Ženy: V kombinované sestavě výhra nad Hrádkem

11. 2. 2020 | Redakce

Ženy: V kombinované sestavě výhra nad Hrádkem

Místo zrušeného zápasu s Wroclaví ze zdravotních důvodu, odehrál tým žen utkání doma na Julisce proti Hrádku.PU, sobota 8. 2. 2020, 17:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
9:1
(5:1)
HrádekHrádek

Branky:17., 25.Plachá, 21.Havlíčková, 22.Dvorská, 34., 53.Lišková, 55.Hrobská, 59.Jehličková, 83.Davidová - 15.Němcová
Diváci: 30

Komentář

Utkání mělo z obou stran velmi vlažný vstup. Šancí na obou stranách bylo velmi málo, k vidění bylo mnoho nepřesností. Postupem času se domácí hráčky dostávaly do šancí, ale bez gólového efektu. Naopak na druhé straně se z dálky prosadila bývalá hráčky Dukly Blanka Němcová 0:1. Po obdržené brance se holky probudily. Poté soupeřky na vlastní polovinu moc nepouštěly. Do poločasu se nám podařilo vstřelit pět branek.

V druhém poločase se utkání již dohrávalo a do sítě Hrádku padly ještě další čtyři branky. Celkové skóre se zastavilo na 9:1.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, trenér: "Jsem rád, že místo zrušeného zápasu s Wroclaví, jsme mohli sehrát mixovaný zápas s naším B týmem proti Hrádku. Zápas byl po většinu minut z naší strany ofenzivně laděný, ale i soupeř měl své šance. Nakonec jsme branek mohli vstřelit výrazně víc, je to stále stejný problém, to neproměňování šancí. Vytvoříme si jich dostatek, ale branek z nich dáme velmi málo."

 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu