02.06.2018, 11:00

Fotbalový klub Zlíchov 1914

17. kolo, ČFLŽ 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Bartolenová – Petrezsélyová, Štěpánková, Boráková, Paulusová (64. Mazáčová) – Melcherová, Kazimourová, Ševčíková, Matějková – Babáková (58. Freislerová), Jedličková

Sestava hosté: Buttová – Koubová, Kocková, Bernardová (57. Kloučková), Vytlačilová (46. Mrkvičková) – Morris, Davidová, Kramerová (57. Košatková), Jehličková (46. Plachá), Hájková (46. Havlíčková) – Lerchová (57. Kroutilová)

• Branky: 11. Jedličková - 21. a 51. (pen) Morris, 19. Jehličková, 36. Lerchová, 67. Plachá
    Rozhodčí: Jeřábek Michal – Stránský Ladislav, Shpak Mariia
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Do utkání se Zlíchovem jsme se s realizačním týmem dohodli, že uděláme několik změn, kterých ač bylo 6 oproti Teplicím, dokázali jsme být opět lepším týmem. Ukázalo to na nejen kvalitu kádru, ale i pohodu u všech členů týmů. Prvních deset minut nám nevyšlo, byli jsme až moc nervózní a zkazili velké množství jednoduchých přihrávek na vlastní polovině. Po vyrovnávací brance přišlo uklidnění a za zbytek utkání musím holky pochválit. Dominovali jsme ve středu pole, dařila se nám předfinální fáze. Před námi je poslední utkání proti aktuálně prvnímu týmu z Chýše, čeká nás další parádní zápas na domácí půdě. Budeme chtít potvrdit výkonnost z jara a stát se nejlepším jarním celkem.“