PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Ženy vezou tři body z Hradce

25. 3. 2017 | Redakce

Ženy vezou tři body z Hradce

Sobotní slunečné ráno bylo ve znamení 13. kola základní části 1. ligy žen. Náš tým jel na východ Čech do Hradce Králové.13. kolo, sobota 25. 3. 2017, 10:30, Nový Hradec, tráva
Hradec Králové Hradec Králové
0:2
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Hradec Králové: Pospíšilová – Kutifelová (57.Strýhalová), Lacinová, Novotná, Hrbková, Černá, Svobodová, Plzáková (67.Chládková), Mikysková (72.Valentová), Brázdová, Hýlová (76.Miklová)
Dukla Praha: Dolejšová – Rzycká, Čížková, Kozlíková (88.Adámková), Dvorská (74.Rychtarová), Beštová, Bažoutová, Šturmová (87.Koubová), Beránková, Soukupová (83.Nedvědová), Hajnová (46.Sůrová)
Branky: 29. Šturmová, 53. Beštová
Rozhodčí: Hasíková – Holakovská, Chlastáková
Diváci: 20

Komentář

Utkání se hrálo na přírodní trávě a bylo vidět, že to bude dělat problém oběma týmům. Hra byla hodně nepřesná a proběhlo mnoho soubojů ve středu hřiště. Domácí hráčky držely balón, ale bez vážnějšího ohrožení naší branky. Hned naše první velká šance skončila brankou. Ve 29. minutě vyslala Čížková Šturmovou a ta překonala domácí Pospíšilovou střelou po zemi 0:1. Hradecké hráčky odpověděly střelou Kutifelové, ale její střela pouze olízla břevno. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu se čekal velký tlak domácích, ale nic takového se nekonalo. Stále domácí hráčky držely balon, ale velmi často to řešili dlouhým nákopem, se kterým si naše obrana bez větších problémů dokázala poradit. Naopak na druhé straně v 53. minutě zvýšila Jana Beštová, která nadvakrát zužitkovala přihrávku Kozlíkové 0:2. Domácí hráčky se již do žádné šance nedostaly, takže utkání skončilo výhrou o dvě branky pro Duklu.

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
5. FC Slovan Liberec 11 12:32 12
6. FK Dukla Praha 12 14:43 11
7. FC Viktoria Plzeň 10 13:33 9
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu