Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.6.Dukláci DukleRedakceFanoušci fotbalové Dukly Praha v červnu 2019 darovali svému klubu 25 000 Kč na mládež. Fotbalový klub Dukla Praha a.s., je užije na pořízení nových, bezpečnějších branek na tzv. Katovnu, vedle UMT Julisky, kde hlavně žlutočervené dětičky trénují.
29.6.Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné posláníRedakceV červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.
27.6.Antonio Console novým trenérem ženRedakcePo skončení sezóny se rozhodl svoji působnost v klubu ukončit Michal Kolomazník. Následně přijal nabídku hlavního trenéra žen SK Slavia Praha. Manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas se v minulém týdnu domluvil na novém trenérském angažmá s trenérem z chlapecké mládeže Antonio Consolem.
26.6.S Ústím nad Labem jsme remizovali 2:2UNL - DUK 2:2, 0.kolo | RedakceV Modré u Děčína se odehrál třetí přípravný zápas Dukly před novou sezonou. Soupeřem nám bylo taktéž druholigové Ústí nad Labem. Přestože jsme šli v horkém počasí dvakrát do vedení, soupeř pokaždé stáhl náš náskok a rozešli jsme se remízou 2:2.
25.6.Automobilka SEAT novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGYTisková zprávaFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA v Česku si vysloužila nového významného partnera. Svoje jméno s ní od následujícího soutěžního ročníku spojí značka SEAT. Jednotlivé kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY získají díky spolupráci Ligové fotbalové asociace s výrobcem automobilů od jednotlivých zástupců z dealerské sítě SEAT několik automobilů modelu Tarraco.
25.6.Zástupci Dukly se zúčastnili Pochodu Oty PavlaRedakceV sobotu 22. června proběhl 36. ročník Pochodu Oty Pavla, který organizuje Obecní úřad Branov. Součástí byl pietní akt za Otu Pavla, kterého se zúčastnila delegace FK Dukla Praha vedená předsedou představenstva Ing. Bohumilem Pauknerem.
22.6.Marek Hanousek bude hrát za KarvinouRedakceZáložník Marek Hanousek odchází do Karviné. S Duklou se bohužel nedohodl na nové smlouvě, v další sezoně naváže na působení v první lize.
22.6.V prvním přípravném utkání Dukla podlehla ChrudimiCHR - DUK 4:2, 0.kolo | RedakceObměněný A tým složený převážně z juniorů nastoupil k přípravnému utkání na hřišti Hlinska s budoucím druholigovým soupeřem MFK Chrudim.
22.6.Dukla padla i ve druhém přípravném utkáníPAR - DUK 3:0, 0.kolo | RedakceJen pár hodin po dopoledním utkání s Chrudimí se v rámci přípravy na nadcházející sezónu FNL Dukla utkala s Pardubicemi na neutrálním hřišti v Přelouči.
21.6.Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPURedakceVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.
21.6.Bývalí dorostenci se po 60 letech od titulu sešli na JulisceRedakceVe čtvrtek 20. června se v Klubovně internacionálů na Julisce uskutečnilo setkání bývalých dorostenců, kteří v letech 1955-1965 oblékali dres našeho fotbalového klubu.
20.6.Prodej permanentek na sezonu 2019/20 je zahájenRedakceDnešním dnem v 10:00 hodin spouštíme prodej permanentek na novou sezonu. Permanentky zajistí svým držitelům výhodné celosezonní vstupné na všechny domácí zápasy A týmu Dukly včetně Poháru FAČR.
19.6.Günter Bittengel se přesouvá k mládežiRedakceNovým sportovním manažerem mládežnické akademie FK Dukla Praha se stává Günter Bittengel. Ten v červnu skončil na pozici sportovního ředitele, kterou po něm převzal Pavel Vandas. Bittengel už s mládeží úzce spolupracoval během své předchozí funkce, nyní bude mít prostor se jí věnovat naplno.
19.6.Druholigová soutěž zná své rozlosováníRedakceFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA už má rozpis svých zápasů, ve středu 19. června odpoledne se totiž uskutečnil její los. A Duklu čeká pořádně ostrý začátek, v prvních pěti kolech se mimo jiné utkáme s oběma posledními účastníky baráže a čeká nás také derby se Žižkovem.
19.6.U16: Skvělé 4. místo na All Stars CupuRedakceKlukům z dukelské U16 se podařil velký úspěch, na hvězdně obsazeném All Stars Cupu obsadili skvělé 4. místo, což je dosud nejlepší umístění Dukly na tomto turnaji. Utkali se např. i s týmy Atlético Madrid a Paris Saint-Germain.
18.6.Jan Holenda a Ján Ďurica opouštějí DukluRedakceKlub se loučí s útočníkem Janem Holendou a obráncem Jánem Ďuricou, kterým ke 30. červnu končí smlouva. Do letní přípravy A týmu Dukly už se ani jeden z nich nezapojí.
18.6.A týmu začala letní přípravaRedakceV pondělí 17. června v 10 hodin dopoledne odstartovali hráči A týmu v tréninkovém areálu v Satalicích letní přípravu před novou sezonou.
17.6.Návraty z hostování RedakceLetní příprava začala Dukle 17. června, zapojilo se do ní i několik hráčů, kteří strávili minulou sezonu nebo její část na hostování.
15.6.První rozhovor s novým ředitelem klubu Pavlem VandasemRedakceDo nové sezony vstoupí Dukla pod novým vedením, na trojpozici výkonného ředitele, sportovního ředitele a člena představenstva stanul Pavel Vandas. S fanoušky se poprvé setkal na besedě v sobotu 8. června, přinášíme vám nyní shrnutí všeho důležitého, o čem s fanoušky mluvil.
13.6.Dukla MINI CUP proběhne 19. červnaRedakceNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň