PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Ženy na úvod jara podlehly Spartě

19. 3. 2017 | Redakce

Ženy na úvod jara podlehly Spartě

V prvním ostrém zápase po zimní přestávce přivítaly naše fotbalistky na Julisce druhý tým ligové tabulky, pražskou Spartu.12. kolo, sobota 18. 3. 2017, 10:30, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
0:2
(0:1)
Sparta PrahaSparta Praha

Dukla Praha: Dolejšová – Rzycká, Čížková, Kozlíková (90. Koubová), Zemjánková, Košíková (12. Houbová, 75. Sůrová), Beštová J., Bažoutová, Šturmová A. (87. Davidová), Beránková, Hajnová (66. Soukupová)
Sparta Praha: Vaníčková – Odehnalová A., Bertholdová (81. Koubová), Martínková L., Vyštejnová, Ringelová, Kavalová, Bužková (57. Stašková), Mocová (74. Křivská), Nepokojová (57. Matoušková), Dlasková (74. Kladrubská)
Branky: 16. ,68. Mocová
Rozhodčí: Lavrenčíková - Kánská, Nováková
Diváci: 115

Komentář

Sparta přijela na Duklu v pozici jasného favorita a od úvodních minut převzala kontrolu nad utkáním. Zkraje zápasu ještě Martínková neuspěla, ale ve dvanácté minutě se již skóre měnilo. První pokus Dlaskové sice dokázala Dolejšová vyrazit, na dorážku Mocové byla bohužel krátká. Sparta byla lepším týmem, ale fotbalistky Dukly nepouštěly své soupeřky do vážnějších šancí. A když už, tak domácí zachránila skvěle chytající Dolejšová.

Fragmenty z utkání

by: PJml

Druhý poločas začal trestným kopem Nepokojové a následnými dorážkami sparťanských hráček, ale Dolejšová stále držela příznivý stav pro domácí. V 67. minutě se letenské fotbalistky přeci jenom prosadily podruhé. A opět to byla Mocová. Chvilku poté si největší šanci připsala i Dukla. Šturmová se na půlce dostala k míči a po chvilce vedení zkusila z dálky využít vyběhlé Vaníčkové. Branku však o kousek minula. Závěrečné minuty byly rozkouskovány zraněními na obou stranách a stav utkání se již nezměnil. Dukla tedy po velmi dobrém týmovém výkonu prohrála 0:2.

LIVE Stream

Fotogalerie


 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
5. FC Slovan Liberec 11 12:32 12
6. FK Dukla Praha 12 14:43 11
7. FC Viktoria Plzeň 10 13:33 9
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu