28.07.2016, 19:00

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:
1. poločas: Psutková – Buttová, Drdošová, Kocková, Lerchová – Němečková, Kramerová – Šedivá, Čechová, Moravcová – Hřebíková

2. poločas: Psutková – Svitáková, Drdošová (70. Kocková), Kůtová, Rašková – Motyková, Shaw (75. Čechová) – Kunešová, Košatková, Lerchová – Pýchová

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Jsem velmi rád, že se zápas s Braníkem nakonec uskutečnil a ještě k tomu na přírodní trávě. Soupeř posiloval stejně jako my, a tak to byla pro nás velmi kvalitní prověrka. První poločas se nám velmi nepovedl, zejména přístup a nasazení některých hráček přispěly k takovému výsledku, jaký je. Na ten se však v tuto chvíli neohlížím, protože zejména ve druhém poločase, jsme směrem dopředu v přechodové fázi dokázali situace řešit správně, hráli jsme si s principy šířky i hloubky, hráčky byly velmi aktivní.

Utkání mi velmi zamotalo hlavu, protože jsem měl určitá očekávání, která buď byla naplněna, nebo naopak. Velký počet vstřelených branek však stojí na chybách v obraně a zejména nedůrazu či nepohlídání si náběhů. Děvčata se teprve poznávají, a tak komunikace ještě vázne. Přesto máme dostatek času zapracovat na dalších činnostech, které si společně probereme u videa.“