Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.12.Anketa:Nejhezčí knírač Dukly PrahaRedakceMěsíc listopad je u konce a s ním i akce MOVEMBER! My jsme pro vás nafotili všechny hráče a realizační tým, než své knírky a kníry shodili a nyní můžete hlasovat v anketě o ten nejhezčí!
3.12.Poslední možnost získat "permici" ve vánočním balíčku!RedakceO půlnoci 21. prosince končí možnost získat permanentní vstupenku na jarní domácí zápasy Dukly Praha. Neváhejte a objednejte si tento výhodný balíček!
5.12.Mikuláš s hráči Dukly Praha na ZŠ a MŠ nám. InterbrigádyRedakceZbyněk Pospěch jako Mikuláš, Luboš Kalouda a naše tisková mluvčí Kristýna Kratochvílová jako andělé a Tomislav Božič s Tomášem Borkem v rolích čertů byli udělat radost žákům základní školy a mateřské školy nám. Interbrigády.
6.12.Mladší žáci obsadili druhé a třetí místo na turnaji v HlušicíchRedakceMladší žáci U12, stejně jako minulý týden starší přípravka, zavítali na dvoudenní turnaj ve Hlušicích, kde obsadili druhé a třetí místo.
6.12.Juniorka absolvovala testy na FTVSRedakceKaždý konec půlsezony znamená pro tým juniorů absolvování testů na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze, kam postupně dochází, aby si před odchodem na dovolenou otestovali např. svou všeobecnou vytrvalost.
7.12.A tým se s podzimem rozloučil hokejemRedakcePoslední tréninkový den strávilo celé A-mužstvo na ledě zimního stadionu Hvězda v Praze 6 – Dejvicích. Po výhře 8:4 týmu starších odešli všichni spokojeně na dovolenou. Z klubových akcí je čeká do konce roku už jen zítřejší Vánoční večírek.
8.12.Příběhy z tribunyRedakceV útrobách stadionu Juliska, v přítmí a komorní atmosféře, proběhly již druhé Příběhy z tribuny věnované mládeži Dukly Praha. Odpoledními „Příběhy“ doprovázela autorka projektu paní Zuzana Maléřová.
8.12.Oslava jubilantů armádního sportu DuklaRedakceV úterý 4. prosince 2012 se v Domě armády Praha uskutečnilo, za účasti generálního sekretáře ministra obrany Jana Vylity, již tradiční společenské setkání s letošními padesáti jubilanty.
10.12.Valná hromada Dukly PrahaRedakceVe čtvrtek 6. prosince proběhla valná hromada FK Dukla Praha, a.s., které se zúčastnilo představenstvo, dozorčí rada a samozřejmě akcionáři klubu.
10.12.Vánoční večírek FK Dukla Praha – Vánoce s DuklouRedakceV sobotu 8. prosince 2012 proběhl v Hotelu NH Prague Vánoční večírek FK Dukly Praha „Vánoce s Duklou“. Celým programem provedl Ondřej Vetchý ve spolupráci s Luďkem Sobotou, Petrem Jablonským a skupinou Errori.
12.12.Jarda Hynek: Jsem potěšen, jak se kluci během podzimu srovnaliRedakceTrenér nejstaršího dorosteneckého týmu a zároveň šéftrenér mládeže. Jeho tým po podzimní části sezóny je na 6. místě v tabulce. V rozhovoru se zmiňuje o podzimu, přesunu na Strahov či zimní přípravě.
13.12.Můj styl: Vojtěch EngelmannRedakce
17.12.Plán zimní přípravy 2013RedakceA tým po 25 denní dovolené zahájí zimní přípravu ve čtvrtek 3. ledna FTVS testy. Během ní se zúčastní Tipsport ligy, kterou odehrají v Berouně. Na soustředění odletí začátkem února na Kypr.
19.12.Juniorka: Plán zimní přípravy 2013RedakcePo dovolené se sejdou hráči juniorky 2. ledna, kdy odjedou na pěti denní soustředění. Zbytek přípravy bude patřit osmi přátelským utkáním se soupeři, mezi které patří i Viktoria Plzeň, Sparta Praha či německý Fürth.
19.12.Starší žáci se účastnili turnaje v MostuRedakceV sobotu 15. prosince se tým Dukly U-15 zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje pořádaného Baníkem Most.
20.12.Můj styl: Josef MarekRedakce
23.12.Dukla Praha přeje krásné svátkyRedakceNastalo jedno z nejkrásnějších období v roce a je na místě, abychom i my poděkovali a popřáli Vám jen to nejlepší během vánočních svátků a v roce 2013.
24.12.Vánoční mezinárodní turnaj internacionálů 2012RedakceNemáte plány na Druhý svátek vánoční? Přijďte se podívat 26. prosince 2012 na tradiční Vánoční turnaj internacionálů do Edenu.
26.12.Michal Prokeš: Chceme pracovat vědomě, nikoliv náhodněRedakceO vánočních svátcích nám poskytl rozhovor pan Michal Prokeš, předseda představenstva klubu. V pravidelném půlročním hodnocení uplynulé části sezony se zmiňuje nejen o A mužstvu, ale i o dodělání sedaček, mládežnických kategoriích Dukly či partnerství se společností Carbounion Bohemia.
27.12.Dukla vyhrála vánoční turnaj internacionálů RedakceDruhé vítězství v historii si připsala Dukla na vánočním turnaji internacionálů. 18. ročník turnaje proběhl tradičně v hale Slavie v Edenu na Druhý svátek vánoční.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu