PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.10.U19-těsná prohra v TeplicíchTEP - DUK 1:0, 11.kolo | Tomáš HubáčekV Teplicích měli sice, hlavně v 1. poločase, naši hráči více ze hry, ale žádnou ze svých příležitostí neproměnili. Zatímco domácí jedinou šanci dokázali proměnit a ta jim stačila na hubené vítězství.
27.10.Jiří Hrubeš z akademie Dukly Praha zapsal první starty za náš A-týmRedakceOdchovanec našeho klubu útočník Jiří Hrubeš má za sebou premiérové starty za náš první tým. V soutěžním utkání si odbyl premiéru v MOL Cupu proti Českým Budějovicím, první ligový start zapsal v zápase na půdě Varnsdorfu a větší porci minut nasbíral v posledním domácím utkání proti Ústí nad Labem, kde dokonce měl na dosah vyrovnávací branku, když krásnou střelou trefil břevno branky hostujícího brankáře Plachého.
26.10.U12 se rozloučila s podzimem vítězstvímVAR - DUK 2:8, 11.kolo | Tomáš HubášekPo úvodní části utkání, kdy domácí drželi ještě s DUKLOU krok, se naše hra ve zbytku zápasu výrazně zlepšila a družstvo dokráčelo bezpečně k vítězství.
26.10.Spouštíme soutěž s Kartou Dukla od ČSOB. Zapojte se a vyhrajte exkluzivní ceny!RedakceDukla si pro vás, fanoušky, připravila společně s Kartou Dukla od ČSOB podzimní soutěž o exkluzivní ceny. Patří mezi ně například večeře s hráčem či některou z legend našeho klubu, retro dres nebo sezonní VIP permanentka na Julisku a další skvělé ceny. Pokud jste držiteli Karty Dukla, tak vaše výhra bude automaticky ještě vylepšená.
25.10.Těsná a nezasloužená porážka našeho B-mužstva v BrozanechBRO - DUK 2:1, 13.kolo | Ing. Jiří UldrichTěsně a nezaslouženě prohrál náš B-tým v neděli v Brozanech. Naši se ujali vedení již v 6. minutě zápasu a v první dvacetiminutovce neproměnili tři další slibné brankové příležitosti. Soupeř pak na konci první půlhodiny zápasu vyrovnal a hned z kraje druhého dějství otočil skore ve svůj prospěch krásnou a nechytatelnou střelou z trestného kopu. Do konce utkání se však našemu béčku alespoň vyrovnat nepodařilo, i když řada příležitostí k tomu byla.
25.10.Akademie mládeže DUKLY začíná mít velmi dobrý zvuk v naší společnostiTomáš HubáčekV pátek 22. října 2021 vyšel v Hospodářských novinách krásný článek o výchově hráčů naší mládežnické akademie. S autorkou článku Anetou Šaferovou jsme hovořili někdy na začátku podzimní části sezony a jak čas běžel a ležela před námi celá řada úkolů, na povídání s ní jsme pomalu zapomněli. Když se však článek v HN v pátek objevil na stáncích trafik a dalších prodejen tisku a dostal se k nám do kanceláří na Julisku, přerušili jsme každý na chvíli svoji práci a s nadšením jsme hltali každou větu. Přiznám se, že tak krásně zachycenou historii naší mládeže za zhruba posledních deset jsme téměř nikdo z nás nečekal. Ještě krásnější však byla odezva v podobě emailu, který doputoval do mé služební schránky již v pátek odpoledne.
24.10.Na závěr podzimu výhra U15 v NeratovicíchNEB - DUK 1:8, 11.kolo | Tomáš HubáčekV posledním utkání podzimní části sezony potvrdili žáci U15 skvělou formu a v Byškovicích porazili FK Neratovice - Byškovice 8 : 1.
