Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Ondřej Havlas: Nejsme ještě ani v polovině cestyRedakceNa konci roku jsme požádali manažera ženského fotbalu o zhodnocení roku 2012. Dozvíte se v něm, co se v kalendářním roce 2012 povedlo i nepovedlo a jaké jsou plány na rok příští.
30.12.Soustředění na KypruRedakceBěhem zimní přípravy odletí A tým na soustředění na Kypr, kde ho čeká několik zajímavých soupeřů, jako FC Korona Kielce, FC Gyeongnam či FC Levski Sofia.
30.12.Juniorka: Z Altheimu vezeme druhé místoRedakceV sobotu 29. prosince se svěřenci Jaroslava Peřiny zúčastnili tradičního už 25. ročníku halového turnaje Volksbank. Na turnaji, který se odehrál ve sportovní hale Altheim, obsadili krásné druhé místo.
28.12.Juniorka míří na turnaj do RakouskaRedakceBěhem dnešního dne odcestuje část týmu juniorky do rakouského Altheimu na tradiční už 25. ročník halového turnaje Volksbank. Turnaj proběhne v sobotu 29. prosince ve sportovní hale Altheim od 10,00 hod.
27.12.Dukla vyhrála vánoční turnaj internacionálů RedakceDruhé vítězství v historii si připsala Dukla na vánočním turnaji internacionálů. 18. ročník turnaje proběhl tradičně v hale Slavie v Edenu na Druhý svátek vánoční.
27.12.Můj styl: Zbyněk PospěchRedakce
26.12.Michal Prokeš: Chceme pracovat vědomě, nikoliv náhodněRedakceO vánočních svátcích nám poskytl rozhovor pan Michal Prokeš, předseda představenstva klubu. V pravidelném půlročním hodnocení uplynulé části sezony se zmiňuje nejen o A mužstvu, ale i o dodělání sedaček, mládežnických kategoriích Dukly či partnerství se společností Carbounion Bohemia.
24.12.Vánoční mezinárodní turnaj internacionálů 2012RedakceNemáte plány na Druhý svátek vánoční? Přijďte se podívat 26. prosince 2012 na tradiční Vánoční turnaj internacionálů do Edenu.
23.12.Dukla Praha přeje krásné svátkyRedakceNastalo jedno z nejkrásnějších období v roce a je na místě, abychom i my poděkovali a popřáli Vám jen to nejlepší během vánočních svátků a v roce 2013.
20.12.Můj styl: Josef MarekRedakce
19.12.Juniorka: Plán zimní přípravy 2013RedakcePo dovolené se sejdou hráči juniorky 2. ledna, kdy odjedou na pěti denní soustředění. Zbytek přípravy bude patřit osmi přátelským utkáním se soupeři, mezi které patří i Viktoria Plzeň, Sparta Praha či německý Fürth.
19.12.Starší žáci se účastnili turnaje v MostuRedakceV sobotu 15. prosince se tým Dukly U-15 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje pořádaného Baníkem Most.
17.12.Plán zimní přípravy 2013RedakceA tým po 25 denní dovolené zahájí zimní přípravu ve čtvrtek 3. ledna FTVS testy. Během ní se zúčastní Tipsport ligy, kterou odehrají v Berouně. Na soustředění odletí začátkem února na Kypr.
13.12.Můj styl: Vojtěch EngelmannRedakce
12.12.Jarda Hynek: Jsem potěšen, jak se kluci během podzimu srovnaliRedakceTrenér nejstaršího dorosteneckého týmu a zároveň šéftrenér mládeže. Jeho tým po podzimní části sezóny je na 6. místě v tabulce. V rozhovoru se zmiňuje o podzimu, přesunu na Strahov či zimní přípravě.
10.12.Valná hromada Dukly PrahaRedakceVe čtvrtek 6. prosince proběhla valná hromada FK Dukla Praha, a.s., které se zúčastnilo představenstvo, dozorčí rada a samozřejmě akcionáři klubu.
10.12.Vánoční večírek FK Dukla Praha – Vánoce s DuklouRedakceV sobotu 8. prosince 2012 proběhl v Hotelu NH Prague Vánoční večírek FK Dukly Praha „Vánoce s Duklou“. Celým programem provedl Ondřej Vetchý ve spolupráci s Luďkem Sobotou, Petrem Jablonským a skupinou Errori.
8.12.Příběhy z tribunyRedakceV útrobách stadionu Juliska, v přítmí a komorní atmosféře, proběhly již druhé Příběhy z tribuny věnované mládeži Dukly Praha. Odpoledními „Příběhy“ doprovázela autorka projektu paní Zuzana Maléřová.
8.12.Oslava jubilantů armádního sportu DuklaRedakceV úterý 4. prosince 2012 se v Domě armády Praha uskutečnilo, za účasti generálního sekretáře ministra obrany Jana Vylity, již tradiční společenské setkání s letošními padesáti jubilanty.
7.12.A tým se s podzimem rozloučil hokejemRedakcePoslední tréninkový den strávilo celé A-mužstvo na ledě zimního stadionu Hvězda v Praze 6 – Dejvicích. Po výhře 8:4 týmu starších odešli všichni spokojeně na dovolenou. Z klubových akcí je čeká do konce roku už jen zítřejší Vánoční večírek.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu