuhraveho kterou zakončila působení v 1 lize 😊
 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.07.2020, 10:41      Reagovat  
 
 
Pro mě bude bronz úspěch, obzvlášť když nás většina místních expertů na startu letošní sezony varovala před sestupem do 3. ligy. ;-)
S tím trenérem to asi tak tragické nebude, když byl mezi třemi nominovanými na nejlepšího trenéra 2. ligy (a kapitán je mezi třemi nominovanými na nejlepšího hráče 2. ligy).

BTW I optimisté se dívají na to, jaký výsledek stačí k postupu a přemýšlí, kdo z týmu se má kodrcat na poslední kolo do Polska a kdo si má odfrknout na baráž. Přestože ti optimisté věří, že Hynkovsko-Drskovské zahájení loňské sezony 0-0-7 vystřídá Skuhravé zakončení sezony letošní 7-0-0. :-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu