24.08.2019, 13:30

1.FC Slovácko

2. kolo, 1.liga žen 2019/20

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Růžičková – Saager (74.Strožová), Shugarts, Klímová, Janíková (88.Šenkeříková), Pěčková (46. Waltrová), Krejčířová, Stařinská, Molková (79.Psotková), Janků, Holá (68.Příkaská)

Sestava hosté: Dolejšová – Davidová (76.Macečková), Lišková, Strnadelová, Novotná (81.Žočková) – Beránková, Senická (63.Dudová), Beránková, Sovány (68.Skálová) – Houbová, Dvorská, Hrobská

• Branky: 14. Janíková (pen.), 26. Stařinská, 56. Molková
    ŽK: Beránková (Dukla)
    Rozhodčí: Koryčanská – Suchá, Žáková
  • Diváci: 177

Hodnocení trenéra:

Antonio Console, hlavní trenér: "Velmi těžký zápas. Slovácko je kvalitní a muselo doma zvítězit po porážce z úvodního kola. První poločas jsme obdrželi gól z penalty a střelou z velké dálky, přesto jsme měli několik šancí, ale nedokázali jsme je proměnit.

Ve druhé polovině jsme začali více útočit, ale z brejku jsme obdrželi další branku. Poté jsme pokračovali v naší aktivní hře a vytvářeli si nebezpečné situace. Slovácko dnes ukázalo svojí sílu a kvalitu. Naše holky hrály důrazně a to mě těší. Nyní máme dva týdny, abychom se připravili na zápas s Brnem."