Ženy nedokázaly bodovat ani v Hradci

27. 8. 2017 | Redakce

Ženy nedokázaly bodovat ani v Hradci

3. kolo 1. ligy žen ukončil duel celků z posledních míst tabulky. Hráčky Dukly hostil domácí Hradec Králové.3. kolo, neděle 27. 8. 2017, 13:30, Nový Hradec Králové
Hradec Králové Hradec Králové
2:0
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Hradec Králové: Kadečková - Novotná, Flidrová (57.Miklová), Hýlová, Plzáková, Svobodová, Danihelková, Antalíková, Mikysková (86.Valentová), Červeňáková (69.Chocholoušková), Vítková (46.Chládková)
Dukla Praha: Dolejšová - Šturmová (46.Rzycká), Kantarská (69.Houbová), Kozlíková, Dvorská (46.Rychtarová), Košíková, Beštová, Bažoutová, Adámková (59.Hrobská), Beránková, Soukupová (76.Hajnová)
Branky: 10.Plzáková, 44.Svobodová
Rozhodčí: Chlastáková - Dibelková, Skřivánková
Diváci: 55

Komentář

Utkání začalo aktivní hrou domácích hráček a ty byly odměněny v 9. minutě, kdy se prosadila Plzáková a poslala domácí do vedení. Další velkou šanci měla po dvaceti minutách Červeňáková, ale trefila Dolejšovou. Na druhé straně se dostala do zakončení Beránková, ale netrefila branku. Těsně před koncem poločasu šel Hradec do dvoubrankového vedení, kdy se trefila po rohovém kopu Svobodová.

Do druhého poločasu vstoupila aktivně Dukla, bohužel chyběla finální fáze. Hra se hodně kouskovala, a hradecké hráčky aktivně bránily a nepouštěly nás vůbec do zakončení. Nepomohla ani žádná střídání. Utkání nakonec skončilo zaslouženou výhrou domácích. Bohužel Dukla si nevypracovala ani jednu vyloženou brankovou příležitost.

Fotogalerie


 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu