Beránková - Kunáková, Kupková, Vejrová - Hlaváčová (62. Zikmundová), Hlouchová - Fialová, Kochanová (84. Neradová), Novotná - Ninczová, Hýlová (75. Matějková)

Kubíková - Potůčková (83. Machačová), Lišková, Dudová (83. Slováčková), Strnadelová - Pakostová, Beránková, Tseng - Prošková (46. Pergnerová), Hrobská (68. Vojáčková), Ajazi (46. Holečková)

ŽK: Dudová, Beránková, Pakostová, Pergnerová, Kocourek
    ČK: Kowolowski (všichni Dukla)
    Rozhodčí: Kovářová - Šafránková, Machová
  • Diváci: 100

Trenér Jakub Kowolowski:
"Utkání jsme nezvládli, výsledek je sice krutý, ale prohra zasloužená. Největší rozdíl byl v nasazení v soubojích, v důrazu a jednoduchosti. Pardubice začaly prvních 5 minut velmi dobře, Kochanová byla faktor plus, dokázala se několikrát dostat k pokutovému území a i díky ní měly Pardubice několik standartek. Poté se hra vyrovnala, nervózní z obou stran, moc kvality nepřinesla, spíše dlouhé míče a hodně soubojů, které v klíčových momentech využily Pardubice. I z videa je viditelné, že po celou dobu utkání nedokázal nikdo z obou týmů druhého přehrávat, čekalo se na první chybu a tu jsme bohužel udělali my. Z rohového kopu nejprve opustíme prostor přední tyče, míči uhneme a bohužel po vlastní nezodpovědnosti prohráváme 1:0.

Pardubice měly ještě jednu silnější pětiminutovku, kdy měly dvě střely nad branku před druhým gólem. Ten následně padl po naší další chybě a domnívám se, že bohužel i z ofsajdu. Tuto neférovost jsme nepřekousli a do té doby poklidné utkání se po tomto momentu změnilo, druhý gól nás lehce položil, přesto jsme do druhé půle vstupovali aktivněji, ovšem chyběla nám kvalita a přesnost. Za stavu 0:2 jsme měli následně kopat penaltu, tak se nestalo a Pardubice v 55. minutě z prvního protiútoku sehrály pěknou akci, kterou rozhodly, kde body zůstanou.

Jsem zklamaný, věřil jsem, že to tam zvládneme, ale bez vítězství v osobních soubojích to nepůjde, my v nich bohužel ani nebyli! Pardubice po herní stránce lepší nebyly, důrazem, větší dravostí a možná i uvolněností před zápasem dotáhly zápas do vítězného konce. Zaslouženě jim patří body. Stejně tak po videu vnímám, že jsme mohli lépe takticky reagovat, ale to už si schováme do odvety a stále je před námi celá nadstavba. Nezbývá, než se poučit, a jít dále."