PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
25.02.2020, 16:32      Reagovat  
 
 
Pro Já......o ego tady přece vůbec nejde!! Jen mám radost, že se ukazuje dobrá práce mládežnických trenérů (tedy pokud článek nelže). A taky by to mohla být první vlaštovka naší nové koncepce.
Viktorka bude těžký oříšek. Kdo může, ať dorazí.....Teď mají ještě generálku.
odkaz
 
 
wrip
 
wrip
24.02.2020, 15:29      Reagovat  
 
 
Rychlokvašky jsou skvělé. Mám je rád. Ale mají-li vyzrát, potřebují svůj čas. Forsírováním mnohdy ztratí tu správnou chuť a nedozrají. Jsou z nich potom jenom taková blátivá cosi. Myslím, že i Toník (ne Ja) ví, co jeho kluk potřebuje především. Jasně, pisálkové jsou placeni za slovo, za senzaci. Ale i ostatní mládežníci potřebují svůj čas, svoji pozornost … a četl někdo z vás někde něco o tom, jak se na Dukle pracuje s mládeží? Tam se odvádí pořádný kus práce. Proto straním a fandím 4D projektu. Má smysl. Je to jedna z cest jak jednou, časem, mít těch Kinských víc. ……. A vůbec to nejsou velká slova.
 
 
Já.
 
Já.
24.02.2020, 12:14      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Pokud je o Kinského zájem,tak to je f...
Pánové, přečetli jste si nebo jste přes třetí ucho zaslechli něco o mladém světovém brankáři Kinském. A kdopak z vás ho kdy viděl chytat, že o něm tak rozumujete?! Kdopak a proč asi tu zvěst o zájmu o něj venku dal médiím? Já ho v bráně víckrát rád pozoroval, ale takových talentů už jsem viděl a znám i jejich všeličné osudy. Vždyť je to dospívající kluk, v nejkrásnějším a nejbláznivějším věku, sportovně po tátovi sice - zdá se mi - nadaný a jím i jeho příkladem určitě vedený, ale kdo ví, kam se jeho život a zájem vrtne. Nechte brouka žít a neživte si na něm svoje fanouškovské ego. A vůbec, jste ochotni mládež Dukly podporovat i fakticky, ne je slovně? Oslovil Vás třeba fanouškovský projekt 4D – Dukláci Dukle, Dukláky duklákům?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
24.02.2020, 11:02      Reagovat  
 
 
Pokud je o Kinského zájem,tak to je fajn. Možná by se naše vedení mohlo poradit i s Petrem Čechem. Jeho názor by mohl mít váhu. Teď běží v TV rozhovor, jaká byla jeho cesta.....
Někdy musí být i kousek štěstí. Také je potřeba i patřičný věk, dost mladíků se neprosadilo.....
Rozhodující je ale kvalita hráče.
 
 
wrip
 
wrip
23.02.2020, 12:12      Reagovat  
 
 
Tak jsem v koutku duše doufal, že si tady, či jinde, počtu pár slov od fanoušků kteří byli včera ve Varech u zápasu našeho béčka. No asi na Karlovarsku Dukla svoje fanoušky nemá.
 
 
wrip
 
wrip
23.02.2020, 12:11      Reagovat  
 
 
Tak jsem v koutku duše doufal, že si tady, či jinde, počtu pár slov od fanoušků kteří byli včera ve Varech u zápasu našeho béčka. No asi Karlovarsku Dukla fanoušky nemá.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
21.02.2020, 11:51      Reagovat  
 
 
Bylo by fajn ho aspoň dva roky udržet.A od nové sezony jednička v Áčku.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
20.02.2020, 12:35      Reagovat  
 
 
Jen pro pořádek viz jinde.
Hráči Dukly Radek Fojt a Antonín Kinský byli nominováni do české reprezentace U17. Český výběr se účastní turnaje ve Španělsku. ...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
20.02.2020, 12:27      Reagovat  
 
 
Martine konečně dobrá zpráva....Hlavně aby se nezranil. Já osobně bych s prodejem nespěchal. I když někdy je to ošidné. My také třeba budeme dobrého brankáře potřebovat.

Ještě ke Schranzovi. Myslím, že to není špatný fotbalista, ale už je to za námi.
Podle tohoto "článku" mu to zase tak moc nešlo.
Fotbalové Dynamo hlásí další ofenzivní posilu, kádr nováčka nejvyšší soutěže rozšířil rychlonohý slovenský útočník Ivan Schranz. Rodák z Bratislavy, kterého pro tuzemské soutěže objevila pražská Sparta a později na sebe upozornil zejména v pražské Dukle, přichází na přestup z kyperského AEL Limassol. Do sedmi jarních zápasů nastoupil nejčastěji jako střídající hráč, střelecky se ale neprosadil.
 
 
martinstep
 
martinstep
19.02.2020, 23:31      Reagovat  
 
 
Dukláci tak kolem Julisky se to prý hemží agentama, více odkaz dříve poslaný.

