PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
12.06.2019, 19:47      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: V nějakém přáteláku bychom si měli ot...
Tak my budeme "prvoligové" hráče učit jak se kopou centry do vápna???...to se snad učí v žácích, ne???...to už pak můžeme rovnou pokračovat nácvikem vhazování autů...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
12.06.2019, 19:03      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak ho zorganizuj....
s tim nesouhlasi. nerikam nejaka podpora ( predevsim mladez), ale aby byl klub vlastnen a financovan mestem, je kravina... za chvili budou knucet, ze nemuzou opravit silnice, at jim sttat prida...
 
 
wrip
 
wrip
12.06.2019, 12:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: V nějakém přáteláku bychom si měli ot...
Tak ho zorganizuj.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
12.06.2019, 10:24      Reagovat  
 
 
V nějakém přáteláku bychom si měli otestovat i potřebnou obrannou taktiku. Může se nám to časem hodit. Také potrénovat i centry do vápna. Dalo by se toho najít daleko víc.....
Možné argumenty pro hledání finanční podpory :
odkaz
 
 
Já.
 
Já.
12.06.2019, 05:19      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Jen na schůzi chyběla až na vyjím...
Věkový průměr DUKLA KLUBU je 53,5 roků. Klesající trend se překvapivě otočil.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
10.06.2019, 21:48      Reagovat  
 
 
nevite, zda pojedeme obhajovat perletovy pohar?
odkaz
btw asi jedina trofej, co jsme po navratu vyhrali...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
09.06.2019, 14:32      Reagovat  
 
 
Jen na schůzi chyběla až na vyjímku mladá fanduklácká krev...Asi je dění v klubu moc nezajímá,mám strach,že už tak malý kotlík od nové druholigové sezony ještě prořídne.
 
 
wrip
 
wrip
09.06.2019, 12:56      Reagovat  
 
 
Před časem byl klub vyhlášený na čtvrtém místě v ceně Lukáše Přibyla. Včera se toto umístění potvrdilo. Minimálně potvrdilo.
Děkuji zástupcům klubu za jejich účast na valné hromadě Dukla klubu, chcete-li fanklubu, a vše jimi vyřčené, za jejich vstřícnost a otevřenost.
Ukázalo se, že má cenu držet pospolu, (fanoušci-klub) a v žádném případě není na místě na Julisku přestat chodit. A jako výmluva určitě neobstojí sestup z nejvyšší soutěže. naopak, ukažme, že o tu nejvyšší soutěž skutečně stojíme. My, klub i samotní hráči.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.06.2019, 12:23      Reagovat  
 
 
Každopádně je potřeba zde poděkovat i "Já", za jeho oddanost naší Dukle a práci kterou pro ni vykonal a vykoná. Výměna názorů byla přínosná i kritická ze strany fanoušků, kteří dostali ihned i odpověď. Myslím, si, že dost zúčastněných nabylo dojmu, že by se mohla Dukla posunout správným směrem a dost chyb by tak mělo být odstraněno. Také bych chtěl apelovat na ty, kteří ještě nezaplatili své příspěvky DK, aby tak učinili. Samozřejmě uvítáme i nárůst členů nových. Můj dřívější názor, že Dukla chtěla sestoupit se ukázal jako mylný!! Některé věci ještě nejsou dořešeny, ale myslím, že klub nám dá postupně vědět.
 
 
Já.
 
Já.
08.06.2019, 21:57      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Jsem rád, ze se povedlo. Pokud tady...
Slíbili jsme si tam, že z rodinné kuchyně nebudeme nic dávat ven. Tak prosím o malé, strpení, abych to příjemné strávil, a něco napíši do uzamčené rubriky na duklaky a Tobě eventuálně do mailu, když zatím držíš "bobříka OP" a nejsi ještě finančním donátorem mládeže FKD, kteří do ní mají zaheslovaný přístup. Ale věz, bude líp, i když Evropskou ligu Dukla hrát nebude.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 20:27      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Diskutéři, jsem rád za vaši diskusi tady,...
Jsem rád, ze se povedlo. Pokud tady utrousis nejaky detail z diskuse a vymeny nazoru s vedenim, budu jeste radsi. Predem diky. Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
08.06.2019, 20:01      Reagovat  
 
 
Diskutéři, jsem rád za vaši diskusi tady, ale dnes jsem zažil mnohem "výživnější" diskusi dukláků na valné hromadě DUKLA KLUBU z.s. Děkuji všem, kdo k ní svým dílem přispěli a o ní se zasloužili. Jsem moc rád, že jsem u toho byl. Takhle "rodinně" si vyměniti názory s klubovými šéfy B. Pauknerem a Vandasem, možná dlouho mít nebudou. Oběma pánům z klubu osobně velké díky a přání úspěchu v novém díle. A děkuji i panu Carvanovi, který nás dnes, na úkor B.P., občerstvoval a vydržel tam s námi rekordních 5 hodin. Díky i fanshopu za 25% abonentní slevu dnes, i když mám pocit, že Peco a jeho rodina toho na místě moc neprodali. Nabídnutou prohlídku kabin a zázemí A týmu nikdo nevyužil; asi proto, že dnes přítomní skalní, už ji jednou, ne tak dávno, zažili. Nakonec díky všem, kdo přišli a fanduklácký schůzový maraton vydrželi.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 18:47      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: A snad se najde i nekdo,kdo zacne shanet...
no, to je cinnost stejne dulezita ... bohuzel i tady jsme slabi a nekolik let jsme se moc neposunuli, ve 2 lize to bude jeste tezsi. a i to cislo 16 bych bral s velkou rezervou.
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 16:55      Reagovat  
 
 
A snad se najde i nekdo,kdo zacne shanet sponzory.Necekam ze se povede neco velkeho,ale i vice malych muze pomoct.Aby mel prvoligovy klub v Praze 16 partneru,to prece neni normalni. Smajlík
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 16:51      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: prave... v jednom rozhovoru zaznelo...
Spis tam zaznelo ze se s nim radil.A myslim ze az v posledni dobe...Vyber byl bohuzel na nekom jinem...Snad bude dost ambiciozni a sestavi kadr v duchu Moneyballu a bude to mit nejaky smysl.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 16:08      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Zatim neni co hodnotit,nic jeste neudela...
prave... v jednom rozhovoru zaznelo, ze s p. Pauknerem spolupracuje jiz delsi dobu, mj i na vyberu hracu... a vysledek zname.
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 14:47      Reagovat  
 
 
Reakce na 38Tomasta: https://isport.blesk.cz/clanek/fotb...
Nejaka vyjadreni jsou podivna a nejaka i nepravda...Nemam pocit ze kupujeme hrace,chodi k nam bud odpad co nikdo nechce,nebo hraci po smlouve a zadarmo.To ze je nekdo preplacel,je uz jiny problem a mel byt resen davno.Nechapu,proc majitel nebouchl do stolu ohedne platu.Nikdo jiny to udelat nemuze.Pokud byp rozpocet opravdu 100 mega,cemuz neverim,pak je slozeni a vysledky tohohle kadru opravdovy bizar!A nepravda zaznela ohledne prodeje hracu.Je to asi rok,co se prodal Stetina,Nestor,Povazanec plus Silhavy minimalne za 35 mega!
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 14:37      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: jeste by me zajimaly vase nazory na...
Zatim neni co hodnotit,nic jeste neudelal... :-) Prekvapuje me,ze dostal tak velky prostor a zodpovednost,snad konecne majitel vi co dela,ne jako doted...Cekal jsem sportovniho reditele pana Baraka,nekdo kdo se vyzna v hracich
 
 
Herschel88
 
Herschel88
08.06.2019, 08:55      Reagovat  
 
 
Radši ať "neposilují"...Sázkařská mafie v Srbsku si doteď klepe na čelo jak jsou v té Dukle *****ní..
 
 
kouk
 
kouk
07.06.2019, 22:29      Reagovat  
 
 
Byť moc dobře vím...že slovo "posila" je někdy hodně zavádějící...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu