Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2023 je za námi

1. 6. 2023 | Klub

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2023 je za námi

Opět po roce proběhlo tradiční klubové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Nadšené malé sportovce a sportovkyně jsme na Julisce přivítali v úterý 30. května.

Počasí bylo jako na objednávku, na hlavním hřišti se to hemžilo trenéry a trenérkami, hráči a hráčkami mládeže. Manažer mládeže Günter Bittengel společně s koordinátorkou akcí mládeže Maruškou Havlasovou a medvědem Julisáčkem vyrazili přivítat děti a rodiče k soše Josefa Masopusta. V rámci fotbalového odpoledne si děti zasportovaly a poznaly tváře našeho klubu. Ukázkového tréninku se tentokrát zhostila kategorie mladší přípravky U8 (ročník 2015). Na nové zájemce čekalo 6 stanovišť, na kterých si mohly děti zadovádět. Využili jsme oblíbené tubusy, pracovní přezdívka "žluté žížaly", na nich děti vyzkoušely stabilitu a mezi nimi se pustily do fotbálku. Na dalších stanovištích probíhala opičí dráha, kradly se poklady, probíhalo se pod lany a nemohly chybět góly, střílelo se o stošest. Ve všech aktivitách děti doprovázel medvěd Julisáček a hráči A týmu - David Kozel, Jan Šťovíček a Filip Špatenka. Děti sbíraly do "sešítku" fotbalové míčky, na závěr si vyzvedly duklácké odměny a velkou radost udělaly nafukovací balónky. Na Julisku dorazilo přes šedesát dětí. 

Kompletní fotogalerie na Facebooku mládeže.

Děkujeme všem, kteří projevili o fotbalovou Duklu zájem a přivedli své děti, aby si s námi zasportovaly. Moc jsme si to s vámi užili.

Pokud jste se akce nestihli zúčastnit a máte zájem o působení v FK Dukla Praha, využijte kontakty ZDE.

Všichni účastníci akce obdrží do poskytnutého e-mailu informace a možné varianty zkoušky či zapojení. Nejmenší se budou moci zapojit od září do naší Školičky, Ti starší budou moci navštívit tréninky své kategorie na zkoušku. Případně následně nakontaktujeme na spolupracující kluby, s kterými v úrovni přípravek vedeme společné tréninky - FC Přední Kopanina, SK Střešovice, TJ, Ruzyně, TJ Sokol Stodůlky. 
V případě, že e-mail neobdržíte do úterý 6. června, kontaktujte nás - Maruška Havlasová, havlasova@fkdukla.cz, +420 732 649 888.

 

Fotogalerie


Partneři klubu