15.03.2016, 18:30

AC Sparta Praha

12. kolo, 1.liga žen 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Vršatová - Odehnalová, Bertholdová, Martínková L., Bartoňová, Ivaničová (62.Matoušková), Vyštejnová, Matysová (46.Moťovská), Ringelová, Bužková (46.Mocová), Dlasková

Sestava hosté: Nedvědová - Rzycká, Bažoutová, Hajnová (68.Smíšková), Beštová J. (74.Králíčková) - Beránková, Beštová B., Kozlíková - Plzáková (87.Šturmová), Houbová, Fojtíková

• Branky: 10., 12., 17.Bartoňová, 43., 47., 73., 88.Martínková L., 64., 71.Matoušková, 67.Bertholdová
    Rozhodčí: Váňová - Žáková, Navrátilová
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Jan Vetyška, hlavní trenér: "Všichni víme, že soupeř je úplně někde jinde a že prakticky nemáme co dělat ve stejné soutěži. Na druhou stranu do žádného zápasu nejdeme s tím, že ho prohrajeme. Chtěli jsme co nejdéle pozorně bránit a snažit se i o rychlé protiútoky. Už úvod zápasu se nám moc nepovedl a holkám trvalo, než se na hřišti zorientovaly. Paradoxně, když se naše hra zlepšila, začali jsme inkasovat. Spokojen se zápasem být nemohu, na druhou stranu toho není našim hráčkám moc co vytknout. Holky se snažily a odevzdaly prostě to, na co momentálně mají."