Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.9.Juniorka míří do PlzněPLZ - DUK 1:4, 6.kolo | RedakcePo nedělním utkání A týmu s Plzní toto střetnutí zopakuje i naše juniorka o den později v 6. kole juniorské ligy. Utkání se koná v pondělí 3. září 2012 od 17,00 hod na hřišti v Luční ulici v Plzni.
2.9.Ženy: Lekce z produktivity, Jarchovská rozhodla zápas pěti gólyLIB - DUK 6:0, 1.kolo | Ondřej Havlas1.kolo sezóny jsme jeli na hřiště do Krásné Studánky. Loňský mistr 2.ligy Slovan Liberec nastoupil bez zraněné Červeňákové, ale na hře to nebylo znát.
2.9.Dukla na Plzeň nestačilaDUK - PLZ 1:4, 6.kolo | RedakceJuliska zaznamenala první prohru Dukly v sezoně. Favorizovaná Plzeň porazila svěřence Luboše Kozla 4:1.
3.9.Hráči na hostování a KuniceRedakceO víkendu odehráli svá utkání hráči, kteří jsou z Dukly na hostování v jiných klubech. Vysokou výhru zaznamenala i naše farma.
3.9.Tři vítězství a jedna prohra pro týmy žákůRedakceV sobotních utkáních zvítězili starší žáci nejprve 3:1 (U15) a poté 11:0 (U14)na hřišti Děčína. Dále zvítězila U13 18:8 a U12 prohrála 7:8 nad Motorletem.
3.9.Dorostenci si připsali dvě výhry a dvě prohryRedakceDevatenáctka podlehla SKP České Budějovice 1:3. Osmnáctka zvítězila nad Vršovicemi 5:2. U17 prohrála s Chrudimí 0:4 a U16 nad ní zvítězila 6:2.
3.9.Juniorka veze z Plzně tři bodyPLZ - DUK 1:4, 6.kolo | RedakceV dnešním utkání oplatila naše juniorka Plzni včerejší porážku A týmu, když na jejich hřišti zvítězila 4:1.
4.9.Fanouškovské okénko: Stopem kolem světa a z Příbrami do ŘíčanZ pramenů Michala Růžičky. Návštěvníci posledního domácího zápasu, smutného to zápasu zásluhou prohry s Viktorií Plzeň, mohli v Hlasateli z Julisky ve fanouškovském okénku zaregistrovat, že naši fanoušci při svých výjezdech za Duklou nejenom fotbalem živi jsou, ale mají možnost prožít i jiné okamžiky a setkat se se zajímavými lidmi.
5.9.Sporťáček 2012RedakceNáš fotbalový klub se 8. září 2012 zúčastní akce Sporťáček 2012, kde se bude prezentovat široké spektrum sportů pro děti v Praze a jejím okolí.
5.9.Dukla Praha testuje dva zahraniční hráčeRedakceV zápase juniorky na hřišti Viktorie Plzeň se objevily dvě nové tváře - slovenský mládežnický reprezentant Pavol Ilko a Richard Mpong, hráč širšího kádru reprezentace Ghany.
6.9.Program mládežnických týmů pro víkend 8. - 9. září 2012RedakceO tomto víkendu startují soutěže přípravek, které sehrají první kolo shodně s týmy Háje SOS. Nejstarší dorost zajíždí do Tábora, osmnáctka hraje se Střešovicemi, mladší dorost hraje ve Svitavách, starší žáci hostí FAŠV a mladší žáci pojedou do Kladna.
6.9.Můj styl: Pavel HašekRedakce
7.9.Fanouškovské okénko: Jak do Budějovic?CEB - DUK 1:1, 7.kolo | RedakceV GL sice momentálně probíhá reprezentační přestávka a tak do dalšího zápasu je ještě relativně dost času. Ale hned po zápase s Plzní, ještě na Julisce, se mnozí fanoušci Dukly začali informovat o možnostech dopravy k následujícímu venkovnímu utkání v Českých Budějovicích s vědomím, že jejich skandování tam bude nanejvýš potřebné.
7.9.Program farmy a hráčů na hostováníRedakceV Gambrinus lize sice nastala reprezentační pauza, ale nižší soutěže pokračují. Je tedy na místě, abychom se podívali na program Kunic i hráčů na hostování.
7.9.Druhé kolo žen proti nováčkovi soutěže – JablonecDUK - JAB 8:2, 2.kolo | Ondřej HavlasPrvní kolo nám nevyšlo podle představ a z Liberce jsme odjely s prohrou 0:6. Zítra od 10:15 máme možnost reparátu, ale v cestě nám stojí nováček z Jablonce. Jablonec vstoupil do soutěže vítězně proti Karlovým Varům. Čeká nás bojovné utkání z obou stran, ale věříme, že tři body zůstanou v Praze.
8.9.Juniorka na Julisce přivítá Baník OstravaDUK - OST 4:1, 7.kolo | Kristyna KratochvílováMinulé pondělí juniorka zvítězila nad Plzní 4:1 a s devíti body je tak na 8. místě tabulky. Následující kolo hostí na Julisce tým Baníku Ostrava. Utkání se odehraje v pondělí 10. září od 14,00 hod.
9.9.Fotoreportáž: Sporťáček 2012RedakceV sobotu se náš fotbalový klub zúčastnil akce Sporťáček 2012, kde se prezentovalo široké spektrum sportů pro děti v Praze a jejím okolí. A co všechno děti u stánku Dukly zažily a vyzkoušely?
9.9.Osmnáctka porazila Střešovice a mladší dorostenci SvitavyRedakceO víkendu se týmům dorostu dařilo. Nejprve přehrála Svitavy sedmnáctka 5:1, poté rozstřílela téhož soupeře 8:1 šestnáctka a ve stejný čas, se stejným výsledkem, ale na hřišti Střešovic, zvítězila i osmnáctka 8:1.
10.9.Žáci třikrát vítězně a jednou remízaRedakceO víkendu sehráli starší žáci dva duely s Fotbalovou akademií Šluknovského výběžku, ve kterých zvítězila U15 6:0 a U14 7:3. Mladší žáci zajížděli do Kladna, kde vybojovala U13 remízu 5:5 a U12 výhru 13:7.
10.9.Devatenáctka veze z Tábora vítězstvíTAO - DUK 1:2, 5.kolo | RedakceV sobotu zajížděl nejstarší dorost na hřiště Táborska. Zde zvítězil 2:1 góly Tomana a Bendy. "Zasloužené vítězství," řekl trenér Jaroslav Hynek.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu