Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.8.V repre pauze s NorimberkemBěhem reprezentační pauzy zamíří A tým Dukly do Německa k přátelskému zápasu s 1. FC Norimberk. Zápas se odehraje v neděli 9. září od 17.00.
29.8.U20 Elite TournamentDavid Douděra z A týmu Dukly byl povolán do českého reprezentačního týmu U20 na zápasy s Německem (7. 9.) a Portugalskem (11. 9.) v rámci Elite Tournament.
28.8.Hráči Dukly v reprezentaciDva členové dukelského A týmu - záložník Štěpán Krunert a útočník Ondřej Štursa - byli povoláni na reprezentační sraz U19 trenéra Jana Suchopárka. Sraz proběhne od 3. do 12. září a jeho součástí budou přípravná utkání proti stejně starým týmům Nizozemska (8. 9. Uden) a Švýcarska (12. 9. Basilej).
28.8.Širší nominace U21Trenér české reprezentace U21 Vítězslav Lavička nominoval do širšího výběru obránce Dukly Michala Bezpalce a Davida Douděru. Pokud by byli naši hráči donominování, absolvovali by od 3. do 10. září kemp v Benicích a dva přípravné zápasy.
17.8.Ve 2. kole Mol Cupu do PískuDruhé kolo Mol Cupu odehraje Dukla proti třetiligovému FC Písek, rozhodl o tom dnešní los.
7.8.Dukla v reprezentaciDva záložníci Dukly byli povoláni do české reprezentace. Hráč áčka a juniorky Štěpán Krunert je v nominaci reprezentační U19 trenéra Jana Suchopárka na přátelská utkání se stejně starým týmem Saúdské Arábie (14. 8., Moravská Třebová) a s Pardubicemi B (16. 8., Svitavy). Člen týmu U16 Daniel Villaseca je v širší nominaci reprezentace do 16 let trenéra Radka Bejbla na dvě přátelská utkání s Rumunskem, která se odehrají 14. 8. a 16. 8. v Soběslavi a Táboře.
6.8.Vstup z předprodejeUpozorňujeme fanoušky, že pro ty, kteří mají vstupenky z předprodeje (jak online, tak tištěné vstupenky), je určen zvláštní vstup u zastávky MHD Juliska. Nepoužívejte vchod přes pokladny, předejdete frontám. Děkujeme za pochopení!
2.8.Hráči Dukly na hostováníRóbert Kovaľ hostuje v nové sezoně v druholigových Českých Budějovicích. Samuel Dancák odchází na hostování do Olympie Radotín a Ladislav Vopat přestoupil do Slovanu Velvary.
 

Fotogalerie


Partneři klubu