Pomalu se probouzím ze zimního spánku, přípravu ač sleduji bedlivě, zatím nemám o ní žádný obrázek. Bohužel co již nyní vím, že jak na Šiškov tak i na Vysočinu nebudu přítomen Smajlík . Ještě k rozlosování, dle mého názoru hrajeme s těmi Pardubkama ve vloženém kole, středa 15.4., je to pravda???
 
 
martinstep
 
martinstep
19.02.2020, 23:28      Reagovat  
 
 
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.02.2020, 20:47      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Je mi tě lito když nedokážeš pochopit...
spis nez litost se nauc cist.. chtel jsem po tobe jmena kvalitnich treneru, kdyz jsou jich mraky ..uvedls tam same vyhazene nuly
ale i tak prima, aspon vime,co a kdo vsechno se ti nelibi - trener na ligu nema, had na ligu nema, brankari na ligu nemaji, gonzales v haji...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
19.02.2020, 13:11      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak předně … určitě nejsem obhájce souča...
Takže jinak. Není obvyklé ponechavat ve funkci trenéra který s mužstvem sestoupil. Na mě to celé dělá dojem že vedení Dukly zřejmě asi ani nemá zájem postoupit. V takovém případě má pan Skuhravý i moji plnou důvěru. Nepochybuji o tom že tohle zadání hravě splní a na konci sezóny bude v Dukle panovat s jeho misí spokojenost 😘

 
 
wrip
 
wrip
19.02.2020, 08:31      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Klid na práci? Co mi tahle slova přip...
Tak předně … určitě nejsem obhájce současného trenéra. Stačí se vrátit v této diskuzi zpátky. Třeba po zápase s Varnsdorfem.
Ale jestli stále je na této pozici, tak asi proto že ho tam majitel chce (potřebuje, respektuje - doplň si sám, co se Ti tam hodí). A věčné omílání že majitel něco platí, skuhrání nad tím, že někdo odvádí mizernou práci, … p. majitel moc dobře ví kolik ho to všechno stojí. A určitě z toho není nadšený. A tady se najdou chytrolíni kteří neustále přisypávají sůl do jeho ran a mluví za něho o jeho penězích místo toho, aby při zápase zvedli svůj hlas a ty kluky vyburcovali k lepšímu výkonu. Takže opakovaně burcovat majitele odvoláváním se na jím vynakládané prostředky je přinejmenším hloupé.
Stávající trenér prozatím dostal čas na přípravu, majitel ho (chtěl bych napsat zatím) respektuje, tak je nechme v klidu a řvěme při zápasech.
Nikde není psáno, že i na Julisce nemusí po prvním kole, nebo některém pozdějším, dojít k tomu, k čemu došlo teď na Letné.
Takže klííííííd, nás to stojí vstupné, některé i cestovné. Ale panáčci hrají o svůj chleba. A na nich je kolik si zaslouží. To ale neurčujeme my, ale p. majitel. Tak jim dejme (prozatím) pokoj. A ten čas.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.02.2020, 23:47      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Pánové, tak nějak mi došla trpělivost. ...
Klid na práci? Co mi tahle slova připomínají? Pan Skuhravý toho času se předvést dostal už dost a mně je líto že pan majitel platí nebo někoho kdo odvádí mizernou práci...
 
 
wrip
 
wrip
18.02.2020, 22:00      Reagovat  
 
 
Pánové, tak nějak mi došla trpělivost.
Přestaňte řešit věci které stejně jednak nemůžete ovlivnit. Nechte trenéra trenérem, dejte jemu a dalším klid a čas, ať dokáží co dovedou.
Spíš se soustřeďte na to jak pomoct klubu. A není to jenom otázka áčka, ale i dukelského potěru. Myslím, že mnozí nechápete smysl a možnosti schované za 4D.
Jste dukláci, mějte tedy své Dukláky. A to všechno ostatní .... stejně na to nikdo "kačku" nepoložíte. Tak dejte, alespoň do jarního výkopu, klid těm, kteří do toho, na rozdíl od nás, mají co mluvit.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.02.2020, 20:23      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: nereaguj na me, to samozrejme nemus...
Je mi tě lito když nedokážeš pochopit psaný text. Ja Tobiáše přece nenavrhuji já ho pouze jmenuji jako volneho trenéra spolu s dalšími. Kdybys dokázal pochopit psaný text tak poznáš že navrhuji Licku nebo Novotnaka
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
18.02.2020, 19:49      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: A co třeba to jak vyhodil Ivana Schra...
nereaguj na me, to samozrejme nemusis... tvuj seznam jen dokazuje, ze tam zadne zajimave jmeno neni. nevim, ktere z nabizenych jmen je nejvic k smichu, asi tobias Smajlík )
pokud nevysel svedik, byl skuhravy nejlepsi mozna volba.
vyjimkou je jirka novotny, tomu bych nejakou sanci v Dukle dal - urcite ale ne hned u acka..
gonzales za Duklu dal hrat nechtel, tak nevim, proc ho tady porad omilas. kdyby neodesel, byla by Dukla po podzimu ctvrta a chudsi o par mega.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.02.2020, 16:52      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Hele, já už chodil na Duklu, když ...
Tak to já Masopusta hrát neviděl ale Geletu a Viktora sno. Poprvé jsem byl na Julisce v roce 1970 a tehdy ještě stopera hrál Cadek a v Dukla začínal Nehoda. Každopádně trvám na tom že hra Dukly odchodem Gonzalese hodně utrpěla. Kdyby neodešel tak by Dukla byla po podzimu nejhůř druhá. Jinak kádr Dukly špatný není ale slabinou jsou oba gólmani. Ani jeden na 1 ligu nemá a nechápu proč Dukla neprivede někoho nového. V Česku je brankářů hodně a na rozdíl od hráčů v poli nejsou drazí. A ještě jedna věc _ Hadascok na 1 ligu nemá.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
18.02.2020, 16:00      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Ty jsi mě rozesmál výrokem že hra. Du...
Hele, já už chodil na Duklu, když za ní váleli pánové Masopust, Geleta, Viktor a ostatní. Vím tedy o fotbale daleko víc, než všichni ňoumové z této diskuze dohromady !!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad