archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
3.9.Dukla byla několikanásobně poškozena rozhodčímiKlubDukla Praha je po sedmi kolech FORTUNA:LIGY bez bodu. Tým trápí zejména nízká produktivita, mladí hráči potřebují čas, aby fotbalově vyspěli. K tomu se bohužel přidává i několikanásobné poškození Dukly rozhodčími, na které už musíme jako klub reagovat.
3.9.U18: Nedělní mistrovské utkání proti Spartě skončilo naším vítězstvímDUK - SPB 1:0, 4.kolo | RedakceV nedělním zápase se hráči U18 utkali na Strahově s týmem Sparty. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 1:0 v náš prospěch.
3.9.U14: Dobrá hra nepřinesla gólySLA - DUK 6:0, 4.kolo | RedakceV úvodu utkání se hra přelévala ze strany na stranu a měla velmi vysoké tempo. My jsme několikrát inkasovali po nepřesnostech v naší rozehrávce, ale stále jsme chtěli hrát a předvedli i ve druhém poločasu několik slušných akcí.
3.9.U19: První zklamáníDUK - PRI 1:2, 4.kolo | RedakceVe čtvrtém kole celostátní dorostenecké ligy U19 jsme na domácím hřišti na Proseku přivítali starší dorostence 1. FK Příbram, kteří si v dosavadním soutěžním ročníku připsali jedno vítězství a jednu remízu, zhruba dosáhli stejných výsledků se stejnými soupeři Dukly, což se projevilo i na hřišti, kde v prvním poločase „vládla“ Dukla, ale druhý poločas patřil jednoznačně hostům z Příbrami.
3.9.U17: Příbram odvezla všechny body DUK - PRI 1:6, 4.kolo | RedakcePříbramský výběr ukázal své kvality a na hřišti dominoval.
3.9.U15: V prvním kole jsme podlehli SlaviiSLA - DUK 4:0, 4.kolo | RedakcePražské derby, ve kterém Slavia ukazovala svoji herní nadvládu. I přesto tým utkání nevypustil a zodpovědně se pokusil v posledních 20 minutách srovnat skóre.
3.9.WU13: Za deštivého počasí odehrála Dukla přátelské utkání se SpartouDUK - SPA 5:7, 0.kolo | RedakcePřed prvním jarním mistrovským utkání v 1. lize mladších žákyň jsme prověřili síly se Spartou. Utkání jsme hráli 5x15 minut. Do zápasu zasáhlo 18 hráček, které se již těší na novou sezónu.
3.9.WU15: Další přípravný zápas, tentokrát proti klukům z RuzyněDUK - RZ4 0:5, 0.kolo | RedakcePoslední přípravný zápas jsme sehrály na Julisce proti mixu žáků z Ruzyně.
3.9.Junioři Dukly prohráli 2:3 s PříbramíPRI - DUK 3:2, 7.kolo | RedakceV pondělí odehrála naše juniorka náročné utkání na půdě Příbrami. Přesto, že zůstávala během celého zápasu soupeři na dostřel, k bodovému zisku se jí utkání dotáhnout nepodařilo a prohrála 2:3.
4.9.WU18: Dorostenky přivezly z Hradce všechny tři body!HRA - DUK 1:3, 3.kolo | RedakceVe 3. kole zavítala juniorka do Hradce Králové. Dukla utkání zvládla a připsala si první a zároveň velmi důležité body.
4.9.U16: Domácí vítězství na Strahově se SpartouDUK - SPB 5:2, 4.kolo | RedakceUtkání na strahovském stadionu proti béčkovému týmu Sparty Praha se kategorii U16 vydařilo.
4.9.Dukla postupuje v MOL Cupu do dalšího kolaPIS - DUK 0:2, 2.kolo | RedakceDukla potvrdila pozici favorita ve druhém kole MOL Cupu. Třetiligový tým Písku porazila 2:0.
5.9.Přichází srbský stoper Nikola RaspopovičRedakceDukla přivádí posilu do obrany, na přestup získala středního obránce Nikolu Raspopoviče. Hráč byl u A týmu na testech minulý týden a osvědčil se, proto se ho klub rozhodl angažovat a nabídnout mu smlouvu.
5.9.V A týmu končí Dominik Preisler a Štěpán KorešRedakceV Dukle Praha už nebude nastupovat útočník Štěpán Koreš, který se s klubem dohodl na ukončení smlouvy. Pro tuto sezonu se loučí i obránce Dominik Preisler, který odchází na roční hostování do FC Vysočina Jihlava.
5.9.Do A týmu přichází Ján ĎuricaRedakceSlovenský stoper Ján Ďurica se dnešním dnem stává posilou Dukly Praha. Ve středu odpoledne hráč absolvoval v Praze poslední zdravotní testy, poté se přesunul za majitelem fotbalové Dukly Petrem Pauknerem a v podvečer své působení stvrdil podpisem smlouvy. Tu má v Dukle do konce sezony.
6.9.Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 6.- 10.9.2018RedakceDo bojů o mistrovské body zasáhnou tento týden již také přeborová družstva žáků a přípravky.
6.9.U14: V těžkém utkání jsme ukázali obrovskou vnitřní sílu a dokázali zvítězitBOH - DUK 2:3, 2.kolo | RedakceV úvodu jsme brzy inkasovali a přežili několik velmi silných příležitostí soupeře. Poté jsme se dostali do hry a třemi góly zcela otočili skóre. Ve druhé půli jsme po zranění dohrávali v deseti a silnou vůlí dokázali utkání dotáhnout do vítězství.
6.9.U18: Předehrávka mistrovského utkání v Ústí nad Labem skončila porážkouUNL - DUK 5:2, 5.kolo | RedakceVe středečním zápase se hráči U18 utkali na hřišti v Ústí nad Labem s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 5:2 ve prospěch domácích.
6.9.U15: Ve vyrovnaném utkání jsme prohráli s BohemkouBOH - DUK 2:1, 2.kolo | RedakceVyrovnané utkání, ve kterém přálo štěstí pražským Bohemians.
7.9.A tým přebírá trenér Roman SkuhravýRedakceDukla oznamuje změnu na postu hlavního trenéra A týmu. Funkci po Pavlu Drskovi přebírá pátečním tréninkem Roman Skuhravý.