Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

6.10.Aleš Foldyna, životní jubileum – 55 letMiloslav JíchaNarodil se 11. října 1967 v Ostravě. Záložník, odchovanec TJ Baník Ostrava OKD.
6.10.B-tým hostí Králův DvůrTomáš Hubáček V rámci 10. kola České fotbalové ligy hostí náš B-tým FK Králův Dvůr.
6.10.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekNaše mládežnická družstva čekají o víkendu další zápasy jejich mistrovských soutěží.
5.10.U12 - 3 body z Mladé Boleslavi po velmi povedeném výkonuMBA - DUK 5:6, 7.kolo | Jakub SainerV Mladé Boleslavi jsme sehráli vyrovnané utkání, které jsme rozhodli dvě minuty před koncem ve svůj prospěch.
3.10.Proti Střešovicím jsme se prosadili hlavně herně a střeleckyDUK - STR 9:2, 7.kolo | Pavel PapežDo Ruzyně zavítal další tým z Prahy 6, tentokrát jsme přivítali kluky ze Střešovic.
3.10.I přes dobrý výkon jsme z Budějovic body nepřivezli ČBU - DUK 2:1, 9.kolo | Tomáš KulvajtNa jihu Čech jsme sehráli velmi dobré utkání, domácí však byli produktivnější a i přes naši herní převahu ve druhém poločasu jsme vyrovnat nedokázali.
3.10.WU18: Důležité 3 body z Hradce KrálovéHRA - DUK 0:4, 6.kolo | RedakceOstrá v prvním zápase za Duklu vstřelila dvě branky a dorostenky vezou 3 body z Hradce Králové.
3.10.Prodej vstupenek na utkání MOL Cupu se Slavií spuštěnKlubKlub FK Dukla Praha se po dohodě s SK Slavií Praha rozhodl posunout výkop utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Z původního termínu ve středu 19. října od 15:00 byl začátek utkání posunutý na 18:00 stejného dne. FK Dukla se tak rozhodla vyhovět oběma fanouškovským táborům a posunula začátek utkání. Předprodej vstupenek za výhodnější cenu začíná v pondělí 3. října v 18 hodin.
3.10.Vítězství U18 nad RoudnicíDUK - RNL 3:2, 9.kolo | Adam LukášVe vyrovnaném utkání nakonec naše osmnáctka dokázala vstřelit o branku více než soupeř, když o svém vítězství rozhodla sedm minut před koncem zápasu brankou Reka.
3.10.Ženy A: Bezbranková remíza v PlzniPLZ - DUK 0:0, 6.kolo | Redakce
2.10.Vybojovaný bod z JinonicMOT - DKB 2:2, 9.kolo | ing. Jiří UldrichV devátém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly na hřiště Motorletu v Jinonicích. Motorlet v minulém kole přivezl bod za remízu z Domažlic 2:2, a s 11 body byli v tabulce na 9. místě. Dukla v minulém kole porazila doma B-tým Bohemians 3:1a v průběžné tabulce zaujímala 6. příčku v tabulce. Za domácí nastoupil hráč zvučného jména – M. Stoch, B-tým Dukly byl posílen o hráče z kádru A-týmu: - v brance J. Čtvrtečka, v obraně F. Matoušek a K. Arnaud, v záloze J. Uhlíř a M. Douděra a v útoku D. Huf a J. Hodek. Ve velmi kvalitním a fotbalovém zápase se domácí dostali do vedení dvěmi brankami v rozmezí tří minut mezi 35. 37. minutou, Dukla vyrovnala po hodině hry z pokutového kopu po faulu domácí obrany na D. Hufa a osm minut před vypršením řádné hrací doby po útočné akci Dukly a přetaženém centru. To už Dukla hrála o deseti, neboť po dvou žlutých kartách byl vyloučen K. Arnaud. Rezerva Dukly tak v dalším z pražských „derby“ nevyšla bodově naprázdno a drží se ve středu tabulky ČFL, sk. A.
1.10.Připomínáme 74. výročí založení klubuKlub
30.9.B-tým se připravuje na další pražské derbyTomáš HubáčekV sobotu čeká náš B-tým po utkání s Bohemians B další pražské derby, tentokrát s Motorletem Praha.
30.9.Josef Jelínek – stříbrná medaile SenátuMiloslav Jícha
30.9.Dukla deklasovala Jihlavu a vyprovodila ji pětigólovým přídělemDUK - JIH 5:0, 10.kolo | RedakceZápas Dukly s Jihlavou sliboval vyrovnanou podívanou, oba týmy dělily před zápasem v tabulce jen dva body. V prvním poločase nejprve vážněji hrozila Vysočina Jihlava, která měla během několika minut dvě velké šance na skórování. Nakonec to ale byla Dukla Praha, která se ve 43. minutě dokázala prosadit jako první. Po rohovém kopu se hlavičkou trefil Kim Seung-Bin. Před poločasovým hvizdem přidali Pražané ještě jeden přesný zásah zásluhou Jiřího Hrubeše. Pár minut po začátku druhého poločasu udeřila Dukla i potřetí. Po chybě brankáře Jágrika se trefil nádherným gólem Filip Havelka. O čtvrtou trefu se postaral Lukáš Matějka a v 90. minutě završil vítězství Dukly pátou brankou Quadri Adediran.
29.9.U15 se ze Sokolova vrátila s vítězstvímSOK - DUK 1:6, 13.kolo | Pavel PapežV dalším venkovním výjezdu nás čekal tým ze Sokolova, který byl v tabulce o bod za námi. Své vítězství jsme si zajistili až ve druhém poločase.
