PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-2" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
martinstep
 
martinstep
02.08.2019, 17:47      Reagovat  
 
 
zde odkaz, snad už funkční odkaz
 
 
martinstep
 
martinstep
02.08.2019, 17:45      Reagovat  
 
 
V neděli berou lidi děti svý, na chaty kde to už znaj a nechápou že taky ostatní jiný koníčky maj, DUKLA odkaz slavný song z roku 1990 . DUKLA FURT Smajlík
Tipuji 20,- do kloboučku, kterou konečně osobně vhodím, že se šiškovem vyhrajem 3:0 a hattrickem se blýskne Gonzales či Had či někdo jiný Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
02.08.2019, 13:39      Reagovat  
 
 
Ještě k té infekci. Nevím kdo ji sem zavlekl, ale jak jsem byl před chvílí upozorněn jednou kompetentní osobou, tak se s tou infekcí potýkal třeba i takový Pavel Radoš. Ten prý taky nerad klokany (ty z ďolíčku), tak se rozhodl že jim nakope rovnou tam dole u nich doma, v Austrálii.
No, dost možná že spory té epidemie si vykultivovala samotná Dukla, na své farmě v Kunicích. Nemýlím-li se, tak všichni, které jsme tady zmínili a byli tou Austrálií postižení, tak kdysi v Kunicích hráli.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu