Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.5.Portrét Vojty Hadaščoka v ČRoSkrz nedělní rozhlasové Dobré ráno s Dvojkou zavítáme opět na Julisku, tentokrát zazní prostřednictvím Zuzany Maléřové životní i sportovní příběh útočníka Vojtěcha Hadaščoka. 5. května 2019, po zprávách v 6 hodin, pořad je po odvysílání možné pustit v celodenních záznamech ČRo Dvojka. Hezký poslech!
6.5.Reprezentace U16Hráči dukelské U16 Antonín Kinský a Radek Fojt jsou v nominaci české reprezentace U16 trenéra Radka Bejbla na UEFA Development turnaj, v rámci kterého se v květnu na Strahově utkají s USA, Maďarskem a Venezuelou.
10.5.Reprezentace U14Bořek Vodrážka z Dukly byl nominován do širšího kádru české reprezentace U14 pro přátelské dvojutkání s Nizozemskem v Oldebroeku. Zápasy proběhnou 14. a 16. května.
17.5.Samuel Dancák v U21Hráč A týmu Samuel Dancák byl nominován do širšího výběru slovenské reprezentace do 21 let na přípravné zápasy proti Arménii a Česku.
27.5.Zemřel MUDr. Jan TrůblVe věku 62 let zemřel pan MUDr. Jan Trůbl, odchovanec dorosteneckého družstva kopané Dukly Praha. Zemřelý je synem bývalého dlouholetého hlavního lékaře ASVS Dukla Praha MUDr. Miloše Trůbla. Poslední rozloučení s panem Trůblem se uskuteční v úterý 28. května 2019 v 10:40 hodin v Malé obřadní síni krematoria Praha-Strašnice. Čest jeho památce!
28.5.Reprezentace U16Brankář Dukly Antonín Kinský byl povolán na sraz české reprezentace U16 trenéra Radka Bejbla, jehož součástí budou začátkem června dva mezinárodní přátelské zápasy s Gruzií. Radek Fojt je mezi náhradníky.
29.5.Reprezentace U21Hráči Dukly David Douděra a Daniel Souček byli povoláni na sraz české reprezentace U21 trenéra Karla Krejčího, který proběhne 2.-9. června v Rakousku. Součástí budou přípravná utkání s Ruskem a Slovenskem.
 

Fotogalerie


Partneři klubu