Ženy změřily síly s chlapci FA Zbura

10. 2. 2019 | Redakce

Ženy změřily síly s chlapci FA Zbura

V neděli 10.2.2019 odehrály naše ženy druhé přípravné utkání. Na umělé trávě na Julisce přivítaly chlapce U16 FA Zbura.PU, neděle 10. 2. 2019, 12:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:0)
FA Zbura U16FA Zbura U16

Dukla Praha: Dolejšová - Kavalová, Dudová (70. Macečková), Strnadelová, Grešová - Beránková, Košíková, Zemjánková (65. Plháková) - Hrobská (75. Adámková), Skálová, Dvorská
Branky: 35. Skálová - 54. Špirek
Rozhodčí: Belei - Kutiš, Belkhir

Komentář

Úvodní minuty utkání se děvčata sžívala s tempem a důrazem hry, obojí bylo oproti minulému utkání velmi rozdílné. Chlapci soupeře dostávali naši defenzivu pod tlak, kterému děvčata statečně odolávala. Tlakové situace si holky vytvářely často samy špatnou rozehrou. V průběhu prvního poločasu se duklačky několikrát prokombinovaly k vápnu soupeře, chyběla jen finální přihrávka nebo zakončení. Skóre nakonec otevřela ve 35. minutě Skálová, která zpoza vápna přehodila brankáře hostí.
Druhý poločas měl podobný průběh, chlapci byli siloví a rychlí, ale naše ženy držely krok a stále se snažily o kombinační hru. V 54. minutě došlo ke srovnání skóre po naší chybné rozehře a nedůrazu ve vápně. Dále se hra přelévala ze strany na stranu a v ohrožení byly obě branky, nikoliv však žádnou vyloženou šancí. Skóre se již do konce utkání nezměnilo.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Po prvních dvaceti minutách jsme se dostali do tempa hry a začali předvádět vcelku pohledné kombinační akce. Odměnou byla vstřelená branka. Druhý poločas se hra přelévala bez vyložených šancí na obou stranách. Při jedné naší chybě nám soupeř skóre srovnal a tím určil konečný výsledek. Je třeba holky za předvedený výkon pochválit, protože jsme z našeho pohledu narazili na kvalitního soupeře a i přesto jsme byli schopní přenést věci z tréninku do utkání."

 


Fotogalerie


Partneři klubu