Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

15.12.Přípravná utkání JuniorkyRedakcePřinášíme seznam přípravných duelů, které čekají Juniorku v zimním období. Na většinu utkání bude Juniorka jezdit s dorostem U19 a budou odehrána jako dvou utkání.
15.12.V přípravě čeká Duklu Tipsport liga a soustředění v ItáliiRedakceP R A H A - V přípravě na jarní část Gambrinus ligy absolvuje Dukla soustředění na jihu Evropy a zúčastní se největšího středoevropského zimního turnaje.
10.12.Se sezonou se Dukla rozloučila mezi mantinelyRedakceP R A H A - Ve fotbalově nezvyklém prostředí multifunkční haly v Liberci se Dukla definitivně rozloučila s podzimní částí sezony. Mezi mantinely Dukla prohrála obě utkání ve skupině a nepostoupila.
9.12.Dukla mezi mantinely. V sobotu se představíme na turnaji v LiberciRedakceP R A H A - Sezona ještě nekončí. Jednou z posledních akcí roku bude pro Duklu sobotní Indoor Fotbal Cup, který se odehraje v liberecké Tipsport areně.
7.12.Za podzim bych Duklu oznámkoval dvojkou, říká trenér KozelRedakceP R A H A - Prvoligový rok 2011 se uzavřel. Jaká byla podzimní část? A jak se v zimě promění kádr A mužstva? Na to v rozhovoru odpovídá trenér Luboš Kozel.
5.12.Ligový podzim v číslech a statistikáchRedakceP R A H A - Podzimní statistiky jsou ve znamení dvacítky. Dukla získala 20 bodů, nastřílela 20 gólů a 20 branek také inkasovala. Jaká jsou další čísla?
5.12.Ivan Lietava v sestavě All Stars MediaCEB - DUK 3:2, 16.kolo | RedakceP R A H A - Útočník Dukly Ivan Lietava byl nominován do All Stars sestavy 16. kola Gambrinus ligy, která je sestavována z hlasů devíti předních českých médií.
4.12.Úspěšný podzim uzavřela těsná prohra v Českých BudějovicíchCEB - DUK 3:2, 16.kolo | RedakceS prvoligovým rokem 2011 se Dukla rozloučila dramatickým zápasem a těsnou prohrou 2:3 v Českých Budějovicích. Po 16. kole Gambrinus ligy tak má na kontě 20 bodů.
3.12.Prvoligový rok zakončíme v Českých BudějovicíchCEB - DUK 3:2, 16.kolo | RedakceP R A H A - K poslednímu podzimnímu zápasu vyrazí Dukla do Českých Budějovic, kde nastoupí v neděli od 15 hodin k duelu 16. kola Gambrinus ligy.
2.12.Junioři se zúčastní Viareggio CupuRedakceJiž 64. ročník legendárního mezinárodního turnaje juniorských týmů Viareggio Cup - Coppa Carnevale se odehraje od 6. do 20. února 2012. A Dukla bude opět u toho.
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B