PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

Hlasatel z Julisky

Klubový bulletin Hlasatel z Julisky je vydáván před každým domácím ligovým utkáním.

Bulletine se věnuje nejaktuálnějšímu dění v klubu. V žádném čísle nechybí rozhovor s hráčem A-mužstva. Hlasatel z Julisky přináší pravidelné informace o juniorském týmu a mládeži. Součástí každého vydání je plakát o velikosti A4 a dětská stránka „Dukláček“, s kterou děti mohou soutěžit o drobné ceny v podobě klubových suvenýrů či poukazů na občerstvení.

Pravidla „razítkové“ soutěže pro děti

1. Koupit si Hlasatel z Julisky.
  2. Nechat si dát razítko do vyznačeného prostoru na dětské stránce "Dukláček" ve stánku fanshopu.
  3. Takto označené stránky ze 3 domácích utkání donést do stánku fanshopu.
  4. Vybrat si cenu v podobě malého klubového suvenýru nebo voucheru na občerstvení.

Bulletin je k dostání na pokladnách stadionu a ve stánku fanshopu. Cena je 20 Kč.

Vydavatelství: FK DUKLA Praha a. s.
Obchodní oddělení: Vladimír Šmíro
Šéfredaktor: Šárka Drobná
Redaktoři: David Inneman, Miloslav Jícha a Jan Němeček
Fotografie: Jakub David Lejček, archív Dukly Praha
Grafik: Roman Šumanský - www.shumik.net
Tiskárna: KOH-I-NOOR a.s. - www.kin.cz
Distribuce: FK Dukla Praha.
Adresa redakce: Na Julisce 28/2, 160 00 Praha 6 - Dejvice
Telefon redakce: 220 514 312 e-mail: press@fkdukla.cz
Cena: 20 Kč
Periodicita: 15x ročně

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán