Teď začne
vojna!

Ženy vezou tři body z Hradce

25. 3. 2017 | Redakce

Ženy vezou tři body z Hradce

Sobotní slunečné ráno bylo ve znamení 13. kola základní části 1. ligy žen. Náš tým jel na východ Čech do Hradce Králové.13. kolo, sobota 25. 3. 2017, 10:30, Nový Hradec, tráva
Hradec Králové Hradec Králové
0:2
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Hradec Králové: Pospíšilová – Kutifelová (57.Strýhalová), Lacinová, Novotná, Hrbková, Černá, Svobodová, Plzáková (67.Chládková), Mikysková (72.Valentová), Brázdová, Hýlová (76.Miklová)
Dukla Praha: Dolejšová – Rzycká, Čížková, Kozlíková (88.Adámková), Dvorská (74.Rychtarová), Beštová, Bažoutová, Šturmová (87.Koubová), Beránková, Soukupová (83.Nedvědová), Hajnová (46.Sůrová)
Branky: 29. Šturmová, 53. Beštová
Rozhodčí: Hasíková – Holakovská, Chlastáková
Diváci: 20

Komentář

Utkání se hrálo na přírodní trávě a bylo vidět, že to bude dělat problém oběma týmům. Hra byla hodně nepřesná a proběhlo mnoho soubojů ve středu hřiště. Domácí hráčky držely balón, ale bez vážnějšího ohrožení naší branky. Hned naše první velká šance skončila brankou. Ve 29. minutě vyslala Čížková Šturmovou a ta překonala domácí Pospíšilovou střelou po zemi 0:1. Hradecké hráčky odpověděly střelou Kutifelové, ale její střela pouze olízla břevno. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu se čekal velký tlak domácích, ale nic takového se nekonalo. Stále domácí hráčky držely balon, ale velmi často to řešili dlouhým nákopem, se kterým si naše obrana bez větších problémů dokázala poradit. Naopak na druhé straně v 53. minutě zvýšila Jana Beštová, která nadvakrát zužitkovala přihrávku Kozlíkové 0:2. Domácí hráčky se již do žádné šance nedostaly, takže utkání skončilo výhrou o dvě branky pro Duklu.

 


Fotogalerie


Partneři klubu