24.10.U14 se s podzimní částí sezony rozloučila vítězstvímNEB - DUK 1:3, 11.kolo | Pavel PaapežVe vyrovnaném utkání rozhodla větší produktivita našeho celku a také družstvu pomohl gól těsně před koncem 1. poločasu.
24.10.U13 - na závěr podzimu výrazné vítězství ve VarnsdorfuVAR - DUK 2:14, 11.kolo | Tomáš HubáčekPo zlepšeném výkonu ve druhé polovině utkání vezeme z Varnsdorfu vítězství 14:2. Po dlouhé a náročné cestě nás na těžkém terénu čekalo utkání s týmem, který doma neprohrává. Po zjednodušení hry jsme od 40.minuty dostávali daleko častěji do zakončení a herní převahu vyjádřili také gólově.
23.10.Naše céčko udělalo další krok k postupu do vyšší soutěžeDUK - MSM 8:2, 11.kolo | Tomáš HubáčekNaš C-tým složený převážně z trenérů našeho klubu zvítězil ve svém dalším mistrovském utkání a připsal si důležité tři body na cestě za postupem do II. třídy PFS.
23.10.Nastřelená tyč i břevno. Gólově se ale Dukla proti Ústí neprosadilaDUK - UNL 0:1, 12.kolo | Lukáš ŠonskýDalší krutá domácí porážka. Ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme na Julisce nestačili na Ústí nad Labem, když utkání rozhodl jediný gól po naší velké chybě. Ve druhé půli jsme měli tlak a dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Gólu jsme se však nedočkali.
22.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 23.-24.10.2021Tomáš HubáčekKonec podzimní sezony finišuje a my budeme s napětím sledovat, jak si naše mládežnická družstva vedou v posledních nebo předposledních utkáních podzimu.
22.10.Naše B mužstvo jede do BrozanTomáš HubáčekV předposledním kole podzimní části mistrovské soutěže zajíždí naše béčko v neděli do Brozan.
22.10.Proti Ústí nad Labem chceme potvrdit tři body z VarnsdorfuDUK - UNL 0:1, 12.kolo | Lukáš ŠonskýPotvrdit venkovní vítězství z posledního kola a doma po dvou předchozích porážkách zase naplno bodovat. S takovými cíli vstoupíme do utkání 12. kola proti Ústí nad Labem, které má na Julisce výkop v sobotu 10:15 hodin.
22.10.Tomáš Hubáček končí jako hlasatel domácích zápasů A-týmu DuklyKlubDlouholetý hlasatel na domácích zápasech A-týmu na Julisce Tomáš Hubáček už nebude tuto funkci vykonávat. Sám se tak rozhodl z rodinných a osobních důvodů. Nadále se bude věnovat práci sekretáře B-mužstva a mládeže.
21.10.U14 po vcelku vyrovnaném utkání podlehla Unionu BerlinDUK - UBE 2:4, 0.kolo | Tomáš HubáčekPo dlouhé době se naši žáci utkali také se zahraničním družstvem. Unionu Berlin byli vcelku vyrovnaným soupeřem, o výsledku utkání rozhodla přísně nařízená penalta a dva slepené góly Unionu na konci první půlhodiny utkání.
20.10.Trénink s hráči A-týmu. Projekt Patroni týmu podporuje naše mladé nadějeLukáš ŠonskýJaké to je zatrénovat si s Danielem Kozmou, Jiřím Pirochem, Filipem Radou, Janem Pázlerem a dalšími hráči A-týmu? O tom by mohli vyprávět fotbalisté našich mládežnických kategorií. V rámci projektu Patroni týmu se setkávají se svými vzory pravidelně.
20.10.Výsledkový servis FK DUKLA Praha, spolekTomáš HubáčekPozornost všech fanoušků DUKLY bude upřena hlavně do Teplic, kde o víkendu startují všechna naše dorostenecká družstva.
20.10.Naše U13 vyhrála semifinálový turnaj Poháru mládežeTomáš HubáčekNaši třnáctiletí žáci zvítězili ve SA SK Aritmy Praha v semifinálovém turnaji Poháru mládeže a postupují do celostátního turnaje. Je to velký úspěch celé naší mládežnické akademie a svědectví o velmi kvalitní práci našich trenérů.
20.10.U12 - rovněž postup do celostátního finále Poháru mládežeTomáš HubáčekTaké mladší žáci U12 dokázali zvítězit v semifinálové fázi turnaje Pohár mládeže. Je to společně s vítězstvím kategorie U13 velký úspěch celé naší mládežnické akademie. Odráží se v tom výborná práce našich trenérů a je jedině dobře, že se to projevuje již v kategorii mladších žáků.
19.10.WU18: Z Třebeše si vezeme vysokou výhruTRS - DUK 0:13, 8.kolo | Lukáš SmrčkaDva hattricky, celkem 13 branek a několik dalších zahozených šancí - to je sumář dalšího utkání dorostenek.
18.10.Naše béčko porazilo rezervu prvoligových TeplicDUK - TEB 3:0, 12.kolo | ing. Jiří UldrichB-mužstvo DUKLY v posledním domácím utkání podzimní části sezony porazilo zcela jasně rezervu Teplic v sestavě s brankářem Němečkem a stoperem Ljevakovičem.
18.10.Další výrazné vítězství DUKLY U19DUK - SHK 8:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekNáš první dorost zaznamenal další výrazné vítězství a upevnil si svou vedoucí pozici v soutěži. Před posledními dvěma koly vede před čtveřicí pronásledovatelů o 6 bodů.
18.10.Napínavé utkání ve Varech.KVA - DUK 2:1, 10.kolo | Adam LukášV napínavém utkání nechala naše U18 nakonec všechny body ve Varech. Za vedoucími celky soutěže - Teplice B a Roudnice n/L - zaostává o dva body, ale naši konkurenti v boji o postup mají jeden zápas k dobru. Vše může být jinak už příští týden, kdy naše U18 zajíždí do Teplic.
18.10.Vysoká výhra 11:0, čisté konto a deset střelců.DUK - SHK 11:0, 10.kolo | Jakub SainerO vysoké vítězství se podělilo hned deset střelců. Vzadu jsme udrželi třetí nulu v sezóně, nastřelili několik tyčí a další dobré příležitostí neproměnili. Konečné skóre se vyšplhalo na 11:0
18.10.Po divoké přestřelce veze U16 nakonec z Varů všechny bodyKVA - DUK 3:4, 10.kolo | Martin BabačaV utkání bohatém na góly byl nakonec úspěšnější náš tým, i když ve 4. minutě prohrával již 0 : 2. Do poločasu však bylo srovnáno a ve druhé druhé půli už dominovalo naše družstvo, které tak do Prahy přivezlo všechny body.
18.10.Třetí dvojciferné vítězství v řaděDUK - VLA 21:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekDalší vysoké vítězství zaznamenala naše U13, tentokrát vyprovodila z Julisky Vlašim.
18.10.Také U12 si s Vlašimí poradilaDUK - VLA 9:3, 10.kolo | Tomáš HubáčekMladší žáci U12 zaznamenali další vítězství ve své mistrovské soutěži.
18.10.Ženy A: Těsná prohra v LiberciLIB - DUK 2:1, 9.kolo | RedakceV pátek večer se na hlavním stadionu v Liberci předehrálo 9. kolo 1. ligy žen, kdy domácí Slovan zopakoval těsnou výhru a porazil naše Duklačky 2:1.
17.10.Naše U15 si napravila reputaciDUK - CHO 4:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekNaši starší žáci kategorie U15 si napravili pošramocenou reputaci z minulého týdne, kdy i za nepříznivých vlivů, které nemají se sportem nic společného, zvláště u mládeže, prohráli vysoko v Karlových Varech
 

Fotogalerie


Partneři klubu