Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Skvělý závěr podzimu, z Hané vezeme tři bodyOLO - DUK 1:2, 16.kolo | Redakce Gambrinus liga se ubírá do zimního spánku a hráči Dukly budou mít bezpochyby sladké sny! Po výhře v Liberci si totiž vezeme tři body z Androva stadionu. O branky se postarali Néstor Albiach a Marek Hlinka.
28.11.Zimní turnaje FK Dukla Praha v měsíci listopaduRedakceV předchozích dvou víkendech se rozběhl již čtvrtý ročník halových turnajů pořádaných FK Dukla Praha ve sportovní hale na Jižním Městě.
28.11.Gambrinus liga se znovu zabarví do zelena. Tentokráte kvůli dětem!RedakceČeská nejvyšší soutěž se chystá na svou podzimní derniéru. Ještě než však kluby ulehnou k zimnímu spánku, rozhodly se znovu spojit své síly a v rámci projektu Zelený život společně pomohou potřebným. Všech osm stadionů, kde se odehrají prvoligové zápasy, navštíví děti z dětských domovů, tím je tedy téma dalšího „Zeleného kola“ Gambrinus ligy jasné.
28.11.Valná hromada FK Dukla Praha, a.s.RedakceDne 28. listopadu 2013 proběhla řádná valná hromada akciové společnosti FK Dukla Praha. Nejdůležitějším bodem byla změna v dozorčí radě. JUDr. Jindřicha Rajchla vystřídá Jiří Blažek.
27.11.Na závěr sezony do Olomouce!DUK - SPA 10:23, 18.kolo | RedakcePoslední soutěžní utkání roku 2013 je tady a naše hráče čeká daleká cesta do Olomouce! Zda bude stejně úspěšná jako ta na sever do Liberce, zjistíme už tuto sobotu 30. listopadu od 16 hodin na Andrově stadionu.
27.11.Marek Hlinka: Máme na to uhrát v Olomouci nějaké bodyRedakceNa měsíc zmizel ze hřiště kvůli zranění. Proti Liberci však nastoupil v základní sestavě a jak sám říká, zahrál si s velkou chutí. Do Olomouce jede s celým mužstvem pro body a v posledním týdnu tréninku tohoto roku se těší nejvíce na hokej.
26.11.Dukla v rámci projektu Tour de Club navštívila mládežnické týmy TempaRedakceNázorné ukázky moderních tréninkových prvků, odborná diskuse nad rozvojem fotbalových talentů, ale i samotná tréninková jednotka po vzoru prvoligového celku. Takový byl další díl projektu Pražského fotbalového svazu Tour de Club. Tentokráte se do něj zapojila FK Dukla Praha, jež se spojila s týmem Tempa Praha.
25.11.Junioři se z Brna vrací bez boduBRN - DUK 4:0, 21.kolo | RedakcePoslední venkovní utkání neskončilo pro juniory nejlépe. Ačkoliv si v prvním poločase vytvořili spoustu gólových šancí, nepodařilo se jim je proměnit, a tak si vezou z Brna prohru 4:0.
25.11.Juniorská liga: Hodnocení po utkání s BrnemDUK - OST 3:0, 22.kolo | RedakceTrenér Jaroslav Hynek hodnotí utkání s FC Zbrojovka Brno a sestřih zápasu na Dukla TV.
24.11.Na závěr podzimu Kunice body z Domažlic nevezouDOM - KUC 1:0, 16.kolo | RedakceV posledním utkání tohoto roku nastoupily Kunice proti Jiskře Domažlice. Ačkoliv ve druhé polovině utkání měli výhodu ve vyřazeném protivníkově hráči, své šance neproměnily, a tak slavil vítězství 1:0 tým domácích.
24.11.Zbyněk Pospěch: V Liberci jsme zaslouženě vyhráliRedakce Kdyby si střelec Zbyněk Pospěch mohl vybrat nejoblíbenějšího soupeře z Gambrinus ligy, velkým favoritem by byl tým od Nisy. "Liberec je moje město, daří se mi tu," uvedl kanonýr Dukly.
24.11.Jaroslav Peřina hodnotí podzimní část sezonyRedakceTřetí liga skončila své podzimní boje, a tak trenér farmy TJ Kunice může bilancovat. S průběhem první části sezony je převážně spokojený, rád by však zlepšil finální fázi útoku. O zimní přípravě se můžete těšit např. na přípravné utkání s prvoligovou Příbramí.
24.11.Tomáš Kulvajt o podzimní části soutěže v kategorii U19RedakcePo 15. kolech druhé nejvyšší dorostenecké soutěže je tým Tomáše Kulvajta na 8. místě. S podzimem se rozloučili vítězstvím nad nedalekým Berounem. Jak trenér hodnotí podzim a co čeká jeho tým během zimy?
23.11.Skvělý výsledek z Liberce. Vezeme tři body!LIB - DUK 0:1, 15.kolo | Redakce To, co se nepovedlo Seville, Udinese či Freiburgu v Evropské lize, zvládla Dukla Praha v 15. kole Gambrinus ligy. Na stadionu U Nisy jsme zvítězili 1:0 díky brance Zbyňka Pospěcha!
22.11.Na závěr podzimu jedou Kunice do Domažlic!DOM - KUC 1:0, 16.kolo | RedakceV sobotu 23. listopadu nastoupí hráči farmy FK Dukly ke svému poslednímu utkání podzimu na hřišti Domažlic. Zápas začíná ve 13,30 hodin.
20.11.Dukla chce bodovat, v předposledním kole zavítá do Liberce!LIB - DUK 0:1, 15.kolo | RedakcePo reprezentační pauze, kdy trenér Luboš Kozel využil volného víkendu k přátelskému utkání v Drážďanech, a kde naši hoši zvítězili poměrem 2:1, nás čeká opět ligové kolo. Síly v něm poměříme se čtvrtým Slovanem Liberec, a to ve změněném termínu v sobotu 23. listopadu od 16 hodin (původně neděle 19 hodin).
20.11.Pavel Mejdr hodnotí podzimní část sezonyRedakceV nejbližší době čeká sedmnáctku stejně jako u o rok mladší kategorie utkání s Olomoucí a Prostějovem. Kromě těchto utkání sehrají v rámci zimního turnaje na Meteoru utkání proti Meteoru "A". A jak hodnotí trenér U17 celý podzim?
19.11.Juniorská liga: Hodnocení po utkání s PardubicemiRedakceJaroslav Hynek a Petar Kunič hodnotí utkání s FK Pardubice .
18.11.Farma TJ Kunice zvítězila nad PřevýšovemKUC - PRS 2:1, 15.kolo | RedakcePo čtyřech kolech Kunice opět vítězí. Soupeřem jim byl tým Převýšova, který porazily 2:1. Branky dával Svoboda a Kordiak.
18.11.Devatenáctka se s podzimem loučí vítězstvímDUK - BER 5:2, 15.kolo | RedakceDo šaten odcházeli o poločase s dvoubrankovým mankem, na konci slavili vítězství 5:2. Takový průběh mělo poslední utkání podzimu proti Berounu pro první dorostenecký tým.
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň