PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

O Fanklubu

CO JSME?

Zapsaný spolek s názvem „DUKLA KLUB“. Samosprávný, dobrovolný spolek členů a členek, jejichž společným zájmem je podpora FK DUKLA Praha. Jako právnická osoba vznikl podruhé v roce 1995. Hlásí se k tradici původního DUKLA – Klubu, který existoval v letech 1966 až 1972 při TJ Dukla Praha. FK DUKLA Praha od roku 2008 prezentuje DUKLA KLUB jako svůj oficiální „DUKLA fanklub“, s možností se na klubovém webu do něj registrovat. Řádným členem se registrovaný zatímní člen stává zaplacením ročního příspěvku. Obdrží pak členskou legitimaci DUKLA KLUBU, ve které každoroční zaplacení příspěvku a řádné členství stvrzuje vylepená roční známka. Doživotním čestným prezidentem DUKLA KLUBU je jeden z jeho zakladatelů a také jeho první a dlouholetý předseda, svého času také předseda FK DUKLA Praha, pan JUDr. Petr Perman.

CO CHCEME?

Oslovovat a stmelovat všechny příznivce všech fotbalových týmů „žlutého baletu“ z Julisky. Své členy a členky vést k sounáležitosti s FK DUKLA Praha, hrdosti na klubové symboly, barvy a sportovní  historii i současnost. Nabízet spolkové i sportovní vyžití pro dobrý pocit fanouška Dukly a k propagaci fanklubu a klubu. Chceme vytvořit na domácím stadionu, s největší hlavní tribunou v České republice a netradičním výhledem na Prahu, velký kotel sportovně fandících příznivců fotbalové Dukly. Chceme fandit v sektoru hostů i na hřištích soupeřů. A všem dát  vědět, že nejen fotbalová legenda z Julisky se vrátila, ale i její diváci, fanoušci a fanynky jsou zpátky, a mladí přicházejí.

CO NABÍZÍME?

Dobrý pocit z členství a spoluúčasti ve fanklubu svého klubu. Prestižní členskou legitimaci DUKLA KLUBU, členské věrnostní výhody a roční benefity, Ročenku, suvenýry a unikátní odznaky jen pro členy. Příjemnou partu a prostředí pro společné fandění „žlutému baletu“ i pro výjezdy na venkovní zápasy a za příznivější ceny. Setkání, besedy, autogramiády a další akce s osobnostmi, hráči a trenéry Dukly. Čerstvé informace a klubové zpravodajství. Ankety a soutěže o duklácké suvenýry. Sportovní vyžití. Možnost seberealizace. Hrdost na svůj klub FK DUKLA Praha a padesátiletou tradici názvu DUKLA KLUB.

Adresa sídla: DUKLA KLUB, z. s.
Podbabská 5
Exekutivní orgán: JUDr. Bc. Peter Brezina, Ph.D. (předseda)
Ing. Roman Strejček (místopředseda)
JUDr. Antonín Jánský
Vojtěch Nejedlý
Jan Setnička
Doručovací adresa: Peter Brezina
M. Horákové 10
fanklub(zavináč)fkdukla.cz
Stanovy: Stanovy DUKLA KLUBU si můžete stáhnout ZDE.
Přepravní řád fanklubu: Přepravní řád si můžete stáhnout ZDE

Aktuálně z kategorie

U10: Měsíční plán U10

26. 7. Zde klikni

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.