PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 20:25   |    Reagovat  
 
 
vacha zustava v libe..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 14:50   |    Reagovat  
 
 
pry ...v Dukle je dobrý kouč, liga je na vysoké úrovni...

tak smysl pro humor dumbovi nechybi. Smajlík
vyborne me pobavil, snad mu to na hristi pujde stejne dobre Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
04.01.2018, 11:00   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Zdravím vás duklácí v tom novém do...
V jedné slavné české písni se zpívá..."Jak já se snažil...za živa smažil (po slávě bažil)...a výsledek je na pendrek" Smajlík ...ale nyní je třeba zahrát na vážnější strunu...u mě to vyhrál kolega az_naprsi...a to jak v první...tak i ve druhé vyhlášené kategorii...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 10:24   |    Reagovat  
 
 
v lipsku to - i vzhledem k rozdilne fazi pripravy- asi tak dobre nebude, ale vysledek tam nebude nejdulezitejsi. LV6 - zajimavy napad. jde o to, zda chceme rychle a jen na 1/2 roku rychle vyztuzit nase rady hracem hotovym, ale bez perspektivy dlouhodobejsiho pusobeni v Dukle, nebo budeme budovat... ale ani jedno z uvedenych jmen by asi nevadilo..
zizu a dumbo - srovnaval jsem jen kvalitu obou vzhledem k sile kadru na jaro. zizu asi pujde do liberce..
 
 
Já.
 
Já.
04.01.2018, 07:38   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Zdravím vás duklácí v tom novém do...
Protože jsem o Vánocích prolomil mého "bobříka mlčení" tady a vzhledem k tomu, že se cítím být pokořen Tvojí chválou tipéra Wripa, dovoluji si hádat, že v Lipsku Dukla s jejich asibéčkem neprohraje (Wrip ví, co můj tip znamená). A aktualitka: včerejší "jarní" výběh áčka na UMT Julisky vítaly ledové kroupy.
 
 
martinstep
 
martinstep
04.01.2018, 00:00   |    Reagovat  
 
 
Zdravím vás duklácí v tom novém doufejme že více povedenějším roce s magickým číslem 8. Na úvod trochu rekapitulace toho již zkončeného roku. Tak tedy naše/vaše diskuze na tomto místě je rozsáhlá přes více než 70 stránek a dovolte mi vyhlásit anketu o nej aktivnějšího diskutéra mezi námi. Počítat to nebudu, ale za mě vyhrává KOUK. Dále bych si osobně dovolil oznámit, že pro mě byli nejrelevantnějšími pisateli páni Herschel 88 a Maxíček a dle předhozených tipů na výsledek byl nejsympatičtější pan Wrip. Samozřejmě ostatním spolukoukům chci poděkovat za krásné chvíle strávené nad Vašimi řádky, bez kterých si tu naší web stránku nedovedu představit.
A teď k tomu důležitějšímu. Osobně si myslím, že již zde zmiňovaná záměna mladíků Zizu za Mohameda je logického charakteru, neboť na Zizu se stavět nedalo, viz. podzim a je zde na hostovačku, takže globálně verbálně vzato ten Mohamed je větším přínosem do budoucna. Holka vítám, myslím že neřekl poslední slovo, ale přeji si hlavně přivésti nějakého špílmachra do zálohy, bez Máry to nešlo, a klidně bych bral i toho Váchu či Jiráčka, hlavně hotového zkušeného borce.
Jinak RB Lipsko vs. DUKLA 5:3
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
03.01.2018, 19:22   |    Reagovat  
 
 
Tak Mario zustava, pro me je to moc dobra zprava, kterych je - co se tyce posil- pomalu. navraty z hostovacek a nerovny change zizu-dumbo - vypada, to, ze kadr bude zase o neco slabsi. pak jen musime doufat, ze jsme si smulu (velice diplomaticky receno) vybrali na podzim a na jare pri nas budou stat vsichni svati.. a ze se alespon dva moravske celky z podzimni bidy nedostanou.
 
