Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.Reprezentace U20Reprezentační dvacítka obsadila na turnaji v Toulonu 4. místo. V boji o 3. místo remizovala 1:1 a o vítězi tak rozhodly penalty, v kterých byli lepší Portugalci. O utkání s Portugalskem si přečtěte zde.
A ještě vám dlužíme poslední utkání skupiny proti Francii, ve kterém nastoupil DANIEL TETOUR. Přečíst si o něm můžete zde.
25.5.Reprezentace U20Národní výběr do 20 let má blízko k postupu do semifinále Festival International Espoirs v Toulonu. I ve třetím utkání proti Bulharsku zůstal neporažený. Utkání odehráli oba naši hráči Dominik Preisler i Daniel Tetour. Více o posledním tažení české "dvacítky" si přečtěte zde.
21.5.Střelec Dominik PreislerDvacítka porazila ve včerejším zápase Mexiko. Na turnaji ve francouzském Toulonu to je už druhý vyhraný zápas. Podíl na tom měl i střelec první branky, Dominik Preisler. Více o utkání zde.
20.5.Dvacítka na turnaji v ToulonuReprezentace do 20 let vstoupila do turnaje v Toulonu výhrou nad Mali 1:0. V utkání si zahráli oba naši hráči Dominik Preisler a Daniel Tetour. Více o utkání zde.
12.5.Jedenáctka 29. kola Synot ligyV nominaci na jedenáctku kola má Dukla hned dva zástupce. Útočníka Tomáše Bergera a záložníka (obránce) Aldina Čajiče. Hlasovat pro ně můžete na 11.synotliga.cz.
10.5.Jedenáctka 28. kola Synot ligyV nominaci do "jedenáctky kola" tentokrát dokonce 6 hráčů Dukly! Dostanou Rada, Vrzal, Štetina, Čajič, Tetour a Mareš váš hlas? 11.synotliga.cz
2.5.Jedenáctka 27. kola Synot ligyV nominaci na jedenáctku 26. kola je NÉSTOR společně s JAKUBEM MAREŠEM A TOMÁŠEM BERGEREM. Váš hlas jim můžete dát na 11.synotliga.cz.
 

Fotogalerie


Partneři klubu