PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

MÉDIA

CELOSEZÓNNÍ AKREDITACE FK DUKLA PRAHA

Celosezónní akreditace opravňuje jejího držitele ke vstupu na stadion na všechna domácí ligová a pohárová utkání v daném ročníku. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Pokud máte zájem o parkování na stadionu během zápasu, je potřeba požádat před každým domácím zápasem zvlášť. Kapacita je omezená.

ZAŽÁDAT O AKREDITACI

JEDNORÁZOVÁ AKREDITACE FK DUKLA PRAHA

Jednorázová akreditace opravňuje jejího držitele ke vstupu na stadion na určené domácí ligové nebo pohárové utkání.  Žádost je nezbytné zaslat alespoň 24 hodin před utkáním, na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Jednorázová akreditace bude připravena hodinu před utkáním na východním vstupu. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo akreditaci neudělit.

K žádosti volných novinářů o jednorázovou akreditaci je nezbytné dodat potvrzení příslušné redakce, pro kterou se reportáž chystají pořizovat. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl potvrdit, že dotyčný volný novinář bude pro jejich redakci na vybraném zápase pracovat.

ZAŽÁDAT O AKREDITACI

AKREDITACE STES

Akreditace STES opravňuje jejího držitele k vstupu na stadion na všechna domácí ligová a pohárová utkání v daném ročníku.

AKREDITACE LFA

Novinářské průkazy vydávané LFA jsou akceptovány s výjimkou vyhlášení mimořádné akreditace (Bohemians, Plzeň, Slavia, Sparta). V takovém případě je nutné se akreditovat jednorázově!

PLÁNEK STADIONU JULISKA

VSTUP VÝCHOD je určen pro novináře, fotografy a televizní štáby.

PARKOVIŠTĚ VÝCHOD je určeno pouze pro držitele parkovací karty.

PRESSCENTRUM je umístěno na východní straně stadionu. Otevřené je pro novináře a fotografy vždy hodinu před začátkem utkání. Zde zároveň probíhají tiskové konference. (Při exponovaných utkáních - Plzeň, Sparta, Slavia, je fotografům k dispozici bývalé presscentrum pod tribunou, mezi sektorem A a B v části nekryté tribuny)

NOVINÁŘSKÁ LÁVKA je umístěna na hlavní tribuně v sektoru C. Pro novináře je rezervováno v řadách 15 a 16 celkem 48 míst, z toho 24 míst je opatřeno pultíky, kde mají k dispozici zásuvky a připojení k internetu.

TV LÁVKA je umístěna na východní straně stadionu na střeše budovy fotbal.

MIX ZÓNA se nachází na východní straně stadionu. Vybraní hráči budou k dispozici v prostoru bývalé lavičky náhradníků, tedy nalevo od tunelu, kterým přicházejí hráči na trávník. Do mix zóny bude novinářům umožněn přístup po atletické dráze, na niž budou bez problémů vpuštěni po předložení platné akreditace. Setkání s hráči v mix zóně se uskuteční před tiskovou konferencí.

KONTAKTNÍ OSOBA

Šárka Drobná
M+420 730 165 813

E: drobna(zavináč)fkdukla.cz

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán