Ženy nezvládly utkání v Pardubicích

15. 3. 2022 | Redakce

Ženy nezvládly utkání v Pardubicích

V neděli zakončili naše ženy základní část. V boji o 7. místo podlehly Pardubicím 0:5 a bude je tak čekat těžký vstup do nadstavbové části v posledního místa.14. kolo, neděle 13. 3. 2022, 14:45, Ohrazenice
Pardubice Pardubice
5:0
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Pardubice:

Beránková - Kunáková, Kupková, Vejrová - Hlaváčová (62. Zikmundová), Hlouchová - Fialová, Kochanová (84. Neradová), Novotná - Ninczová, Hýlová (75. Matějková)

Dukla Praha:

Kubíková - Potůčková (83. Machačová), Lišková, Dudová (83. Slováčková), Strnadelová - Pakostová, Beránková, Tseng - Prošková (46. Pergnerová), Hrobská (68. Vojáčková), Ajazi (46. Holečková)

Branky: 16. Vejrová, 39. Hýlová, 55. Hlouchová, 82. Novotná z pen., 90. Matějková
ŽK: Dudová, Beránková, Pakostová, Pergnerová, Kocourek
ČK: Kowolowski (všichni Dukla)
Rozhodčí: Kovářová - Šafránková, Machová
Diváci: 100

Komentář

Závěrečné utkání proti Pardubicím bylo uzavřením základní části, kde se mělo rozhodnout o lepším umístění do nadstavby. Po 20 minutách hry se prosadila Vejrová, která otevřela skóre utkání na 1:0. Na 2:0 po nejasném momentu zvyšovala Hýlová do prázdné branky.

Ve druhém poločase se z rychlého přechodu po centru Hlaváčové prosadila hlavou Hlouchová, v posledních 8 minutách padly zbylé dvě branky, nejprve z penalty Novotná, z poslední akce utkání se prosadila Matějková. Pardubice deklasovaly Duklu a poskočily na 7. místo.

Ohlasy trenérů

Trenér Jakub Kowolowski:
"Utkání jsme nezvládli, výsledek je sice krutý, ale prohra zasloužená. Největší rozdíl byl v nasazení v soubojích, v důrazu a jednoduchosti. Pardubice začaly prvních 5 minut velmi dobře, Kochanová byla faktor plus, dokázala se několikrát dostat k pokutovému území a i díky ní měly Pardubice několik standartek. Poté se hra vyrovnala, nervózní z obou stran, moc kvality nepřinesla, spíše dlouhé míče a hodně soubojů, které v klíčových momentech využily Pardubice. I z videa je viditelné, že po celou dobu utkání nedokázal nikdo z obou týmů druhého přehrávat, čekalo se na první chybu a tu jsme bohužel udělali my. Z rohového kopu nejprve opustíme prostor přední tyče, míči uhneme a bohužel po vlastní nezodpovědnosti prohráváme 1:0.

Pardubice měly ještě jednu silnější pětiminutovku, kdy měly dvě střely nad branku před druhým gólem. Ten následně padl po naší další chybě a domnívám se, že bohužel i z ofsajdu. Tuto neférovost jsme nepřekousli a do té doby poklidné utkání se po tomto momentu změnilo, druhý gól nás lehce položil, přesto jsme do druhé půle vstupovali aktivněji, ovšem chyběla nám kvalita a přesnost. Za stavu 0:2 jsme měli následně kopat penaltu, tak se nestalo a Pardubice v 55. minutě z prvního protiútoku sehrály pěknou akci, kterou rozhodly, kde body zůstanou.

Jsem zklamaný, věřil jsem, že to tam zvládneme, ale bez vítězství v osobních soubojích to nepůjde, my v nich bohužel ani nebyli! Pardubice po herní stránce lepší nebyly, důrazem, větší dravostí a možná i uvolněností před zápasem dotáhly zápas do vítězného konce. Zaslouženě jim patří body. Stejně tak po videu vnímám, že jsme mohli lépe takticky reagovat, ale to už si schováme do odvety a stále je před námi celá nadstavba. Nezbývá, než se poučit, a jít dále."

 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu