Starší přípravka dívek má ve svém středu zkušený tým hráček, které fotbal hrají již více než čtyři roky i hráčky, které s fotbalem právě začínají. Tréninky jsou uzpůsobeny tak, aby je každá pohybově nadaná dívka zvládla. Dveře u nás mají otevřené všechny dívky, které si chtějí fotbal na Dukle vyzkoušet i ty, které již za nějaký tým hrají a hledají nový přátelský kolektiv.

Hráčky se učí základům fotbalu, pravidla, pohyb bez míče i s míčem. Vzhledem k tomu, že se jedná o starší přípravku (dívky 9-11 let), je kladen větší důraz na týmovou spolupráci i samostatnost. Všechny dívky bez rozdílů výkonnosti mají velké zápasové zatížení. Fotbalistky WU11 hrají mistrovská utkání proti klukům, dále soutěž starších přípravek žen a dále pak přátelská utkání a turnaje. Dívky prakticky každý týden hrají zápas, protože věříme, že je samotná hra rozvíjí nejvíce.

Tréninky kategorie WU11

Tréninky probíhají 3x týdně od 17:00 do 18:30. V pondělí a ve středu na travnatém hřišti ve Statenicích (zhruba do poloviny října, pak se přesouváme na Dlouhý lán). V pátek jsou na umělé trávě v areálu ZŠ Dlouhý Lán.

Nábor nových hráček probíhá po celý rok. Stačí se přijít podívat na trénink, 2krát – 3krát si to zkusit a pak se rozhodnout. Za trénink na zkoušku se nic neplatí a trenér se vždy snaží novou dívku co nejvíce zapojit do kolektivu. Před návštěvou tréninku, je nutné se domluvit s vedoucí týmu (Jana Sobotková, tel.: 720 704 533, sobotkova@fkduklazeny.cz), nebo s trenérem.

Zápasy, přátelská utkání, barva dresů

Přátelská utkání i proti klukům jsou vítána, neváhejte nás kontaktovat. Naše fotbalistky hrají zápasy ve vínových dresech. Pro domácí utkání máme i žlutou variantu. Prosíme soupeře, aby nás včas informovali, v jakých dresech přijedou. V případě dotazů se můžete obrátit na vedoucí týmu Janu Sobotkovou, tel.: 720 704 533, sobotkova@fkduklazeny.cz.

 

Fotogalerie


Partneři klubu