 
kouk
 
kouk
30.12.2017, 22:28   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: zajimave shrnuti 2017. celkove bych...
Já bych klidně bral i jistotu dostatečné...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
30.12.2017, 19:00   |    Reagovat  
 
 
zajimave shrnuti 2017. celkove bych cely rok ohodnotil slabsi trojkou. doufejme, ze 2018 bude pro Duklu aspon chvalitebny!!
PF2018 Smajlík
 
 
jaaggi
 
jaaggi
28.12.2017, 21:18   |    Reagovat  
 
 
Koupím starší zápasové programy (zpravodaje) z utkání Dukly. Kontakt:
football.programmes@seznam.cz
 
 
kouk
 
kouk
28.12.2017, 15:51   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Vánoční halový turnaj fotbalových i...
Michal Belej...to je mi zase "duklák" jak poleno...něco podobného bylo už k vidění letos na turnaji na Slovensku...nechápu proč za nás nehrají kovaní dukláci...když jich máme jak nakakáno...pak aby to chudák Vízek rok co rok zachraňoval Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
27.12.2017, 17:15   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Vánoční halový turnaj fotbalových i...
Kdyby tam nebyl ten prešovskej beton...tak jsem si myslel...že jsi někde s předstihem sehnal konečné pořadí HET ligy ročník 2017/2018...ale oni jsou to naši oldies Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
26.12.2017, 21:57   |    Reagovat  
 
 
Vánoční halový turnaj fotbalových internacionálů:

Dukla Praha - Brno 2:0
Dukla Praha - Sparta Praha 2:4
Prešov - Dukla Praha 6:3
Dukla Praha - Slavia Praha 4:6
Plzeň - Dukla Praha 1:2
Bohemians Praha - Dukla Praha 2:3

Konečné pořadí:
1. Sparta Praha
2. Plzeň
3. Dukla Praha
4. Slavia Praha
5. Bohemians Praha
6. Brno
7. Prešov

Gratulace našim internacionálům!! Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
24.12.2017, 08:41   |    Reagovat  
 
 
diky za pekne vanocni prani a i ja preju vsem spolufandum, hracum vsech tymu,celemu realizacnimu tymu v Dukle i panu Pauknerovi osobne bohateho jeziska a uspesny rok 2018!
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
23.12.2017, 10:24   |    Reagovat  
 
 
Pokud mam spravne informace, tak Dumbo mel mit smlouvu ve Finsku jeste i na pristi rok, takze rozvazani nebo snad vykoupeni ?
 
 
kouk
 
kouk
22.12.2017, 21:45   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: no nvm. samozrejme si moc preju, ab...
Velmi správně si vypíchnul tu čtyřletou smlouvu...pokud se nemýlím...tak tu měl kdysi Manzia taky...a jak to všechno nakonec s ním dopadlo...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.12.2017, 18:48   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Už můžu. Dnes se mi splnilo velké přání....
no nvm. samozrejme si moc preju, abys mel pravdu, ale cerv pochybnosti hloda. asi ne v tom, zda ho vyzkouset, ale porovnanim kvality jeho druha(!) finska(!!) liga vs reprezentant BiH ...
a rovnou 4y smlouva.. no, budeme vsichni doufat,ze nasi skauti meli superextra tip a nebude to dalsi z rady tipu, jak se na Dukle napakovat.

odkaz
 
 
Krupice
 
Krupice
21.12.2017, 21:55   |    Reagovat  
 
 
Doumbia ve zkušebce proti Olympii super, ale PROTI OLYMPII!! Jestli se podobně předvede i proti prvoligovým týmům, tak super. Do té doby budu souhlasit s Hershelem - špatný vtip Smajlík A k Wripovi - Zizu, ať přihrál do lepší pozice nebo ne, tak se aspoň snažil hrát fotbal... Naše záloha je pro smích ( koreš :DDDDDD ) Smajlík O obraně lepší nemluvit ( Preisler )
 
 
kouk
 
kouk
21.12.2017, 20:22   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Už můžu. Dnes se mi splnilo velké přání....
To je docela velmi odvážné tvrzení...s přihlédnutím k faktu...že ještě ani pomalu neuschnul inkoust na smlouvě...ale samozřejmě rád bych tomu věřil...každopádně jinak to dopadnout nemůže než že buď zapadne do týmu jako Olaynka...a nebo vypadne jako Manzia...
 
 
wrip
 
wrip
21.12.2017, 19:36   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: ok, das sem konkretni jmeno?...
Už můžu. Dnes se mi splnilo velké přání. Je to Doumbia. Ten ho nahradí bez velkých problémů. Je to hráč s neskutečným citem pro kolektivní hru jakou fotbal je.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu