PORTRÉTY Z JULISKYDavid Bezdička

Nábor probíhá celoročně

Pro více informací, prosíme, kontaktujte paní Havlasovou, předá Vám základní informace a případně Vás nasměruje do správné kategorie.

Maruška Havlasová
M: +420 732 649 888
E: havlasova@fkdukla.cz

Fotbalové odpoledne na Julisce aneb "Staň se Dukláčkem a Duklačkou" 2019

Fotbalový klub Dukla Praha pořádá fotbalové odpoledne – nábor dětí, který se bude konat ve čtvrtek 30. května 2019 od 16.30 hodin na Julisce, sraz u sochy J. Masopusta před areálem. Přijďte se svými dětmi poznat prostředí stadionu Juliska, kde trénují všechny naše nejmladší kategorie.

Sraz je před areálem Juliska u sochy Josefa Masopusta v půl páté. Zde Vás uvítá sportovní ředitel Günter Bittengel společně koordinátorkou mládežnických akcí Maruškou Havlasovou. Následně se přesuneme do areálu, kde budete mít možnost shlédnout trénink přípravkové kategorie. V pět hodin se sejdeme přímo na hlavním stadionu, kde si Vaše děti vyzkouší na rozmanitých stanovištích své sportovní dovednosti.

Velmi rádi přivítáme kluky i holky do fotbalové Školičky. Školička je připravena pro děti ve věku 4-6 let (od září děti ročníků 2014 a 2015). Jejím cílem je všeobecná sportovní příprava pro děti předškolního věku. Děti z fotbalové školičky se mohou po dovršení 6 let zařadit do předpřípravky, vybrat si jiný klub nebo se dát na jiný sport.

Také rádi přivítáme kluky do předpřípravky a přípravek (ročníky narození 2013 – 2010). Třeba Vás pak pozveme na zkušební trénink.

U nás mají otevřené dveře i mladé slečny a nadějné fotbalistky (ročníky 2015-2009). Fotbal není sport jen pro kluky. Můžete se přijít podívat do tréninku, jak to holkám jde. Snažíme se o rozvoj nejen po fotbalové stránce.

Na akci budou přítomni hráči A - mužstva a sportovní ředitel klubu FK Dukla Praha Günter Bittengel. Chybět nebude ani maskot týmu medvídek Julisák.

Těšíme se na Vás a Vaše děti na Julisce!

Videa z předchozích ročníků:
Nábor 2017
Nábor 2016
Nábor 2015

Aktuálně z kategorie

U10: Měsíční plán U10

26. 7. Zde klikni

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.