29.9.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš Hubáček Po reprezentační přestávce se vrátí do mistrovských soutěží naše první dorosty a pokračovat ve svých soutěžích budou samozřejmě i ostatní družstva DUKLY.
29.9.WU18: Dorostenky prohrály doma se SláviíDUK - SLA 1:3, 5.kolo | RedakceDorostenky v dalším domácím utkání nestačily na velkého favorita soutěže.
29.9.Dalším soupeřem Jihlava. Prodloužíme její sérii proher?Michael SchusterVysočina Jihlava vstoupila do sezóny v dobrém rozpoložení. V prvních třech zápasech dvakrát vyhrála a jednou remizovala. A i když ve 4. kole přišlo první zaváhání a prohra 1:2 s Karvinou, hráči mužstva z Vysočiny to v následujících utkáních dokázali odčinit skalpem Táborska a Sparty B. Z posledních tří odehraných ligových kol ale jihlavští vyšli bodově úplně na prázdno.
27.9.U16 v Litvínově vítězně. LIT - DUK 1:8, 8.kolo | Jaroslav ŽipajDalšího vysokého vítězství dosáhla naše šestnáctka v Litvínově, kde nedala domácím vůbec šanci a o své výhře rozhodla již v prvním poločase.
27.9.V derby s Bohemians si vedl lépe náš B-týmDKB - BOB 3:1, 8.kolo | Ing. Jiří UldrichV osmém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly na domácím hřišti v Přední Kopanině hosty z rezervního týmu Bohemians Praha 1905. Hosté v minulém kole doma deklasovali kvalitní tým Jiskry Domažlice 5:0, a se 13 body byli v tabulce na 4. místě. Dukla v minulém kole prohrála na hřišti Slavie Karlovy Vary 0:3 a patřila jí 8. příčka v tabulce. Obě mužstva nastoupila do zápasu s posilami ze širšího kádru „A“ týmů. V Dukle to byli Q. Adediran, D. Kozel, který se rozehrával po nemoci, dále J. Hodek a F. Matoušek. V týmu Bohemky to byli hlavně zkušení J. Morávek a D. Bartek. Ve velmi kvalitním, fotbalově oboustranně ofenzivním a fair vedeném zápase diváci viděli řadu pěkných fotbalových akcí a momentů na obou stranách. Dukla byla efektivnější v zakončení a kvalitnější hrou zejména v obou pokutových územích rozhodla o zaslouženém vítězství, když jí gólově vyšly zejména úvodní pasáže obou poločasů. Nejprve v první čtvrthodině Q. Adediran dvěmi góly dostal Duklu do zaslouženého vedení, které hosté dvě minuty před poločasovou přestávkou zaslouženě snížili na rozdíl jedné branky. V začátku druhé půle Dukla opět přidala a zahrávala pokutový kop (neproměněný) a pak přidala třetí gól po tlaku a závaru na malém vápně hostí. Po té oboustranně si obě mužstva vytvořila několik střeleckých příležitostí, které ale buď dobrými zákroky obou brankářů anebo obranných řad zůstaly nevyužity.
26.9.Tentokrát se divoká přestřelka se Žižkovem nekonalaSKZ - DUK 0:3, 6.kolo | Pavel PapežV sobotu jsme se vydali na další venkovní utkání, tentokrát nás čekal tým ze Žižkova.
26.9.Těsné vítězství U18 v LitvínověLIT - DUK 0:1, 8.kolo | Adam LukášTěsné ale zasloužené vítězství si připsala naše osmnáctka v Litvínově a zaznamenala již čtvrtou výhru v řadě.
23.9.Ve 3. kole MOL Cupu k nám zavítá A-tým Slavie Tisková zprávaNáš soupeř pro 3. kolo poháru už je odtajněný. Bude jím pražská Slavia. Utkání se odehraje ve středu 19. října na Julisce.
22.9.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekKromě Celostátní ligy dorostu, která má reprezentační pauzu, pokračují o víkendu všechny soutěže mládeže.
22.9.B-tým se chystá na pražské derbyTomáš HubáčekRezervu DUKLY čeká v neděli malé pražské derby, ve kterém se střetne s Bohemians 1905 B.
22.9.U12 na Xaverově při umělém osvětlení XAV - DUK 4:11, 1.kolo | Jakub SainerVe středu v podvečer jsme se utkali s Xaverovem v dohrávce prvního kola. Utkání se mám povedlo a výsledkem bylo jedenáct vstřelených branek v síti soupeře.
20.9.Teribear 2022 rozhýbal DukluRedakceV neděli skončil letošní happening Teribear hýbe Prahou. Při návratu po šesti letech na Letnou jsme si akci nemohli nechat ujít.
20.9."Chybí nám klid před brankou." Ženy podlehly Liberci o dvě brankyDUK - LIB 0:2, 4.kolo | RedakceV neděli na Julisce odehrály naše ženy první domácí utkání ve svém prostředí. Na body to bohužel nestačilo, i přes dobrý první poločas chyběla branka a Liberci jsme podlehli 0:2.
20.9.Na těžkém terénu jsme se utkali s houževnatým soupeřemABC - DUK 2:6, 5.kolo | Jakub SainerV nedělním sychravém odpoledni jsme se utkali s Braníkem. Utkání bylo poznamenané těžkým terénem, se kterým se musely oba týmy vypořádat. Lépe se to povedlo nám a zaslouženě jsme zvítězili.