PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-7-25" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
25.07.2021, 10:49      Reagovat  
 
 
První půle vcelku dobrá, druhá již horší. "Hráli jsme jak Plzeň" v poháru. Myslím, že určité zlepšení v první půli nastalo (oproti loňsku). Ač některé věci nevycházely, důležité bylo, že jsme se o ně pokoušeli. Bohužel tutovky jsme celkově nedali. Snad zranění našich hráčů nebudou vážná. Chybělo mi více fandů z kotle. Myslím, že v Třinci by to mohlo vyjít lépe, snad nebude tak bránit. Pro zájemce - zajímavý článek pana Pauknera v Hlasateli z Julisky...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
25.07.2021, 07:40      Reagovat  
 
 
hooodne hracu odeslo nebo bylo odejito, dost hracu prislo a vysledek zmeny? temer neznatelny...opet ustraseny projev, bazen o vysledek, neschopnost soupere dorazit..tak nevim, snad si to sedne, ale to si rikame uz dost dlouho.. tri body jsou skvely, pokud se podari vyhrat v trinci (coz nebude zadny med) mohlo by to snad trochu nalit sebevedomi...
DUKLA FOREVER!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu