Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2022 vyšly tyto články:

1.12.Sportovní akce na ZŠ Rudná, 5. květnaLukáš SmrčkaV listopadu pokračují Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd na základních školách. Ve středu 16. listopadu jsme navštívili další ZŠ v Rudné.
2.12.Rok končíme výhrou v Uhříněvsi BOB - DUK 2:6, 0.kolo | RedakcePoslední přípravné utkání v roce 2022 jsme zvládli. Proti rezervě Bohemians jsme v Uhříněvsi zvítězili 6:2.
4.12.V posledním zápase v roce 2022 si B-tým připsal vítězstvíing. Jiří UldrichNa zakončení sezóny r. 2022 B-tým Dukly zavítal do Benešova, k přátelskému/přípravnému zápasu s účastníkem ČFL, sk. A. Na dobře připraveném hřišti s UMT povrchem po nočním sněžení obě mužstva představila hráče širšího kádru nebo potenciální posily a po vyrovnaném poločase 1:1 Dukla zaslouženě zvítězila 3:1.
4.12.Ve druhém přípravném utkání mezibloku jsme zvítězili nad divizním Českým BrodemTomáš KulvajtDalší zápas proti týmu dospělých jsme sehráli na umělé trávě v Satalicích. Zápas zkomplikovalo sněžení, ale i přes to se hrál oboustranně ofenzivní fotbal, ve kterém jsme svého soupeře přestříleli a zaslouženě vyhráli.
8.12.Setkání bývalých aktivních sportovců, trenérů a funkcionářůMiloslav Jícha
12.12.V posledním utkání sezóny jsme se rozešli smírně s LibercemTomáš KulvajtSlovan Liberec, který se snaží (stejně jako my vloni) o posunout do celostátní ligy dorostu a po podzimu je na postupové příčce, byl pro nás skvělým soupeřem. V ofenzivně vedeném utkání jsme se nakonec rozešli smírně.
20.12.Milan Luhový životní jubileum – 60 letMiloslav Jícha
27.12.Studničkovi a Mentbergerovi končí smlouva Tisková zpráva
27.12.Kim Seung Bin přestupuje do 1. FC SlováckoTisková zprávaJednoho z našich nejlepších a nejproduktivnějších hráčů podzimní sezóny si vyhlédl klub ze Starého Města. Dukla se rozhodla nabídku akceptovat a hráč tak již dnes vyběhne k prvnímu tréninku s novým týmem.
30.12.Novoroční přání 2023Ing. Bohumil Paukner
 

Fotogalerie


Partneři klubu