Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.7.Živý přenos přípravyDukla dnes od 16.30 nastoupí k přípravnému utkání proti FK Pardubice v Lázních Bohdaneč. Zápas bude možné sledovat v živém přenosu zde.
6.7.Odjezd na soustředěníA tým odjel v pátek ráno na soustředění do Německa. Součástí tréninkového kempu budou tři přátelské zápasy. Návrat je v plánu na 13. července.
8.7.Příprava živěDnešní přípravný zápas proti Cottbusu začne ve 13.30, bude možné ho sledovat živě zde.
13.7.Přenos zápasu s Herthou BSCV pátek v 17.30 začne přípravné utkání Dukly s Herthou BSC. Živý přenos můžete sledovat zde.
18.7.Tisková konference ONLINEVe čtvrtek od 14:00 můžete sledovat předsezónní tiksovou konferenci ONLINE.
29.7.Zápas s Teplicemi volně na O2Digitální televize O2 TV připravila dárek pro fotbalové fanoušky. Zápasy 2. a 3. kola FORTUNA:LIGY můžete sledovat na kanálu O2 TV Fotbal zdarma a bez registrace, platí to tedy už o dnešním venkovním zápase s Teplicemi. Více zde: https://www.o2tv.cz/
31.7.Rozhlasové pozvání 5. srpnaNa pondělní utkání Dukly s Bohemians vás prostřednictvím Českého rozhlasu Dvojka pozve 5. srpna Zuzana Maléřová, moderátorka Dobrého rána s Dvojkou. Seznámí posluchače s příběhem mladé naděje Dukly Mohameda Doumbii a vlny éteru také rozezní básně z tvůrčí dílny hráčů a hráček Dukly všech kategorií "Celá Dukla jedna báseň". (Český rozhlas Dvojka, 5.srpna 2018, od 5:00 h do 8:00 h, vstupy věnované Dukle zazní ve druhé hodině vysílání. Hezký poslech!
 

Fotogalerie


Partneři klubu